You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Конфігурація і призначення газобетонних блоків

30 Листопада 2016

ce00f543e64069e691a90e8f53c1e8c8_400_0_0.jpgГазобетон - сучасний будівельний матеріал для кладки стін. Це продукт у формі геометрично правильних блоків, що виготовляються зі спіненого бетону, який потім формують і піддають сушці в автоклавах. Саме цим пояснюється пориста структура одержуваних газобетонних блоків, за яку цей матеріал і цінується.

Переваги газобетону.

Переваги газобетону добре описані сучасними електронними ЗМІ. Головним з них є високий ступінь теплоізоляції будівель. Газоблоки настільки добре протистоять теплопередачі, що споруди з них можна експлуатувати без додаткового утеплення (при відповідній регіональному клімату щільності і ширині елементу). А також застосовувати матеріал, як утеплювач, при заповненні каркасних конструкцій. До переваг газобетону також відносяться: вогнестійкість, міцність, невелика вага, кладка з утворенням надтонких швів, що виключає утворення «містків холоду», паропроникність, екологічність та ін.

Форма і призначення газоблоків.

Крім марки щільності, яка безпосередньо визначає міцність і теплоізоляційні властивості, призначення газоблоків різниться також їх форм-фактором (конфігурацією). Діючі сьогодні заводи з виробництва газобетону випускають певний асортимент блоків різної форми, що, очевидно, обумовлено попитом в тому чи іншому регіоні.

Прямокутний блок з рівними гранями.

Має форму правильного паралелепіпеда. Залежно від ширини і щільності газобетону, такі блоки застосовують для кладки зовнішніх стін, внутрішніх міжкімнатних перегородок, в якості утеплювача при влаштуванні навісних вентильованих фасадів і наповнювачів каркасних конструкцій. Рівні грані сприяють невисокій витраті клею, утворення тонкого шва, зручності подальшої обробки. Такі блоки найпростіше монтувати, але для переміщення потрібен спеціальний інструмент - захоплення для газобетону.

Прямокутний блок з рівними гранями і виїмками для рук.

Застосовується при зведенні зовнішніх стін. Низька вага виробів дозволяє застосовувати їх в будівництві без залучення підйомної техніки. Дорослому чоловікові цілком під силу підняття і переміщення газоблоку на висоту кладки. Для зручності захоплення і перенесення і призначені спеціальні виїмки з вузького боку виробу. Недоліком можна вважати більші витрати клею для газобетону, оскільки утворені захопленнями порожнечі, за технологією, необхідно ретельно заповнювати для підтримки міцності кладки.

Перегородкові блоки.

Газобетонні блоки для будівництва внутрішніх перегородок теж мають форму паралелепіпеда. На відміну від блоків для зовнішніх стін, перегородкові елементи мають невелику товщину - 75-150 мм. Через маленьку вагу, піднімати і переміщати такі блоки не представляє складнощів. Однак не всі виробники випускають повну лінійку блоків для міжкімнатних перегородок. На цьому сайті Ви зможете ознайомитися більш детально з асортиментом перегородкових виробів декількох провідних заводів по виробництву газобетону.

Газобетонні блоки з системою «паз-гребінь».

Такі стінові вироби вкрай вигідні з точки зору витрат клейових сумішей і подальшої обробки, утеплення. Найбільш щільне з'єднання блоків досягається саме за рахунок того, що шов виявляється надійно прихованим в пазах. Зазвичай блоки «паз-гребінь» випускаються при ширині елементів 250-400 мм і тому це ідеальне рішення для кладки міцної і теплої коробки будинку. Крім того, така конструкція скорочує трудовитрати і витрати газобетону в рази: місця бічних стиків не потребують проклеювання. Як недолік можна зарахувати дещо вищу вартість таких виробів - адже обробка блоків для додання такої форми відноситься до трудомістких і високотехнологічних процесів.

Газобетонні блоки з системою «паз-гребінь» і виїмкою для рук.

При великій щільності газоблоків і, відповідно, більшою їх масою, мулярам буде зручніше захоплювати матеріал за спеціальні ніші для рук. Застосування аналогічно описаному вище блоку з системою «паз-гребінь», проте порожнини доведеться заповнювати клейовим розчином, а це збільшує витрату суміші кладки і навантаження на несучі основи.

U-блоки.

Це виріб з випиляною всередині порожниною, в результаті чого стандартний блок з рівними гранями набуває контур у вигляді літери «П» (або «U» на латиниці). Призначення U-подібних виробів - створення армопоясу, монтаж прихованих елементів будівництва (перемичок), застосування в якості незнімної опалубки при влаштуванні монолітних поясів для стійок огорожі, опор для навісів і т.д. Уклавши арматуру або металопрокатні вироби, будівельники заливають вільний простір розчином бетону або клею.

Діагональні газоблоки.

Так називають вироби з газобетону закругленої (радіусної) форми. Їх застосовують для кладки зовнішньої стіни башточок, сходових колодязів, стін непрямої форми.

 

 

 

Переклад - Буднет

http://kvartirakrasivo.ru/Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer