You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення

Кондиционеры

Категорія: Настінні кондиціонери

Продажа кондиционеров Ведущих ...»»

2020-07-04 00:45:22

Продажа, монтаж, обслуживание кондиционеров!

Категорія: Віконні кондиціонери

Продажа, монтаж, обслуживание, ...»»

2020-07-03 16:46:51

Услуги сантехника: водопровод, отопление, канализация

Категорія: Сантехнічні роботи

Предлагаем недорого выполнить ...»»

2020-06-28 11:38:49
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Штукатурні роботи

04 Червня 2014

Штукатурні роботи на відкритому повітрі допускається при температурі нижче +5 ° із застосуванням розчинів з хімічними добавками.

Рекомендується застосовувати розчини з добавкою поташу , хлористого кальцію і натрію , так як вони не дають висолів на поверхні.

Водні розчини хлористого кальцію і хлористого натрію готують розчиненням в 100 л гарячої води по 2 кг кожної солі. Водний розчин солей застосовується замість води для приготування розчину.

Вологість цегельних або блокових стін , Оштукатуривать взимку , повинна бути не більше 8 %. Обштукатурювання стін, складених способом заморожування , допускається після відтавання кладки на половину стіни з боку штукатурного намету . Температура розчину перед його нанесенням на поверхню повинна бути не нижче +8 ° (воду підігрівають до 80 ° , пісок - до 30-40 °).

Для прискорення сушки штукатурки в приміщеннях застосовують установки різних типів , що працюють на газі , рідкому і твердому паливі. Для прискорення сушки необхідна хороша вентиляція приміщень , що забезпечує максимум чотириразовий повітрообмін в 1 ч. Перші 1-2 год свіжий намет штукатурки витримують при температурі плюс 10-15 ° , після чого температуру підвищують до плюс 20-25 °.

Внутрішні роботи слід виконувати з інвентарних підмостків або пересувних столиків.

Перед початком кожної зміни необхідно перевірити справність розчинонасоса , його манометра , шлангів і стикових з'єднань .

Забороняється робота розчинонасосів при тиску, що перевищує допустиме , і при знятому манометрі і несправному автоматичному пристрої. Не допускається прочищати шланги і форсунку при незняту тиску в розтворопровід .

Забороняється застосовувати дротяні скрутки для з'єднання шлангів. Робочі місця штукатурів - операторів повинні бути пов'язані сигналізацією з місцями установки штукатурних агрегатів . Операторів забезпечують комбінезонами , рукавичками та захисними окулярами. Тимчасова переносна електропроводка для внутрішніх робіт повинна мати напругу не більше 36 в .

При користуванні газовими калориферами газові балони слід встановлювати не ближче 1,5 м від калорифера Забороняється залишати калорифери без нагляду.

При застосуванні нафтогазових калориферів забороняється заливати паливо в діючий калорифер або застосовувати легкозаймиста паливо.

Робітники, зайняті на приготуванні або застосуванні хлорованих розчинів , забезпечуються спецодягом та індивідуальними засобами захисту. Хлоровані розчини слід готувати на відкритому повітрі або в спеціальному приміщенні поблизу розчинного вузла .

Виробництво штукатурних робіт із застосуванням хлорованих розчинів всередині приміщень не допускається , за винятком штукатурення відкосів і радіаторних ніш при відкритих вікнах.

Оздоблення сухою штукатуркою допускається в приміщеннях з вологістю повітря не більше 60 %. Нарізка листів сухої штукатурки по необхідних розмірах виконується заздалегідь.

Відповідно з розбивкою приміщення по розташуванню листів наносять опорні марки ( мазки ) розміром 80 × 80 мм. Марки розташовують у підлоги і через 1,2-1,5 м по лінії стику , а також на кутах приміщення.

Листи сухої штукатурки приклеюють до стін мастикою , яку наносять у вигляді марок при відстані між ними не більше 400 мм. Загальна площа завданих марок повинна бути не менше 10 % площі листа.

Для кріплення листів рекомендується застосовувати піногіпсову , пінозологіпсову або гіпсоопилочну мастику .

Вертикальні кромки листів у стику слід прикріплювати на суцільних стрічках мастики. Ширина латають швів в стиках при фарбуванні поверхонь сухої штукатурки повинна бути не більше 6 мм.

Стінки листів під обклеювання шпалерами шпаклюють . Шпалери клеять без наклейки паперової макулатури. При обробці листів клейовий або олійною фарбуванням шви в стиках листів заповнюють на всю глибину пластичним складом і проклеюють смужками марлі.

У разі утворення відкритих швів з кущами розшивають шви вузьким шпателем або спеціальної розшивкою .

При прийманні поверхонь , оброблених сухою штукатуркою , необхідно: перевірити надійність кріплення листів і відсутність тріщин у листах і швах ; встановити відсутність плям , провисання в стиках більше 1 мм і загинів у приклеєних листів

 

Переклад - Буднет

http://kvartirakrasivo.ruCтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer