You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Фальцезакаточна машина: огляд ринку

17 Квітня 2013

Виготовлення фальцевих покрівель великих площ та фасадів з металу практично неможливо без застосування сучасних машин, у тому числі з економічних міркувань. Застосування сучасного обладнання значно підвищує якість і збільшує продуктивність праці. Здавалося б, автоматика давно вже повинна була б прийти на зміну традиційній киянці, проте до цих пір велика кількість бригад працює «по-старому».

Ручна робота або автоматизований процес?

Перед будь-якою покрівельною фірмою, яка працює за фальцевою технологією (особливо при роботі на великих об'єктах, коли необхідно за короткий термін закрити великі обсяги), в певний момент постає питання автоматизації праці. Найпростіший розрахунок показує, що вигідніше використовувати автоматичні фальцезакаточні машини, а ніж залучати 5-8 покрівельників для закриття подвійного стоячого фальца з такою ж продуктивністю.

В даний час на ринку представлені фальцезакаточні машини семи виробників. Таким чином, у нашого покрівельника вибір не менший, ніж у його європейських колег.

Машини для закриття фальца попередньо заготовлених картин на прямих скатах

Електрична фальцезакаточна машина призначена для закриття попередньо профільованих панелей-картин подвійним стоячим фальцем: машина поміщається на фальцевий шов безпосередньо на покрівлі, приводиться в дію електродвигуном і в один прохід проводить закриття подвійного стоячого фальца.

При виборі моделі машини необхідно чітко уявляти, для яких робіт вона купується, а також враховувати різницю в рівні організації робіт на будівництвах Україні та Європи (недбале поводження з обладнанням - відомий «бич» вітчизняних будівництв, так що варто звертати увагу на міцність корпусу і його захищеність від проникнення вологи).

Слід враховувати, що фальцепрокатні верстати, зазвичай, розраховані на одну висоту фальца - 25 мм. Це європейський стандарт. Американське обладнання виробляє фальц висотою 38 мм. Таким чином, перед покупкою устаткування необхідно задуматися над сумісністю - придбання нестандартного верстата може спричинити за собою додаткові витрати. Справа в тому, що у деяких машин можна підрегулювати висоту ніжок, а для інших доведеться окремо замовляти ніжки під 38 мм. Зауважимо, щодо маленьких ручних машин питання про висоту фальца не принципове.

Наприклад, в даний час в європейських країнах компанії набувають фальцезакаточне обладнання переважно для роботи з дорогими пластичними металами, не всяка підійде для роботи з «оцинковуванням» (високої жорсткості).

Всі машини працюють від електрики. Короткий мережевий шнур, втім, як і у інших аналогічних машинки, тобто ведення її «на короткому повідку» з подовжувачем.

Schlebach (Німеччина)

Фальцезакаточна машина Schlebach Flitzer призначена для роботи з пластичним металом (без покриття або з покриттям) на прямих скатах. Це наймініатюрніша фальцезакаточна машина в асортименті Shlebach. Три пари прокочуючих роликів спеціальної форми забезпечують рівномірний притиск фальца і дозволяють закривати покрівельну картину зі швидкістю 11 м на хвилину. Завдяки спеціальній формі роликів (два з них - з полімерним покриттям) машина не залишає подряпин на закочуваній поверхні.

Варто враховувати, що в місцях установки кляммерів, при наявності таких, машина може не «дотиснути» фальц. Оскільки кляммери не застосовуються при монтажі сендвіч-панелей з підготовленою кромкою під фальц, дана модель з успіхом може використовуватися при їх монтажі.

Schlebach Piccolo, незважаючи на те, що вона дорожча майже на тисячу євро, - найбільш затребувана модель з усієї лінійки Schlebach завдяки своїй універсальності: з її допомогою можна закривати покрівельні картини на арковій покрівлі, виконувати подвійний фальц на покрівлі і Г-подібний на фасаді.

Машина обладнана чотирьма парами роликів, має алюмінієвий литий корпус, що захищає її від вологи та механічних пошкоджень. З її допомогою можна працювати з більш товстим металом, вона виконує впевнене обтиснення місць обходу кляммеров, а за наявності опціональних насадок - зріз старого фальца на покрівлі. Також її може обладнати насадкою-феном для робіт з металом при низьких температурах або для роботи з крихким металом (наприклад, з титан-цинком). Крім того, дана модель дає можливість з'єднання картин з висотою фальца не лише 25 мм, а ще й 38 мм. Необхідна висота фальца досягається регулюванням ніжок, які входять до комплектації. При бажанні машина може бути підготовлена ​​і для іншої висоти фальца (наприклад, 32 мм).

У цілому, на думку фахівців, машина закриває фальц акуратно і якісно (дотискати вручну не треба). Покрівлю не псує і не дряпає.Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer