You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення

Деревянная вагонка от производителя СК Комфорт, Киев

Категорія: Дерев'яне будівництво

В компании СК Комфорт вы может ...»»

2020-05-22 23:23:56

вініл на підлогу

Категорія: Будівельно-монтажні роботи

продаж вінілової підлоги https ...»»

2020-05-04 23:08:30

паркет

Категорія: Підлоги, стелі, стіни

продаж паркету в інтернет мага ...»»

2020-05-04 23:07:08
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Монтаж покрівлі взимку

15 Листопада 2011

Монтаж покрівлі взимку зазвичай пов'язаний з несвоєчасним прийняттям проектних рішень, порушенням і неправильною побудовою графіків проведення робіт і т.д. Будівництво в зимовий час цілком можливо, необхідно виконувати декілька обов'язкових умов: визначати терміни виконання робіт з урахуванням зниження продуктивності та простоїв в негоду; правильно вибирати матеріали; передбачати теплий склад для матеріалів і тимчасові укриття для роботи на покрівлі; своєчасно прибирати сніг.

розчищення.jpg Виконуючи покрівліні роботи взимку покрівельникам доводиться враховувати ряд специфічних факторів: короткий світловий день, мороз, вітер, снігопади, внаслідок чого значно збільшується обсяг підготовчих і допоміжних робіт (прибирання снігу, просушування і т. п.). Виходом може бути - пристрій укриття над всією покрівлею або місцем проведення робіт. Це рішення ефективне, але дороге і іноді технічно нездійсненне рішення. Тому для монтажу м'яких рулонних покрівель, часто супроводжуваного роботами по влаштуванню стяжок, укриття, як правило, локалізують до мінімальних розмірів, морозостійкості - гнучкістю на брусі.

Тестування проводять наступним чином: зразок матеріалу загинають на брусі певного радіуса та поступово знижують температуру. Морозостійкість визначається мінімальною температурою (в градусах Цельсія), при якій на брусі даного (мінімального) радіуса при розгинанні зразка на поверхні не з'являється тріщин. Таким чином, чим нижче температура гнучкості на брусі і менше радіус бруса, тим краще матеріал пристосований до роботи взимку.

По гнучкості на брусі найкращі матеріали на сьогодні-полімерні покрівельні мембрани: вони не мають обмежень робочої температури (морозостійкість ТПО-мембрани до -600 ° С). Матеріали укладають в один шар, велика ширина рулонів (2 м і більше) скорочує кількість швів і час, що витрачається на їх з'єднання.

Виконуючи монтаж термопластичних мембран шви скріплюють потоком гарячого повітря за допомогою автоматичного і ручного обладнання. Хоча автоматичні апарати дозволяють налаштовувати параметри зварювання відповідно до зовнішніми умовами і виробляти однорідні, рівномірні, надійні шви, навіть помірний вітер забирає тепло, не дозволяє йому дійти до матеріалу. Монтаж ЕПДМ-мембрани ведеться із застосуванням клеїв, самоклеючих стрічок, герметиків. Основні труднощі при роботі взимку - повільна полімеризація клею, що збільшує ймовірність шлюбу. Навесні покрівлю обов'язково додатково перевіряють на герметичність.

монтаж.jpg Покрівельні мембрани зберігають в теплому приміщенні, щоденно виносячи на покрівлю необхідну для роботи кількість: матеріал на морозі стає більш жорстким, гірше розкладається. Відповідними матеріалами для роботи в зимових умовах є і деякі рулонні бітумно-полімерні матеріали, з якими можна працювати при температурі до -20 ° С. При низьких температурах вони стають досить тендітними. Їх відігрівають у теплому приміщенні не менше 20 год до температури не нижче 15 ° С, перемотують і доставляють до об'єкта в утеплених контейнерах, працюють з ними на покрівлі з тепловою завісою. Бітумні матеріали приклеюють до попередньо просушеної погрунтованої основи методом підплавлення нижнього бітумного шару. При перегріві цього шару (а при мінусовій температурі перегріти легко) якість покрівельного матеріалу, а значить, і покриття в цілому - падає.

Підправлення проводиться, як правило, пальниками, з'єднаними шлангом з пропановий балоном. При низьких температурах газ замерзає, різко збільшується кількість конденсату усередині балона, що заважає виходу газу. Для запобігання цьому балони з пропаном так само рекомендують розміщувати в теплих приміщеннях або теплових ваннах. Частково вирішує проблеми механічна фіксація нижнього шару. Таким чином, виключається одна зі стадій напрямки. Стяжки роблять з литого піщаного асфальту. Дозволяється застосовувати цементно-піщані стяжки з наповнювачем з керамзиту з фракцією до 3 мм, Грунтування стяжок виробляють холодними грунтовками слідом за укладанням розчину. Перед наклейкою рулонних матеріалів підставу рекомендують просушити і прогріти до температури не нижче 5 ° С. Придатність підстави перевіряють пробної наклейкою рулонного полотна.

монтаж 2.jpg Покрівельні гідроізоляційні мастики, хоча і не мають обмежень робочої температури і не втрачають адгезії на морозі, при низьких температурах густішають, наносити їх стає складніше, процес полімеризації істотно сповільнюється. У зимовий час мастику подають в утепленій тарі або насосами по утепленим і обігрівається трубопроводами. Монтаж гнучкої черепиці рекомендується проводити при температурі не нижче 5 ° С. При монтажі черепиці в умовах більш низької температури її треба зберігати в опалювальному приміщенні, подавати до місця монтажу невеликими партіями, стежити за тим, щоб матеріал не перегинався при транспортуванні і перенесенні на будівельному майданчику, використовувати теплової будівельний фен для підігріву бітумної мастики, фіксації пелюсток черепиці , а також у місцях, де потрібно перегин матеріалу (наприклад, конькові елементи).

При монтажі покрівель фальцевих слід враховувати, що для роботи при низьких температурах підходять не всі матеріали, особливо це стосується дорогих матеріалів. Так, наприклад, середньодобова температура для обробки покрівельного цинк-титану - не нижче 5 ° С, інакше він почне ламатися в місцях обтиску і згину, з'являться тріщини. Покрівельна мідь не втрачає своєї еластичності й при -15 ° С. При обробці недорогого оцинкованого листа з полімерним покриттям полімер також може відшаровуватися і тріскатися (особливо нестабільно ведуть себе в таких умовах металеві покрівлі з полімерними покриттями пластизол і поліестер, критична температура обробки яких -10 ° С). Покрівлі з комплексних покрівельних панелей заводського виготовлення, хвилястих азбестоцементних листів, плоских плиток, черепиці можна влаштовувати при будь-якій температурі.

Основа під покрівлі із штучних матеріалів перед пристроєм покриття повинно бути ретельно оглянуто й очищено від снігу та криги. Промазування зазорів, швів та інших нещільностей розчинами, замазками і мастиками в зимових умовах виконувати не рекомендують.

Багато будівельних матеріалів - фарби, клеї, захисні покриття, антисептики і т. д.-мають водну основу, що істотно обмежує їх застосування взимку. Нерідко ці матеріали мають так звані зимові аналоги - з підвищеним вмістом полімерів і пластифікаторів і спеціальними добавками, що підвищують морозостійкість.

Як утеплювач можна вибрати наприклад, мінераловатний або полістирольний матеріал. Сипкі та плитні утеплювачі перед вживанням сушать. При монтажі покрівлі необхідно стежити за тим, щоб на поверхні матеріалу не лежав і тим більше не танув сніг. Площа покрівлі при монтажі взимку поділяють на ряд ділянок, обмежених вододілами, на кожному з яких всі роботи по влаштуванню паро-і теплоізоляції, монтажу покрівельного матеріалу виконують одну за одною з мінімальними розривами за часом. Роботи з підготовки покрівельних матеріалів проводять заздалегідь в майстернях - на даху виробляють лише укладку.Переклад - БуднетCтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer