You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення

Изготовление столешниц из натурального камня, Киев

Категорія: Камінь

Компания MG Studio, занимающая ...»»

2020-05-29 19:37:14

Ограждение из сварной сетки, 3D забор, ворота.

Категорія: Огорожі

Предлагаем услуги по производс ...»»

2020-05-29 18:27:39

Забор из сварной сетки, 3D забор, калитки, ворота.

Категорія: Огорожі

Предлагаем услуги по производс ...»»

2020-05-29 06:49:59
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Фундамент

07 Серпня 2014

Фундамент - основа конструкції та успішної експлуатації будинку в майбутньому. Щоб будинок простояв десятиліття, важливо не тільки правильно вибрати тип фундаменту, але і марку бетону.

До складу суміші для заливки фундаменту входить вода, в'язка речовина або цемент, різні наповнювачі (щебінь, пісок) і добавки. Роль бетону переоцінити неможливо: якщо вибрати неправильну марку по щільності, перші тріщини можуть з'явитися вже через місяць.

Співвідношення основних компонентів (вода, цемент, щебінь і пісок) в складі суміші залежить від марки, характеристики використовуваного піску, щебеню і від спеціальних добавок. Водо-цементне відношення дозволяє створити монолітну структуру фундаменту. А пропорційне співвідношення заповнювачів дозволяє зменшити внутрішню напругу в бетоні і усадку матеріалу. Саме від цього залежить міцність майбутнього фундаменту і його здатність сприймати навантаження.

На вибір бетону для створення фундаменту впливають маса майбутнього будинку, можливі навантаження і геологічні чинники (тип грунту, рівень грунтових вод, тип фундаменту, наявність або відсутність підвального приміщення).

Чим менше навантаження від збудованої конструкції, тим меншу марку можна вибрати. Орієнтуючись на навантаження, для легкого збірно-щитового будинку можна використовувати бетон M200, для брусової або ​​побудови із колод - бетон M250 або M300. Ці ж марки підійдуть для будинків з газосилікату, піноблоків і керамзитобетонних блоків, так як їх маса і щільність практично збігається з вагою дерев'яних будинків. Для цегляних і залізобетонних будівель варто підібрати більш міцний бетон, M350 і вище.

Якщо будинок стоїть на скельних або піщаних грунтах, краще вибрати низьку марку бетону M200-M250. Основний недолік глини - підвищена пучинистість. При заморозках вона сильно збільшується в об'ємі, неглибокі фундаменти можуть нерівномірно підвестися на кілька сантиметрів і помітно деформуватися. На бетонний фундамент стрічкового типу впливають різні навантаження по всьому периметру.

Якщо в будинку буде підвал, варто використовувати бетон з підвищеною водонепроникністю. Також потрібно визначити уровя грунтових вод, і виходячи з цього, вибирати бетонну суміш для заливки фундаменту. Можна використовувати самий бюджетний варіант бетону і виконати зовнішню гідроізоляцію з гидростеклоизола або бітумної мастики, або використовувати середні за якістю бетонні суміші, захистивши їх спеціальними просоченнями. Оптимальним вибором будуть бетонні суміші високої якості з підвищеним коефіцієнтом вологостійкості, але їх відрізняє дорожнеча і занадто висока швидкість схоплювання матеріалу.

Розглянемо на прикладі плитного фундаменту, скільки матеріалу знадобиться для його монтажу. Плитні фундаменти встановлюються в проблемних місцях, там, де грунт має низькою несучою здатністю, де є пливуни, насипу або піски, або якщо в землі присутні напірні грунтові води. Завдяки великій площі основи такої фундамент дозволяє знизити навантаження від нерівномірної усадки грунту. У цьому випадку будинок почне всідатися цілком, а не одним краєм, тобто виключено руйнування стіни через просідання грунту. Плитний фундамент просто монтувати, він морозостійкий, що дає можливість використовувати його в місцях з зонами глибокого промерзання грунту. Він може стати підлогою для підвального або цокольного поверху і дозволить заощадити на стягуванні.

В розрізі плитний фундамент - це дренажна подушка, прошарок з піску або щебеню, гідроізоляція, утеплювач, сітка з арматури і бетон.

Потрібну кількість піску і щебеню визначається множенням товщини шару на площу засипки. Якщо планується теплоізоляція , її площа дорівнює площі плити фундаменту. Необхідна кількість гідроізоляції - площа плити плюс ширина бічних нахлестів. Кількість бетону розраховується множенням площі фундаменту на висоту. Кількість арматури для армування фундаменту залежить від розміру комірки. Укладають два арматурних пояса - верхній і нижній. Кожен складається з поздовжніх і поперечних прутів. Якщо фундамент свайно-плитковий, довжина паль підраховується індивідуально, в залежності від того, наскільки глибоко вони входитимуть в грунт. Щити з дощок для опалубки повинні бути вище, ніж передбачувана висота плити, а їх сумарна довжина дорівнює периметру плити.

 

 

Переклад - Буднет

http://remont-39.ruCтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer