You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення

Збудуємо Вам будинок

Категорія: Будівництво котеджів

Якщо Ви бажаєте мати свій род ...»»

2020-07-14 17:40:06

Лакофарбова продукція

Категорія: Лакофарбові матеріали

"Farba-Service", зай ...»»

2020-07-13 17:32:12

Натяжные потолки с любовью. Харьков

Категорія: Стелі підвісні, натяжні

Натягиваем быстро, профессиона ...»»

2020-07-08 01:34:49
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Виробництво металоконструкцій: методи та особливості процесу

04 Серпня 2014

Види і призначення сучасних металоконструкцій дуже різноманітні, а процес їх виробництва вимагає високотехнологічного обладнання і кваліфікованих фахівців.

Сучасний метал вже кілька десятиліть поспіль є незамінним і найпопулярнішим матеріалом у вітчизняній будівельній індустрії. Завдяки унікальним технічним властивостям, він здатний тривалий час витримувати серйозні механічні навантаження і впливи кислотно-лужних середовищ. Дані характеристики визначили активне використання металу при зведенні каркасної основи для житлових або промислових об'єктів.

Види металоконструкцій

Сьогодні виготовлення металоконструкцій проводиться таким чином, щоб випущене виріб повністю відповідало заявленим характеристикам і могло використовуватися при будівництві інженерно-технічних споруд. Ця продукція проходить ретельний контроль якості і повністю відповідає вимогам ГОСТу.

Всі готові конструкції з металу за способом використання поділяються на три основні види:

• трансформовані - вироби, які можуть змінюватися за формою або розміром;
• збірно-розбірні - окремі металеві елементи такої конструкції можуть встановлюватися на новому об'єкті;
• стаціонарні - стандартні статичні вироби, монтовані і що закріплюються на об'єкті на тривалий термін.
Кожен з перелічених видів має унікальні перевагами, а також експлуатаційними особливостями.

Призначення

Виробництво металоконструкцій, насамперед, орієнтоване на особливості об'єкта, для якого ці вироби створюються. Наприклад, каркас швидкомонтованих споруд складається з полегшеного сплаву, а монолітні будівлі зводяться з використанням посиленого металопрокату. Для створення дорожніх знаків, сходових прольотів або огороджень найчастіше застосовуються вироби, які зараховуються фахівцями до малих металоконструкцій.
Поширене використання металу при випуску цистерн і бочок промислового призначення, в яких можуть зберігатися технічні рідини та ПММ. Крім цього, розглянутий матеріал нерідко стає незамінним елементом при прокладці ліній електропередач, зведенні комунікаційних споруд або дорожніх конструкцій.

При створенні заздалегідь спроектованих об'єктів проводиться виготовлення металоконструкцій за кресленнями замовника, що дозволяє отримати вироби необхідних форм і розмірів. Завдяки цьому суттєво прискорюються будівельно-монтажні роботи, а спорудження повністю відповідає встановленим характеристикам. Крім того, клієнту не потрібно витрачати особистий час на пошук, підбір та придбання елементів, необхідних для створення конструкції.

Особливості випуску замовний продукції

Виробництво металоконструкцій також має на увазі попереднє створення креслення, на якому будуть чітко зазначені головні параметри майбутнього виробу (розмір, матеріал та інші властивості). Створення продукту з металу включає кілька послідовних етапів, таких як зварювання, склейка і складання.

Що стосується зварювання, процес проходить шляхом нагрівання двох або більше деталей за заздалегідь наміченою стикувальній лінії. Іноді потрібно навіть часткове розплавлення металу, в результаті якого досягається необхідна міцність конструкції. При здійсненні зварки особливе значення має якість електрода, що забезпечує довговічність стикувального шва. Крім того, популярний метод зварювання газовим пальником, коли стикування металу досягається за допомогою впливу інертних газів. Нерідко скріплення металу здійснюється при точковому зварюванні, яке має на увазі щільне притискання двох листів один до одного і пропускання електричного розряду в місці здавлювання.

Склейка являє собою досить надійний метод фрагментарного з'єднання металу. Унікальні склади дозволяють не тільки домогтися разючою зносостійкості склеєного вироби, а й забезпечити зрощування клею з металом на молекулярному рівні. Будь цех по виробництву металоконструкцій, як правило, дає гарантію, що склеєна таким чином конструкція не втратить своїх унікальних властивостей протягом визначеного часу.
Збірка конструкцій з металу болтами або заклепками вважається механічним методом кріплення. Склепіння використовується в тих випадках, коли передбачається, що метал буде відчувати серйозні вібраційні навантаження, наприклад в сейсмічно небезпечних районах або на залізничних коліях. Фіксація з використанням болтів в цьому випадку недопустима, оскільки навіть не помітна для людини регулярна тряска конструкції може привести до ослаблення кріплення і передчасного виходу з ладу зведеного об'єкта.

Поділ праці

Виробництво будівельних металоконструкцій передбачає поділ дій. На великих підприємствах існує кілька ліній, що спеціалізуються на виконанні конкретних операцій. Так, наприклад, фрезерувальний цех здійснює розкрій матеріалу по необхідним параметрам, токарне відділення виготовляє додаткові або кріпильні деталі, формувальний ангар займається пресуванням і зміною площинних розмірів заготовок.

У складальному цеху проводиться монтаж окремих елементів виробу із застосуванням зварювання, склейки або спайки. Фарбувальне відділення спеціалізується на піскоструминної обробці продукції і доданні товару привабливого зовнішнього вигляду. Тут також наносяться антикорозійний склад і грунтовка, що дозволяє створити ідеально гладку поверхню.

Випуск металоконструкцій по праву вважається складною і кропіткою роботою, якісно виконати яку можуть тільки професіонали, сумлінно ставляться до обраної справи.

 

Переклад - Буднет

http://homemasters.ru/Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer