You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Продаж металопрокату

01 Листопада 2013

У промисловості металопрокатом вважають вироби, виконані з металу , методами прокату за допомогою обробки . Вона може бути гарячого і холодного виду , виконується робота з виготовлення виробів на обладнанні спеціального призначення. Металопрокат застосовують у будівельних процесах виконання роботи , в машинобудуванні і легкій промисловості.

Його реалізація на ринках країни займає передові позиції. Вироби виготовляють з чорних і кольорових металів. Кожен виріб застосовують , з урахуванням специфічних властивостей . Чорний металопрокат , це лідер даних виробів , серед них є заготовки для паль , балок та інших конструкцій.

У продажі вироби з металу входить навіть стрічка нержавіюча , яку відрізняє стійкість до корозійних процесів . Її використовують для виготовлення посудин , ємностей , експлуатація яких виконується під високим тиском. Температура середовища , яка може бути в судинах і ємностях відрізняється високими показниками .

У даних судинах можуть зберігати і транспортувати нафту , газ , природний і зріджений . Стрічка має стійкість до лугів, кислот , інших агресивних середовищ . З неї роблять види труб , деталей. Вона може витримувати агресивні середовища азотної , фосфорної , оцтової кислоти. Поширений вид металопрокату , арматурний , листової , сортовий , трубний .

Монолітно - каркасне будівництво застосовує арматуру з круглим перетином і рифлені вироби з періодичним перетином . Ковані вироби виготовляють також з її застосуванням . Види листів сталевих гарячекатаних і холоднокатаних використовуються для зварних і клепаних конструкцій промисловості , машин , обладнання.

Для дахів будівель і споруд теж застосовують оцинковані сталеві листи . Є серед виробів куточок , швелер , балки , виконані з металу , вони вважаються сортовим металопрокатом . Їх використовують для конструкцій споруд , з ними можна легко виконувати споруда каркасів швидкомонтованих будинків

Важливий елемент металопрокату швелер , його повсюдно використовують в міжповерхових перекриттях , з їх допомогою можуть посилювати колони будинків . Немає в країні виду промисловості , в якій не використовувався б швелер . Відбувається це використання в будуванні мостів і верстатобудуванні .

А такий вид продукції як труби використовуються в усіх галузях народного господарства країни. Вона може бути використана для будівництва інженерних мереж до будівель . Її діаметрами можуть бути починаючи від 30 мм і до 1280 мм. Вони бувають круглого виду , овального або прямокутного . А застосування труби профільної відзначається при виробництві рекламної продукції та інших напрямків промисловості.

 

 

Переклад - Буднет

http://hozresurs.ruCтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer