You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
You should have Flash Player
installed on your computer

Останні оголошення

Барвник (пігмент) для бетону Qcolor 2кг (Польща)

Категорія: Барвники

Пігмент для будівельних розчин ...»»

2020-08-15 10:53:18

Сучасний і якісний ремонт пропонуємо Вам!

Категорія: Будівництво, ремонт і монтаж

Маючи великий досвід роботи ми ...»»

2020-08-11 16:15:27

Окна металлопластиковые Одесса

Категорія: Металопластикові вікна

О КОМПАНИИ Экспресс изготовле ...»»

2020-08-07 18:32:33
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Керамічна черепиця - Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород Львів

FirmCommodityImage_1_16120.jpg
  • Ціна: договірна, від об єму

керамічна черепиця - Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород - відомих світових брендів - Bogener і Jungmeier (Німеччина), JACOBI(Німеччина),CREATON (Німеччина),
ROBEN (Польща).

Проте це стосується лише якісного матеріалу (Bogener, Jungmeier) — плиток з високою щільністю і низькою пористістю, причому наявні пори мають бути замкнутими. Чим більше відкритих пір, тим вище здатність керамічної черепиці поглинати і нагромаджувати вологу, а значить, нижче її морозостійкість. Велика кількість пір зменшує і міцність керамічної черепиці. Гамма кольорів керамічної черепиці-всі відтінки червоного і коричневого натуральні кольори обпаленої глини. Спеціальних фарбників в глину не додають. Але існують інші способи різноманітити зовнішній вигляд керамічної черепиці: їх покривають глазур’ю, завдяки якій поверхня керамічної черепиці стає матовою або глянсовою; кольори глазурі також розрізняються. Доглядати за керамічною черепицею може навіть дилетант, оскільки її на потрібно підкрашувати, тільки в окремих випадках вона потребує ремонту.

Керамічна черепиця Bogener.

alt text alt textalt textalt textalt text alt textalt textalt textalt text

Ця керамічна черепиця виробляється безпосередньо в Німеччині з 1899 року. У всьому світі німецькі товари славляться своєю якістю. Не є виключенням з цього правила і керамічна черепиця Bogener. Проте, німці, з властивою їм педантичністю пішли далі і сертифікували свою систему менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ICO 9001:2000. Сертифікація на вимоги вимогам цього стандарту свідчить про те, що компанія піклується про якість своєї продукції на всіх етапах, починаючи від досліджень вимог покупців і заготівки сировини, і закінчуючи строгим дотриманням гарантійних зобов’язань.

**Черепиця bogen Флахдах**

 

Технические данные Вес 1 штуки 2,8 кг

Средняя ширина покрытия 20,6 см

Длина покрытия 34,0-34,8см

Потребность на 1кв. м 14 штук

Минимальный уклон крыши:

без подкровельной гидроизоляции> 18°

с подкровельной гидроизоляцией> 16°

с водонепроницаемой изоляцией > 12°

alt textalt textalt textalt text alt textalt textalt textalt text Черепиця bogen Хольфальц Преміум Технические данные

Вес 1 штуки 3,7 кг

Средняя ширина покрытия 21,2 cм

Длина покрытия 33,2 — 35,7 cм

Потребность на 1 кв. м 13,0 шт.

Количество на европоддоне 224 шт.

Минимальный уклон крыши

без подкровельной изоляции > 20°с

подкровельной гидроизоляцией > 16°

с водонепроницаемой изоляцией > 12°

alt textalt textalt textalt text alt textalt text

Німеччина. «Компанія Bayerische Dachziegelwerke Bogen GmbHK». Керамічна черепиця Bogener-класика світової керамічної черепиці. На 3 заводах в Баварії компанія «Компанія Bayerische Dachziegelwerke Bogen GmbHK» з 1899 року налагоджено виробництво черепиці високої якості під маркою Bogener. Система менеджменту якості заводів сертифікована по стандартах ICO 9001:2000.

alt textalt text alt textalt text![alt text][33]![alt text][34]

***Керамічна черепиця Jungmeier.***

Керамічна черепиця Jungmeier виробляється в Німеччині і відома там ще з 1820 року. Сам завод по виробництву черепиці був побудований в Штраубінгу (Баварія), де ще з часів древніх римлян процвітало ремесло виготовлення цегли і керамічної черепиці для будинків.

Високоякісна керамічна черепиця, може вийти лише з високоякісної глини, що володіє особливими властивостями. Не дивлячись на те, що покладів глини в тих або інших районах земної кулі багато, не всі вони зберігають в собі хорошу глину. Поклади такої високоякісної глини в даний час знаходяться лише на території Німеччини. При виготовленні керамічної черепиці Jungmeier, використовується глина, видобута в кар’єрах, розташованих на території Німеччини, —ці кар’єри давно зарекомендували себе, як «охоронці» глини найвищої якості.

Компанія Jungmeier зберігає древні традиції виробництва керамічної черепиці, і одночасно упроваджує сучасні технології, що б забезпечити будівельників високоякісним покрівельним матеріалом.

Оригінальні південні теплі тони німецької керамічної черепиці Jungmeier приємно здивують і порадують Вас. Керамічна черепиця Jungmeier — це покрівельний матеріал, надійно захищаючий ваш будинок, що має прекрасний вигляд (колірна гама з південними, теплими тонами, припаде до душі кожному), що володіє високими технічними характеристиками і стійкий до атмосферних і механічних дій. Правильний монтаж і дотримання норм експлуатації, дозволять керамічній черепиці Jungmeier прослужити тривалий час не лише вам, але вашим дітям і внукам.

***Чому саме ця черепиця?***
***Перш за все, в черепиці обов’язково мають бути німецькі сертифікати з вказівкою цілого ряду параметрів. Чому саме німецькі? Внутрішні стандарти Німеччини (DIN) в порівнянні із загальноєвропейськими (EN) в кілька разів строгіші. Уних приписується не лише точність геометричних розмірів, але і міцність на вигин, морозостійкість і водопоглинення.*** Лише черепиця, вироблена з дотриманням всіх німецьких стандартів гарантовано прослужить в умовах нашого різкого на зміни клімату більше ста років, і, що важливо, збереже впродовж всього терміну служби свій зовнішній вигляд. Дійсно, як це не дивно, для використання в нашій країні ідеально підходить саме німецька керамічна черепиця. І хоча годиться вся черепиця стандарту DIN, умовно можна розділити її на просто хорошу і на покрівельну кераміку, що називається самої вищої якості. Тут, як і в будь-якій іншій галузі, існують свої еталони. І внутрішні вимоги окремих виробників піднімають планку жорстких німецьких стандартів ще вище.


Інформація про фірму - Наш Дім- експерт з продажу матеріалів для даху, фасаду, фундаменту. Професійна безкоштовна консультація :)

Львiвська область
Населений пункт Львів
Адреса вул. Городоцька 240
Контактний телефон 098 951 0881
Електронна адреса profimarket95@gmail.com
Тип фірми Магазин   Гуртівня  

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_9270.jpg

Фанера березова ламінована для опалубки

Фанера березова, ламінована для опалубки. товщини 18, 21мм.
Транс Лок, ТОВ НВПДоговірна
FirmCommodityImage_1_14873.jpg

Металочерепиця, профнастил львів

Металочерепиця,профнастил львів.Метолочерепиця із справжнього німецького металу ARCELOR, товщиною 0,5 мм,з покриттям цинку 270 гр/м2,підтверджено сертифікатом та маркуванням на металі.Замір даху в межах Львова та околиць безкоштовний,по області 150 грн.,які зараховуються в оплату при замовленні даху.Швидкий термін виконання замовлення,доставка спеціалізованим транспортом.
Наш Дім- експерт з продажу матеріалів для даху, фасаду, фундаменту. Професійна безкоштовна консультація :)від 159 грн. м2
FirmCommodityImage_1_29356.jpg

купити Скловату Ізовер isover в рулоні Львів, ціна

Мінеральна вата Ізовер, Isover isover Профі. Рулон з властивостями плити . 3д - ефект (підвищена пружність). isover Класік. Оптимально тепло- та звукоізоляція. isover Класік Еко. Полегшега тепло- та звукоізоляція. isover Скатна Покрівля. Спеціальна для скатних покрівель та мансард. Підвищена вологостійкість. isover Звуко Захист. Спеціально для перегородок. Ефективний захист від шуму. isover Сауна. Спеціально для саун та лазень. Теплоізоляція та паробар єр в одному рулоні. Матеріали Ізовер забезпечують надійний теплозахист завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності, вони довговічні, безпечні для здоровя людини та навколишнього середовища, екологічні, захищають від шуму, мають високу пружність. Детальніше за тел.. 097 170 9339, siding. prom.ua
Сайдинг Фасад - Сайдинг,софіт,софити,фасадні панелі, Альта-Профіль, Водосточні системи Бриза Bryza,ринви 130/100 Profil, блок хаус, мінеральна вата Ізовер Isover, фасадна базальтова вата, мансардні вікна Рото, сходи на горище Оман, Факро, металевий сайдинхороші ціни
FirmCommodityImage_1_15519.jpg

Мінеральна вата

Мінеральна вата Роквул(Польща), для утеплення даху, фасаду.
"Колбуд" Покрівельні матеріали"договірна
FirmCommodityImage_1_24037.jpg

Металопрофіль Львів

Металопрофіль Львів
Ю.КОМ ТЗОВвід 75 грн за м/кв
No logo

Бітумна черепиця

ТВІСТ Тріо колір коричневий, антік 3 м.кв. 097 5051200
Віта-клімат ППвід 65,00 грн.
FirmCommodityImage_1_27335.jpg

Плівка ( Strotex 1300,паробарєр,гідробарєр,плівка для даху ) Львів

Являє собою тришаровий матеріал: два зовнішніх шари спанбонду і внутрішній функціональний шар. Функції : - Захист утеплювача від вологи; - Відведення пари з конструкції; - Вітрозахист утеплювача; Область застосування: Всі види простих і складних скатних утеплених і не утеплених покрівель. Технічні характеристики: Щільність 115 г/м2. Розміри 1,5 * 50 м. Паропроникність * > 1400 г/м2 * 24 ч. Міцність 250 / 170 Н / 5 см. УФ- стабільність 4 міс. Вимірюється при температурі 23 градусів С і вологості 85 % ( CSN 727031 ) . Монтаж Уздовж полотна мембрани на відстані близько 12 см від краю розташована біла маркувальна смуга , яка визначає ширину перекриття двох полотен мембрани. Спосіб застосування Закріплюється безпосередньо на площині крокв , лаг або інших будівельних елементів покрівлі. Для цього використовуються скоби або нержавіючі цвяхи з плоским капелюшком. Укладається на покрівлі зеленою стороною полотна вгору ( до покрівельного матеріалу ) . Супердифузійна мембрана Strotex 1300 Basic може укладатися прямо на утеплювач , без зазору !
"Колбуд" Покрівельні матеріали"договірна
FirmCommodityImage_1_30244.jpg

мінеральна вата роквул ціна Львів, Стрий, Броди, Юуськ, Самбір, Трускавець,Дрогобич, Франківськ, тернопільМінеральна вата, мінвата ROCKWOOL (Роквул) ціна, Фронтрок 100 мм ЛЬвів,Роквул Львів

мінеральна вата роквул ціна Львів, Стрий, Броди, Юуськ, Самбір, Трускавець,Дрогобич, Франківськ, тернопільМінеральна вата, мінвата ROCKWOOL (Роквул) ціна, Фронтрок 100 мм ЛЬвів,Роквул Львів
Сайдинг Фасад - Сайдинг,софіт,софити,фасадні панелі, Альта-Профіль, Водосточні системи Бриза Bryza,ринви 130/100 Profil, блок хаус, мінеральна вата Ізовер Isover, фасадна базальтова вата, мансардні вікна Рото, сходи на горище Оман, Факро, металевий сайдин315 гр м кв в наявності
FirmCommodityImage_1_15859.JPG

Підшивка звису даху-Софіт Львів

Підшивка звису даху-Софіт Категорія: Металочерепиця, профнастил Професійний матеріал з ПВХ для підшивки фронтонного та каризного звису даху.Висока стійкість до атмосферних впливів(слабкі сторони ПВХ вагонки),стійкість кольру, непотребує постійного догляду (лакування-для дерев яної вагонки).Широка кольорова гамма-золотий дуб, червоне дерево, горіх,коричневий та білий,наявність перфорації для забезпечення вентиляції при використанні в утеплених дахах, легкість монтажу роблять цей матеріал незамінним для досконального вигляду будинку.Надаємо безкоштовну консультацію та заміри.Запрошуємо до співпраці.
Наш Дім- експерт з продажу матеріалів для даху, фасаду, фундаменту. Професійна безкоштовна консультація :)договірна
FirmCommodityImage_1_15472.jpg

скловата isover

скловата isover в рулонах та матах зі складу у Львові,для утеплення даху,підлоги,внутрішніх перегородок
Наш Дім- експерт з продажу матеріалів для даху, фасаду, фундаменту. Професійна безкоштовна консультація :)договірна
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer