You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
You should have Flash Player
installed on your computer

Останні оголошення

Монтаж заземення

Категорія: Електромонтажні роботи

Технології розвиваються і різн ...»»

2021-03-04 09:48:38

ВСЕ ДЛЯ ХОЛОДИЛЬНОГО ОБОРУДОВАНИЯ

Категорія: Будівельно-монтажні роботи

Мы импортируем : - фреон 134, ...»»

2021-02-28 01:53:13

OakShop

Категорія: Меблі і предмети інтер’єру

“OakShop” магазин ...»»

2021-02-24 14:57:51
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Керамічна черепиця - Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород Львів

FirmCommodityImage_1_16120.jpg
  • Ціна: договірна, від об єму

керамічна черепиця - Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород - відомих світових брендів - Bogener і Jungmeier (Німеччина), JACOBI(Німеччина),CREATON (Німеччина),
ROBEN (Польща).

Проте це стосується лише якісного матеріалу (Bogener, Jungmeier) — плиток з високою щільністю і низькою пористістю, причому наявні пори мають бути замкнутими. Чим більше відкритих пір, тим вище здатність керамічної черепиці поглинати і нагромаджувати вологу, а значить, нижче її морозостійкість. Велика кількість пір зменшує і міцність керамічної черепиці. Гамма кольорів керамічної черепиці-всі відтінки червоного і коричневого натуральні кольори обпаленої глини. Спеціальних фарбників в глину не додають. Але існують інші способи різноманітити зовнішній вигляд керамічної черепиці: їх покривають глазур’ю, завдяки якій поверхня керамічної черепиці стає матовою або глянсовою; кольори глазурі також розрізняються. Доглядати за керамічною черепицею може навіть дилетант, оскільки її на потрібно підкрашувати, тільки в окремих випадках вона потребує ремонту.

Керамічна черепиця Bogener.

alt text alt textalt textalt textalt text alt textalt textalt textalt text

Ця керамічна черепиця виробляється безпосередньо в Німеччині з 1899 року. У всьому світі німецькі товари славляться своєю якістю. Не є виключенням з цього правила і керамічна черепиця Bogener. Проте, німці, з властивою їм педантичністю пішли далі і сертифікували свою систему менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ICO 9001:2000. Сертифікація на вимоги вимогам цього стандарту свідчить про те, що компанія піклується про якість своєї продукції на всіх етапах, починаючи від досліджень вимог покупців і заготівки сировини, і закінчуючи строгим дотриманням гарантійних зобов’язань.

**Черепиця bogen Флахдах**

 

Технические данные Вес 1 штуки 2,8 кг

Средняя ширина покрытия 20,6 см

Длина покрытия 34,0-34,8см

Потребность на 1кв. м 14 штук

Минимальный уклон крыши:

без подкровельной гидроизоляции> 18°

с подкровельной гидроизоляцией> 16°

с водонепроницаемой изоляцией > 12°

alt textalt textalt textalt text alt textalt textalt textalt text Черепиця bogen Хольфальц Преміум Технические данные

Вес 1 штуки 3,7 кг

Средняя ширина покрытия 21,2 cм

Длина покрытия 33,2 — 35,7 cм

Потребность на 1 кв. м 13,0 шт.

Количество на европоддоне 224 шт.

Минимальный уклон крыши

без подкровельной изоляции > 20°с

подкровельной гидроизоляцией > 16°

с водонепроницаемой изоляцией > 12°

alt textalt textalt textalt text alt textalt text

Німеччина. «Компанія Bayerische Dachziegelwerke Bogen GmbHK». Керамічна черепиця Bogener-класика світової керамічної черепиці. На 3 заводах в Баварії компанія «Компанія Bayerische Dachziegelwerke Bogen GmbHK» з 1899 року налагоджено виробництво черепиці високої якості під маркою Bogener. Система менеджменту якості заводів сертифікована по стандартах ICO 9001:2000.

alt textalt text alt textalt text![alt text][33]![alt text][34]

***Керамічна черепиця Jungmeier.***

Керамічна черепиця Jungmeier виробляється в Німеччині і відома там ще з 1820 року. Сам завод по виробництву черепиці був побудований в Штраубінгу (Баварія), де ще з часів древніх римлян процвітало ремесло виготовлення цегли і керамічної черепиці для будинків.

Високоякісна керамічна черепиця, може вийти лише з високоякісної глини, що володіє особливими властивостями. Не дивлячись на те, що покладів глини в тих або інших районах земної кулі багато, не всі вони зберігають в собі хорошу глину. Поклади такої високоякісної глини в даний час знаходяться лише на території Німеччини. При виготовленні керамічної черепиці Jungmeier, використовується глина, видобута в кар’єрах, розташованих на території Німеччини, —ці кар’єри давно зарекомендували себе, як «охоронці» глини найвищої якості.

Компанія Jungmeier зберігає древні традиції виробництва керамічної черепиці, і одночасно упроваджує сучасні технології, що б забезпечити будівельників високоякісним покрівельним матеріалом.

Оригінальні південні теплі тони німецької керамічної черепиці Jungmeier приємно здивують і порадують Вас. Керамічна черепиця Jungmeier — це покрівельний матеріал, надійно захищаючий ваш будинок, що має прекрасний вигляд (колірна гама з південними, теплими тонами, припаде до душі кожному), що володіє високими технічними характеристиками і стійкий до атмосферних і механічних дій. Правильний монтаж і дотримання норм експлуатації, дозволять керамічній черепиці Jungmeier прослужити тривалий час не лише вам, але вашим дітям і внукам.

***Чому саме ця черепиця?***
***Перш за все, в черепиці обов’язково мають бути німецькі сертифікати з вказівкою цілого ряду параметрів. Чому саме німецькі? Внутрішні стандарти Німеччини (DIN) в порівнянні із загальноєвропейськими (EN) в кілька разів строгіші. Уних приписується не лише точність геометричних розмірів, але і міцність на вигин, морозостійкість і водопоглинення.*** Лише черепиця, вироблена з дотриманням всіх німецьких стандартів гарантовано прослужить в умовах нашого різкого на зміни клімату більше ста років, і, що важливо, збереже впродовж всього терміну служби свій зовнішній вигляд. Дійсно, як це не дивно, для використання в нашій країні ідеально підходить саме німецька керамічна черепиця. І хоча годиться вся черепиця стандарту DIN, умовно можна розділити її на просто хорошу і на покрівельну кераміку, що називається самої вищої якості. Тут, як і в будь-якій іншій галузі, існують свої еталони. І внутрішні вимоги окремих виробників піднімають планку жорстких німецьких стандартів ще вище.


Інформація про фірму - Наш Дім- експерт з продажу матеріалів для даху, фасаду, фундаменту. Професійна безкоштовна консультація :)

Львiвська область
Населений пункт Львів
Адреса вул. Городоцька 240
Контактний телефон 098 951 0881
Електронна адреса profimarket95@gmail.com
Тип фірми Магазин   Гуртівня  

ЛогоНазва товару фірма Ціна
No logo

Паробар'єр

Паробар'єр
Ю.КОМ ТЗОВдоговірна
FirmCommodityImage_1_1871.jpg

Руберойд

РуберойдРКК-350 10м.п.
Будтранссервіс-М, ППвід 55грн/10м.п.
FirmCommodityImage_1_20526.jpg

Металочерепиця Ruukki

Металочерепиця Ruukki купити.
Домострой Київдоговірна
No logo

Бітумна черепиця

КАДРІЛЬ Соната Колір червоний, зелений, коричневий 3 м.кв
Віта-клімат ППвід 63,00 грн.
FirmCommodityImage_1_30026.jpg

SALUX прозорий ПВХ лист купити Львів(прозорий шифер)

ПВХ Salux - це естетичні, прозорі листи з багатою колірною гаммою. Призначені для захисту від атмосферних опадів (дощ, сніг, град) і вітру. В основному ці листи призначені для скатних кровель, при цьому кут нахилу ската крівлі, що мінімально рекомендується, повинен складати 8°. При вугіллі нахилу від 10° така крівля на листи Salux зважає такою, що самоочищається. Сфери застосування: літні майданчики тераси альтанки навіси, в т.ч. для автомобілів теплиці і парники балкони і козирки накриття басейнів зимові сади розділові стіни і вертикальні перегородки візуальні обгороджування загороди від вітру.
Сайдинг Фасад - Сайдинг,софіт,софити,фасадні панелі, Альта-Профіль, Водосточні системи Бриза Bryza,ринви 130/100 Profil, блок хаус, мінеральна вата Ізовер Isover, фасадна базальтова вата, мансардні вікна Рото, сходи на горище Оман, Факро, металевий сайдиндоговірна
FirmCommodityImage_1_15847.jpg

Покрівельна мембрана STROTEX BASIC 1300

Покрівельна мембрана STROTEX BASIC 1300 польського виробника призначена для захисту горища та утеплювача від потрапляння вологи ззовні, а також ефективного відведення пари з утеплювача.
Наш Дім- експерт з продажу матеріалів для даху, фасаду, фундаменту. Професійна безкоштовна консультація :)від 760 грн. рул.
FirmCommodityImage_1_24559.jpg

Бітумна черепиця Ruflex Ornami(Руфлекс орнамі)

Бітумна черепиця Ruflex Ornami(Руфлекс орнамі)
Олніта-бітумна черепиця, сайдингдоговірна
FirmCommodityImage_1_29128.jpg

Покрівельні роботи Львів

Підприємство виконує покрівельні роботи будь-якої складності у Львові та обл.(єврорубероід,металочерепиця,бітумна черепиця,фільцована бляха,Зведення деревяної конструкції і т.д.)Накриття еврорубероідом в 1-2шари,реставрація старого рубероідного покриття,накриття еврорубероідом дахів з фельцованоі бляхи(економія на ремонті в 2-3раза)
"ДАХБУДКОМ"договірна
FirmCommodityImage_1_20825.jpg

Плита OSB,QSB Kronospan 6 - 22 мм Львів

OSB - орієнтовано стружкова плита з плоскої тріски (мікрошпона), спресована в умовах високого тиску і температури з використанням водостійкої смоли. QSB - деревностружкова плита, вироблена із спеціально сортованої стружки (сосна) методом накатки, що забезпечує компактність і високу щільність плити по всьому її профілю.
Наш Дім- експерт з продажу матеріалів для даху, фасаду, фундаменту. Професійна безкоштовна консультація :)від 200 грн/шт
FirmCommodityImage_1_16150.jpg

Профнастил Т-18 (6-реберний)

Профнастил Т-18 (6-реберний)
Ю.КОМ ТЗОВвід 50 грн.
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer