You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

ТзОВ "Секюріті" - системи безпеки, відеонагляд, відеоспостереження сигналізації Security - Львів

Про фірму


"Security" - це одна з найбільш швидко зростаючих компаній, яка продає, встановлює та обслуговує домашні і офісні системи безпеки в Україні. Незважаючи на порівняно малий вік компанії, ми внесли величезний внесок у Вашу систему безпеки. Керівники та засновники компанії  мають більше 5 років досвіду роботи в галузі безпеки.
 
Компанія "Security", як новатор ефективних рішень для Вашого підприємства готова запропонувати Вам весь спектр послуг систем контролю та безпеки.
1.Системи відеоспостереження - дозволяють спостерігати за всіма процесами, що відбуваються на виробництві, в магазині, супермаркеті, офісі і т. д.
2.Охоронно-пожежні системи та системи сигналізації - дозволяють попередити форс-мажорні обставини і їх сумні наслідки.
3.Системи озвучування - дозволяють оголосити інформацію всередині Вашого підприємства, магазину, супермаркету. Дану систему можна використовувати для реклами, створення фонової музики.
4.Домофони - дозволяють контролювати вхід відвідувачів до Вашого помешкання, офісу чи підприємства.
5.Комп'ютерні мережі / Wi-Fi - ефективне рішення по обміну інформацією та даними, забезпечують зручність та надійність.
6.Міні АТС, телефонія - нове слово в комунікаціях всередині підприємства, офісу, готелю. Забезпечують внутрішній зв'язок, дозволяють розподіляти вхідні дзвінки, організувати конференц-зв'язок та ін. Це далеконе всі досягнення та переваги міні АТС.
7.Системи GPS / GSM контролю - дозволяють забезпечити безперервний оперативний контроль за місцезнаходженням автотранспорту, станом мобільних об'єктів та їхніх вантажів. Забезпечують отримання різноманітніх звітів про фактичний пробіг автомобілів, витрат палива, тощо.
8.Системи контролю доступу - сукупність технічних засобів та організаційних заходів, спрямованих на захист від несанкцірнованого доступу на об'єкти компанії, організації або приватної особи, людей, які не мають на це право.
9.Розумний дім - інтелектуальні технології, які дозволяють керувати будь-якими системами у Вашому домі, від освітлення та побутової електроніки до керування автоматичними віконницями та системою сигналізації. І цим всім можна керувати навіть дистанційно.
10.Автоматизація виробництва - використання технічних засобів, спрямованих на повне або часткове звільнення людини від участі в технологічному процесі.

Все обладнання сертифіковане в Україні, а наша компанія, крім продажу обладнання та установки систем, готова запропонувати Вам послуги з виготовлення проектної документації, постійну технічну підтримку і гарантійне обслуговування.

Співробітники фірми "Security" надають свої послуги на українському ринку систем безпеки з 2004 року. Протягом цього часу нами були виконані роботи з монтажу й запуску в експлуатацію найрізноманітнішого обладнання систем безпеки у Львові, області та інших регіонах. Сьогодні ми готові запропонувати найоптимальніші рішення з безпеки для об'єктів будь-якої складності. Працюючи з нами, Ви отримаєте значне зниження витрат, зберігаючи високий якісний рівень, при цьому враховуються особливі вимоги та стандарти системи безпеки підприємства, громадських і житлових будівель у відповідності до технічного завдання і побажання замовника. Співпраця з "Security" - це, в першу чергу конкурентну перевага, функціональність організації, Ваші спокій та впевненість.

Продукція, послуги


Відеоспостереження, відеонагляд і сигналізація у Львові. Продаж, установка і обслуговування систем відеоспостереження, відеонагляду, охоронних систем, пожежних систем, систем пожежогасіння та димовидалення, контролю доступу, автоматизації виробництва, а також встановлення систем "розумний дім". Ми надаємо послуги нашої електролабораторії. Здійснюємо вимірювання опору заземлення, блискавкозахист, вогнезахисну поверхневу обробку. Ми надаємо колекторські та юридичні послуги; - наша компанія також готова запропонувати Вам послуги з виготовлення проектної документації. - виведення на пульт охорони; - фізична охорона; - комп'ютерні мережі; - міні - АТС; - техногенна безпека; - захист інформації.

Бренди та торгівельні марки


Z-Ben, STS, SUN KWANG, Oltec, KT&C, Infinity, HITRON, Partizan, Vision Hi -Tech, Tamron, EVERFOCUS, QNAP, Daihau, Qtum, Geovision, ILDVR, Atis, SAMSUNG, Satel, Jablotron, Crow, Optex, Vidicon, Selco, Страж, Data Link, Gardi, Commax, Avidis, LuxRiot

Філії, представництва


м. Львів

Графік роботи


9.00 - 18.00

Перелік об'єктів

Системи безпеки
Системи безпеки
Встановлення відеоспостереження
Встановлення відеоспостереження

Як нас знайти


FirmImageMap_1585.JPG
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer