You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Модерн плюс ПП - Полікарбонат, Полікарбонат сотовий - Львів


FirmImage_1_1588.jpg
  • Директор фірми: Бігайло Ярослав
  • Область: Львiвська область
  • Населений пункт: Львів
  • Адреса: вул. Городоцька, 174
  • Контактний телефон: (032) 232-16-45, 067 162 70 52, 067 675 03 87, 097 842 41 17
  • modern_plus@i.ua
»» Товари та послуги фірми
Категорії товарів: Теплиці / Вікна, балкони, лоджії / Балкони, лоджії / Металопрокат, металообробка та вироби з металу / Металоконструкції / Ворота, брами / Архітектурні проекти, архітектура / Архітектура, дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн, проектування будинків / Полікарбонат / Покрівельні роботи / Покрівельні роботи / Покрівельні матеріали / Сайдинг / Вентильований фасад / Фасадні системи, сайдинг, утеплення / Водостічні системи / Господарські товари / Будівництво, ремонт і монтаж / Електроінсталяційне обладнання / Напівструктурні фасадні системи / Лампи / Люстри, світильники, ліхтарі / Будівництво котеджів

Про фірму


ПП "Модерн Плюс" є офіційним представником полікарбонату сотового компаній POLYGAL (Ізраїль),SOTON (Україна,)VIZOR(Чехія).ITALON (Китай)

 та САЙДИНГУ-фасадні панелі,СОФІТ-підшивка під дах компаній ROYAL EUROPA (Польща). BORYSZEW (Польща), DOCKE (Росія)

 ПП  "Модерн Плюс" займається гуртово роздрібною торгівлею, джерел освітлення (енергозберігаючі лампи, люмінісцентні лампи, лампи розжарювання, кабельно-провідниковою продукцією, електрообладнанням.)

 Продукція  сертифікована на Україні

РОЗРАХУНОК     ДОСТАВКА   ГАРАНТІЯ

Продукція, послуги


Полікарбонат сотовий Vizor, Italon ®, Polygal

Розміри-4,6,8,10мм; 16 - 32мм

Кольорова гама:

прозорий,бронза,зелений,синій,червоний,опал.

Прозорий дах, арки,козирки, навіси,світлові ліхтарі, альтанки і веранди з полікарбонатних листів прикрасять будь-який дім, зроблять його респектабельним і стильним. Різноманітність кольорової гами- прозорого,білого,блакитного,синього,зеленого або бронзового напівпрозорого даху підкреслить індівідуальність вашої оселі. Стільниковий полікарбонат дозволить бачити небо і надійно захистить від дощу, снігу або небезпечних променів ультрафіолету. При пошкодженні покриття зі скла або інших крихких матеріалів, утворюються уламки небезпечні для життя, а полікарбонатні листи не руйнуються, він у 200 разів міцніше скла та у 8 разів міцніший за акрил (оргскло). Міцність полікарбонатних листів незмінна за будь-яких погодних умов в діапазоні температур від -40С до +120С!. Добра теплоізоляція створюється за рахунок повітряного прошарку усередині листів.

Застосування полікарбонатних листів дозволяє значно зменшити витрати на обігрів і охолоджування приміщення. Можливість холодного згинання, дозволяє робити арочні і купольні перекриття, дає архітекторам та дизайнерам додаткову свободу дій і дозволяє закладати в проекти оригінальні декоративні елементи. Оскільки полікарбонат важить в 6 разів менше, ніж скло аналогічної товщини і в 3 рази менше акрилу (оргскла), для монтажу потрібні більш легкі несущі конструкції, що дозволяють понизити їх вартість. Завдяки захисту від ультрафіолетового випромінювання листи не змінюють своїх властивостей при тривалій дії прямих сонячних променів. Термін гарантії при зовнішньому використанні під прямими сонячними променями складає 10 років. При дії вогню полікарбонат плавиться, але не поширює полум’я (група Г2), і має низький ступінь димоутворення. Цей покрівельний матеріал пожежнобезпечний і його покриття стійке до хімічних та механічних дій, захищено від ультрафіолетового випромінювання і несприйнятливе до різкого перепаду температур.

Легка вага дозволяє покривати великі площі без складних підйомних механізмів, не вимагає великих фізичних зусиль при монтажу,що дозволяє заощадити на вартості як кроквяної системи, так і будови в цілому. Змонтувати полікарбонатні листи ви зможете саміостійно, а при механічному пошкодженні в процесі експлуатації лист полікарбонату легко замінити на іншій. Листи легко обробляються звичайними інструментами для дерева та металу .

Споживачі все частіше звертають увагу на сервіс і терміни виконання замовлення, якість використовуваної сировини, імідж компанії-виробника і, що важливо, на кваліфіковане обслуговування та професійну кваліфіковане обслуговування та професійну підготовку робітників.

Все це Ви можете одержати в ПП"Модерн Плюс" де система контролю якості фірми починається із запиту клієнта і діє аж до після-продажного обслуговування .

Сaйдинг вініловий -високоякісне оздоблення фасаду канадського концерну "ROYAL EUROPA" та польського концерну "BORYSZEW"

Гама кольорів: white, sterling, clay, sand, yellow, brown, taupe, gray, beige, green, peach

Royal Siding - це сучасний спосіб оздоблення фасаду. Володіє багатьма естетичними властивостями, дуже легко монтується, а також практичний в експлуатації. Ťехнологія дозволяє монтувати фасадні панелі протягом всього року, не залежно від атмосферних умов.

Royal Siding створюється внаслідок інтегрованого і комп'ютеризованого виробничого процесу, який піддається постійному контролю якості і міцності. Технічні параметри сайдинга піддаються ретельному тестуванню і контрольним дослідженням заводською лабораторією, де перевіряються наступні параметри: ударна в'язкість, коефіцієнт стійкості, однотонність кольору, блиск, гнучкість у низьких температурах і товщина зовнішнього шару CAP. Виріб відрізняється високою якістю, підтвердженою 50-річною гарантією.

Фасад виготовлений з полімеру з високою ударною в'язкістю не гниє як дерево і не ржавіє як метал. Royal Siding є стійким на вплив механічних і атмосферних факторів. Його форма і конструкція з'єднань гарантують щільність на проникнення вологи всередину, при одночасній можливості дихання стінами.Встановлення цього типу фасаду практично виключає необхідність будь-якої консервації. Періодична мийка сайдингу водою з детергентами, прекрасно усуває всякі забруднення і повертає новий, чистий вид.

Переваги Royal Siding:

• виняткова стійкість і міцність на атмосферні і механічні пошкодження,,

• швидкість і легкість монтажу

• цінова доступність і енергоекономність

• повний захист від води та вологи (спеціально підібрана форма і конструкція з'єднань фасадних елементів, а також застосування вітроізоляції, гарантує щільність на проникнення вологи всередині, при одночасному збереженні потрібної вентиляції стін),

• відсутність будь-якої потреби консервації та забарвлення,

• простота збереження чистоти (фасад Royal Siding вистачить періодично помити водою з детергентом),

• чудова хімічна стійкість на детергенти, кислоти і луги,

• висока стійкість кольорів, а також міцність на вплив ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання,

• комплексність пропозиції, що охоплює фасадні панелі, стельові елементи, а також комплект оздоблювальних аксесуарів,

50-річна гарантія заводу-виробника.

Royal Siding буває декількох типів (Royal Crest, Grandform і Residential), що відрізняються зовнішньою фактурою, що імітує шари дерева і багатою гамою кольорів. Пропозиція охоплює також необхідні для виготовлення фасаду, системні оздоблювальні елементи, завдяки яким фасад набуває перфекційності і має дуже естетичний вигляд.

Royal Europa пропонує також вінілові підшивки, які користуються все більшою зацікавленістю клієнтів. Випускаються в 14 кольорах (в тому числі й коричневі) і в трьох видах панелей: гладкому, перфорованому і центрально перфорованому. Підшивку встановлюють зовні будинків, у важко доступних місцях,тому їх найбільшою перевагою є абсолютна відсутність потреби консервації і дуже естетичний вигляд протягом довгих років. Додатково, перфорація панелей Royal Soffit, вирішує проблеми вентиляції.

Канадский сайдинг "Mitten"

Канадський сайдинг. Виробник сайдингу, компанія "Mitten Vinyl" є одним з провідних виробників вінілового сайдингу на Північно-Американському континенті в Канаді. Виробництво канадського вінілового сайдингу було налагоджено ще в далекому 1959 році, але компанія і до сьогоднішньго дня, зберігає лідируючі позиції в галузі.

Канадський сайдинг "Mitten" надійний при різних кліматичних умовах. Проста технологія монтажу не вимагає особливих витрат і зусиль в обслуговуванні.

Сайдинг Mitten виробляється з вінілу найвищої якості, в основі якого лежить краща первинна сировина. Продукція Міттен на всіх етапах виробництва піддається суворим контрольним випробуванням і тестуванню, які найчастіше за своїми вимогами перевершують прийняті стандарти на ударостійкість і термостійкість.

Вимоги перевершують прийняті стандарти на ударостійкість й термостійкість.

Компанія дає довічну гарантію на канадскій сайдинг Mitten.

Це дозволяє клієнтам переконатися в тому, що сайдинг Міттен буде без дефектів, таких як: розшарування, здуття, і будь-яких інших дефектів матеріалу.

Переваги канадського сайдингу "Mitten Vinyl"

• унікальна формула складу компаунда і додаткові модифікатори дозволяють забезпечувати підвищену стійкість сайдингу Mitten, призначеного для суворих умов навколишнього середовища, вплив яких дуже часто виявляється згубним для сайдингу більш низької якості. Використання технології введення в компаунд неорганічних тепловідбивних пігментів запобігає трісканню панелей, лущенню і викривленню. Вінілові панелі не гниють, не піддаються корозії, зберігають насиченість, глибину по всій поверхні панелі;

• Сайдинг з канади " Mitten " зберігає свої властивості протягом усього терміну служби!

• Канадська компанія "Mitten Vinyl" виробляє весь спектр декоративних профілів для комплектації фасаду.

Цокольний сайдинг NOVIK:

Канадська компанія Novik розташована в Квебеку і займається виробництвом сучасних полімерних фасадних панелей і цокольного сайдінга. Почавши свою діяльність в 1995 році, фірма стрімко розвивалася і зараз володіє потужним виробничим комплексом з виробництва сайдінга. За останні роки цокольний сайдинг Novik був нагороджений багатьма нагородами на різних спеціалізованих виставках.

Фасадні панелі сайдинга Novik, виконані за передовими технологіями з сучасних полімерів, пропонують технологічну і привабливу альтернативу традиційним матеріалами - дереву, цеглі, каменю. Завдяки спеціальному складу, фасадні панелі Novik витримують сильний вітер, дощ, град, екстремальні температури і удари. Цокольний сайдинг Novik виглядає дуже привабливо і натурально без видимих швів. Монтаж вінілового сайдінга цокольного швидше, легше, економічніше натуральних матеріалів і може бути виконаний однією людиною. До того ж сайдинг Novik вимагає мінімальних сил на підтримку в хорошому стані.

Майже 15 років цокольний сайдинг Novik синонім якості, зручності і привабливості.Вибираючи Novik, ви обираєте спокій, адже вам ніколи не доведеться турбуватися про заміну, ремонті або фарбування вашого фасаду.

Вентильований фасад Vinylit

Вентильовані фасади мають багато переваг з точки зору будівельної фізики при порівнянні з іншими видами фасадів. Вони дозволяють значно скоротити витрати енергії і запобігають утворенню грибків (плісняви).При цьому фасадні системи Вініліт пропонують ще додаткові переваги,які Ви повинні знати при визначенні свого вибору.Дозвольте себе переконати.

Повністю захищений фасад

Енергозбереження

Захист фасаду від грибків (плісені)

Покращення звукоізоляції

Європейський дизайн фасаду

Покращує клімат в середині приміщення

Простий монтаж

Фасадні системи Vinylit монтуються швидко і легко, сухим способом будівництва,

без шуму і бруду.

Фасадні системи Vinylit можуть встановлюватися

цілий рік, і Ваш будинок в найкоротший час набуде нового привабливого вигляду.

VinyTherm - класичний варіант фасаду

Різноманітні високоякісні профілі, покриті природним каменем, пропонуються в багатьох варіантах і в більш ніж 19 кольорах.

Акрил

Листовий акрил - синтетичний полярний термопластичний полімер. Актуальність цього матеріалу в будівництві пов'язана із заміною традиційного скла там, де потрібні його найбільш цінні переваги:

-легкість. У два рази менше щільності скла

-удароміцність в 5 разів вища, ніж у скла аналогічної товщини

-світлопрозорість 93%

-РММА не вимагає додаткового захисту від УФ-випромінювання

-довготривала стабільність.

У світлі всіх цих якостей, листовий акрил можна назвати свого роду будівельним пластиком. Його застосування можна знайти в інтер'єрах:

прозорі перегородки

меблеві елементи

елементи підвісної стелі

підлоги і подіуми

у вуличних умовах - будівництво звукозахисних бар'єрів.

У сучасних умовах, коли завантаженість автомобільних трас і їх розташування у житлових районах стала справжньою проблемою для жителів великих міст, листовий акрил користується підвищеним попитом у виробників дорожньо-будівельних робіт.

Бренди та торгівельні марки


Полікарбонат

• Полікарбонат сотовий Italon

• Полікарбонат сотовий Vizor

• Полікарбонат сотовий Polygal

Цокольний сайдинг NOVIK:

Hand-Cut Stone (тесаний камінь);

Hand-Laid Brick (Цегляна кладка);

Рваний камінь;

Кедрова дошка;

Сайдинг вініловий

• Royal Europa

• Boryszew

MITTEN

Вентильований фасад Vinylit

Графік роботи


понеділок - п’ятниця 9:00 - 18:00

субота, неділя - вихідний.

Перелік об'єктів

Полікарбонат
Полікарбонат
Оздоблення фасаду Сайдинг
Оздоблення фасаду Сайдинг
Промислові об’єкти з полікарбонату
Промислові об’єкти з полікарбонату
Полікарбонат сотовий
Полікарбонат сотовий
Полікарбонат сотовий Polygal
Полікарбонат сотовий Polygal
Застосування полікарбонату
Застосування полікарбонату
Комплектуючі до сайдингу
Комплектуючі до сайдингу
Сайдинг
Сайдинг
Підшивка під дах Soffit
Підшивка під дах Soffit
Цокольний сайдинг Novik під камінь
Цокольний сайдинг Novik під камінь
Novik стінова панель "Цегла"
Novik стінова панель "Цегла"
Полікарбонат Львів
Полікарбонат Львів
Полікарбонат Polygal 32 мм Львів
Полікарбонат Polygal 32 мм Львів
Сайдинг вініловий MITTEN (Канада)
Сайдинг вініловий MITTEN (Канада)
Полікарбонат монолітний Monogal
Полікарбонат монолітний Monogal
Полікарбонат монолітний Monogal
Полікарбонат монолітний Monogal
Алюмінієві композитні панелі  Alumin, Aluten
Алюмінієві композитні панелі Alumin, Aluten
Алюмінієві композитні панелі  Alumin, Aluten
Алюмінієві композитні панелі Alumin, Aluten
Сотовий Полікарбонат
Сотовий Полікарбонат
Теплиці із полікарбонату
Теплиці із полікарбонату

Як нас знайти


FirmImageMap_1588.jpg
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer