You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Не молот залізо кує, а коваль

11 Жовтня 2012

Сьогодні дуже багато фірм пропонують виготовити ковані вироби на замовлення. Фахівці радять обдзвонити всі компанії, які ви знайдете по оголошеннях або рекомендаціями знайомих. Якщо ви отримаєте чіткі і вичерпні відповіді на питання в декількох з них, дізнайтеся умови роботи кожної з фірм, якщо ні, не втрачайте часу і продовжуйте пошуки.

Питання продавцю

images2.jpg- Запитайте, є фірма-продавець виробником або посередником. Компанії-посередники можуть давати гарантії, але, не маючи виробничої бази, вони практично не несуть ніякої відповідальності за продані вироби.

- З'ясуйте, які ще послуги, крім кування, надає продавець. Серйозні ковальські фірми пропонують своїм клієнтам весь комплекс: від розробки дизайн-проекту до монтажу вже готового виробу на об'єкті.

- Дізнайтеся, як здійснюється контроль замовлень і як організовано оперативне інформування клієнтів.

- Поцікавтеся умовами і розміром передоплати. Як правило, при укладенні договору клієнт оплачує 50% вказаної вартості, а остаточний розрахунок проводиться після завершення всіх робіт.

- Уточніть, чи включені в основну вартість виробу такі роботи, як обробка зварювальних швів, грунтування перед фарбуванням, патинування і т. д. Деякі фірми роблять цю роботу за окрему плату.

- Дізнайтеся, чи є у фірми-продавця кованих виробів фотокаталог робіт, а також демонстраційний зал, в якому можна побачити зразки виробів.

- Запитайте, чи може продавець дати вам знижку, і від чого вона залежатиме.

- Уточніть, чи включена вартість доставки в ціну виробу, а також дізнайтеся про те, як організована доставка готових виробів на об'єкт.

- Розпитайте про термін виготовлення кованого виробу.

Виїзд фахівця на об'єкт

Для того, щоб підготувати комерційну пропозицію, необхідно врахувати всі особливості майбутньої роботи і постаратися якомога краще зрозуміти, що саме клієнт бажає отримати в результаті. Для цього фахівцю потрібно виїхати на об'єкт. У багатьох солідних фірмах, (якщо замовлення не вимагає замірів), виїзд менеджера і майстра на об'єкт безкоштовний. Менеджер, як правило, бере на виїзд фотографії проведених раніше робіт, каталоги і журнали. Майстер робить попередні виміри, потім на підставі цієї інформації складається комерційна пропозиція, яку відправляється замовнику по електронній пошті або передається при особистій зустрічі.

Затвердження робочих кресленьimages.jpg

Затвердження ескізу або робочого креслення - один з найважливіших етапів виготовлення кованого виробу. В залежності від побажань і цілей замовника майбутній виріб може бути намальовано від руки (ескіз) або виконаний у вигляді креслення з урахуванням інших об'єктів на ділянці або в будинку. Вартість розробки розраховується індивідуально і залежить від багатьох факторів: складність проекту, об'єкт замовлення та ін. В результаті створюються робочі креслення, які оформляються як додатковий додаток до договору.

Виготовлення виробу

Будь-які складні ковані вироби складаються з безлічі елементів, виготовлення яких - основне завдання коваля. Всі заготовки збираються в підсумкову композицію, потім її зачищають і готують до фарбування. У фарбувальній камері виріб грунтується, а потім забарвлюється в потрібний колір. У деяких компаніях робота з клієнтами поставлена ​​таким чином, що замовник на будь-якому етапі виробництва може приїхати в цех і ознайомитися з процесом. Після того, як виріб буде повністю готовий, менеджер підтверджує замовнику дату доставки і монтажу.

 

Переклад - Буднет

http://remontblizko.ru/Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer