You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
videospossteregenia
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Структоровані кабельні системи Львів

FirmCommodityImage_1_3538.jpg
  • Ціна: договірна

Сучасні локальні інформаційні мережі (ЛІМ) підприємств та організацій – це складні багатокористувацькі системи, які об'єднують комплекс обладнання, що дозволяє забезпечити передачу даних на основі найпередовіших технологій світових лідерів в розробках та виробництві мережевих та комунікаційних систем. Такі мережі повинні задовольняти ряд вимог, основними з яких є висока надійність, підтримка широкої гами комп'ютерного, серверного, комунікаційного та перефирійного обладнання, високий рівень електромагнітної сумісності, передбачене використання засобів захисту інформації, централізоване керування мережею, гнучкість та можливість розбудови, можливість інтеграції в одному фізичному середовищі різних підсистем (комп'ютерна мережа, телефонія, відеонагляд, система доступу, охоронна сигналізація, тощо).

СКС – ієрархічна кабельна система, яка містить в собі всі необхідні пасивні компоненти для створення середовища передачі інформації: телекомунікаційні кабелі, з'єднувальні патч-корди, пасивне комутаційне обладнання. СКС є універсальним і гнучким вирішенням задачі побудови кабельної інфраструктури будівлі, причому ця інфраструктура адаптована до даної будівлі і здатна підтримувати найширший діапазон застосувань. СКС може використовуватись не лише в локальних комп'ютерних мережах та телефонії, а також для передачі сигналів в системах контролю, моніторингу та управління господарськими службами будівлі (охоронна й пожежна сигналізації, системи відеоспостереження і т. п.). Кабельна система є тим базисом, на якому будуються всі основні компоненти інформаційно-обчислювальних комплексів підприємств та організацій. Правильна організація кабельної системи є однією з базових задач створення інформаційних систем і визначає надійність функціонування всіх служб і підрозділів компанії.

Основні критерії, за якими будуються такі системи, – це модульність, уніфікація конструкторських та будівельних розв’язків, ієрархічність, максимальна централізація пасивного комутаційного та активного обладнання. Базовим елементом структурованих кабельних систем є розподільча система. Вона містить пасивне комутаційне обладнання (розподільчі панелі, стійки, комутаційні кабелі) та активне обладнання (концентратори, комутатори, маршрутизатори). До неї сходяться кінці кабелів, які ведуть до розподільчих систем нижчого рівня ієрархії або до робочих місць.

Інформація про фірму - ПП ОТІСИС

Львiвська область
Населений пункт Львів
Адреса
Контактний телефон у адміністрації порталу
Електронна адреса ofice@otisus.com.ua
Тип фірми   

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_8701.jpg

Монтажні роботи

Монтаж силових електричних мереж Монтаж слабоструменевих мереж Монтаж систем диспетчеризації та управління інженерними мережами (BMS).
АВАНС-ПЛЮС ТзОВдоговірна
FirmCommodityImage_1_3538.jpg

Структоровані кабельні системи

Сучасні локальні інформаційні мережі (ЛІМ) підприємств та організацій – це складні багатокористувацькі системи, які об'єднують комплекс обладнання, що дозволяє забезпечити передачу даних на основі найпередовіших технологій світових лідерів в розробках та виробництві мережевих та комунікаційних систем.
ПП ОТІСИСдоговірна
FirmCommodityImage_1_10163.jpg

Компьютерные сети.

Компьютерная сеть — это набор компьютеров, которые связанны между собой единой коммуникационной системой и снабжены соответствующим программным обеспечением, которое позволяет пользователям сети иметь доступ к ресурсам всех компьютеров на предприятии;
ТзОВ "Секюріті" - системи безпеки, відеонагляд, відеоспостереження сигналізації Securityдоговірна
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer