You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення

Строительство и ремонт, Харьков и обл.

Категорія: Будівництво, ремонт і монтаж

Добрый день. Приму любой зак ...»»

2021-05-14 06:53:56

Мозаїчна штукатурка

Категорія: Штукатурка

Мозаїка - штукатурка на основі ...»»

2021-05-13 15:46:26

Гранітно мармурова штукатурка

Категорія: Штукатурка

Виготовлена із гранітної і мар ...»»

2021-05-13 15:48:31
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Навісне обладнання

30 Листопада 2012

1.jpgВилочний погрузчик дозволяє здійснювати широкий спектр різних робіт, проте часто його буває недостатньо для обробки всіх видів вантажів. У цьому випадку для підвищення функціональності погрузчика використовується навісне обладнання, яке робить його універсальним інструментом для вирішення різноманітних завдань.

Навісне обладнання можна умовно розподілити на три категорії, залежно від тих можливостей, яке воно забезпечує.

До першої групи відноситься допоміжне навісне обладнання, наприклад, пристрій для бокового зміщення каретки (сайд-шифт), яке дозволяє коректувати положення каретки відносно навантажувача і допомагає зміщувати вантаж в сторону при нерухомому положенні навантажувача. Також до цієї групи відноситься позиціонер вил, що скорочує час на роботу з різними типами палет і позбавляє від необхідності пересувати вила в ручну.

Даний вид пристроїв робить роботу більш зручною та швидкою, однак це обладнання не забезпечує ніяких додаткових функцій.

2.jpgДо другої групи відносяться пристрої, що розширюють функціональні можливості вилочного погрузчика: подовжувачі вил, Штовхувачі, притискні пристрої, пристрої для повороту каретки і т.д.

Подовжувачі вил дозволяють легко і швидко змінити довжину робочої поверхні вил, дозволяючи погрузчику обробляти вантажі різних габаритів.

Механізм для повороту каретки дозволяють повертати вантажі, виливати рідину з ємностей, перекидати вантаж або ставити його у вертикальне положення. Кут повороту може доходити до 360 °.

Ротатори вил дозволяють змінювати кут повороту каретки, тим самим спрощуючи вивантаження сипучих і рідких вантажів.

До цієї ж групи належать похилі вила, висувні каретки, а також каретки з кутом нахилу, вил, які покликані спростити роботу з великогабаритними, довгомірними або важкодоступними вантажами.

Ковші, як правило, використовуються для роботи із сипучим вантажем. Для їх застосування необхідно обладнати погрузчик кареткою з кутом нахилу, вил.

Різні типи захоплень дозволяють працювати з різними типами вантажів, складувати і транспортувати їх в кількості декількох штук за один раз. Крім спеціалізованих, існують універсальні типи захоплень, що дозволяють працювати як зі звичайним вантажем, так і зі стосами, тюками та коробками.

Навісне устаткування, що забезпечує погрузчику нові функціональні можливості, недешево, але витрати на нього компенсуються збільшеною продуктивністю погрузчика або можливістю більш компактно розміщувати вантажі на складських площах.

Дана класифікація навісного обладнання досить умовна, оскільки не охоплює повною мірою всіх пристосувань, наявних на ринку.

Встановлення вбудованого навісного обладнання потребує встановлення додаткових секцій гідророзподільника. Їх кількість визначається числом гідравлічних функцій навісного обладнання.

Для того щоб правильно підібрати навісне обладнання, необхідно враховувати габарити і тип вантажу, а також умови його зберігання, які будуть безпосередньо впливати на вироблені з ним маніпуляції. Крім того, потрібно взяти до уваги розміри проїздів, за якими буде пересуватися навантажувач.

3.jpgПри експлуатації погрузчика , обладнаного навісним обладнанням, не варто забувати, що ускладнюються і операції, які погрузчик повинен виконувати, тому оператор, керуючий таким погрузчиком, повинен мати високу кваліфікацію.

На ринку підйомно-транспортного устаткування представлений широкий вибір навісного обладнання як від всесвітньо відомих виробників (KAUP, Cascade), так і навісне обладнання, вироблене виробниками погрузчиків, наприклад, компанією ТСМ.

Для того щоб навісне обладнання можна було встановити на різні марки погрузчиків, компанії виробляють техніку зі стандартною кареткою, яка може мати різні розміри відповідно до вантажопідйомністю погрузчика.

Таким чином, навісне обладнання забезпечує універсальність, зручність встановлення і підвищену ефективність в роботі.

 

Переклад - Буднет

http://www.vashdom.ru/Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer