You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення

Изготовление столешниц из натурального камня, Киев

Категорія: Камінь

Компания MG Studio, занимающая ...»»

2020-05-29 19:37:14

Ограждение из сварной сетки, 3D забор, ворота.

Категорія: Огорожі

Предлагаем услуги по производс ...»»

2020-05-29 18:27:39

Забор из сварной сетки, 3D забор, калитки, ворота.

Категорія: Огорожі

Предлагаем услуги по производс ...»»

2020-05-29 06:49:59
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Монтаж мансарди

06 Квітня 2012

images.jpg«Мансардний пиріг» є складною конструкцією, тому всі елементи «пирога» потрібно купляти одночасно. Зверніться до фахівців, які допоможуть вибрати варіант «під ключ», де всі складові спеціально підібрані один до одного. Самому замовнику також бажано ознайомитися з технологією монтажу і контролювати процес.

Що потрібно знати перед монтажем

До початку монтажу необхідно провести контрольний обмір скатів даху за встановленими крокв, т. к. в процесі будівництва будинку могли бути допущені відхилення від проекту. Краще, якщо можливі нестиковки будуть виявлені заздалегідь, а не при настилі покрівельного покриття, коли щось виправити або скорегувати набагато складніше. Різниця в довжині між діагоналями скатів не повинна перевищувати 20 мм, а максимальне відхилення від площини - 5 мм на 5 м. В іншому випадку можлива нестиковка аркушів покрівельного покриття, яка призведе до протікання та іншим проблемам.

Технологія монтажу

1) Монтаж гідроізоляції

Пристрій «мансардного пирога» логічно починати з гідроізоляції. Вона стане тимчасовою покрівлею, що захищає від опадів утеплювач і внутрішні приміщення. Між покрівельним покриттям і гідроізоляцією повинен бути влаштований вентиляційний зазор. Укладання гідроізоляційного матеріалу виробляють таким чином, щоб повітряний потік вільно проходив до коника даху від карнизів і виходив назовні через вентиляційні отвори, передбачені в самому високому місці покрівлі. Вентиляційний зазор служить для видалення конденсату, що утворюється взимку на внутрішній поверхні покрівельного покриття через різницю температур під ним і зовні.

Гідроізоляція будь-якого типу розгортають у напрямку від карниза до коника. Листи слід розгортати з нахлестом (величина нахлеста - не менше 150 мм).

Після укладання плівки кріплять будівельним степлером, місця перехлеста додатково ізолюють за допомогою спеціальної клейкої стрічки

Увага!
Не слід натягувати гідроізоляційну плівку при укладанні - вона повинна провисати приблизно на 20 мм між кроквами. Завдяки цьому плівка не порветься, коли її розміри зменшаться під дією низьких температур або в разі «гри» крокв.

2) Пристрій решетування, монтаж додаткових підсилюють планок

Найнижче початкове обрешетування повинне мати більший перетин, ніж інші. Укладають її в обов'язковому порядку паралельно карнизу. Обрешетування брусів прибивають до крокв цвяхами. Крок між початковою і другий обрешетіни - 280 мм, між кожними двома наступними - 350 мм.

Увага!
Перед застосуванням всі дерев'яні конструкції слід обробити антіпіреновим розчином і антисептичним складом.

3) Укладання теплоізоляції

39-7.JPGПри зволоженні утеплювач втрачає свої теплоізоляційні властивості, оскільки при заповненні пор вологою замість повітря його теплопровідність збільшується. Тому, щоб не допустити зволоження теплоізоляції, роботи слід проводити в ясну і суху погоду. Утеплювач укладають під гідроізоляційної мембраною в розпір між кроквами, без щілин. Теплоізоляція може закладатись або в один, або в кілька шарів - все залежить від необхідного коефіцієнта теплопровідності, який диктують умови експлуатації.

Увага!
Шар теплоізоляції для скатної покрівлі повинен мати товщину не менше 100 мм.

4) Монтаж пароізоляції

З внутрішньої сторони утеплювач повинен бути обов'язково захищений шаром пароізоляції, що запобігає його контакт з вологою атмосферою житлового будинку. Шар пароізоляційної плівки повинен бути суцільним, а стики плівки проклеєні сполучної стрічкою.

5) Монтаж металочерепиці

Металочерепицю кріплять в прогин хвилі, в місці прилягання до обрешітки. Низ листів кріпиться в кожну хвилю, наступні ряди саморізів встановлюють у шаховому порядку через одну хвилю.

Для додаткового захисту покрівлі в місцях, де найбільш вірогідні протечки, встановлюють спеціальні елементи. Зверху стику скатів покрівлі ставлять ковзани. Під коником монтують ущільнювач, що перешкоджає задуванню снігу. Якщо ущільнювач не зробити, в підпокрівельний простір буде потрапляти сніг.

Увага!
Установка супутніх елементів (антенних і вентиляційних виходів, систем водостоку і снігозатримання, труб, огорож і містків) повинна здійснюватися в повній відповідності з доданою до них інструкцією, наявність і правильність дотримання якої також слід проконтролювати.

Спонсор статті дерев’яні двері львів - Компанія Євробудсвіт

 

Переклад - Буднет

http://remontblizko.ru/Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer