You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення

Деревянная вагонка от производителя СК Комфорт, Киев

Категорія: Дерев'яне будівництво

В компании СК Комфорт вы может ...»»

2020-05-22 23:23:56

вініл на підлогу

Категорія: Будівельно-монтажні роботи

продаж вінілової підлоги https ...»»

2020-05-04 23:08:30

паркет

Категорія: Підлоги, стелі, стіни

продаж паркету в інтернет мага ...»»

2020-05-04 23:07:08
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Довговічна і красива покрівля, або чим крити дах?

18 Квітня 2011Покрівельні конструкції є захистом не лише для мешканців будинку, але і для всієї споруди. У першу чергу їм доводиться протистояти примхам природи - волозі, вітру, холоду.

Кожен  елемент покрівлі - теплоізоляція, гідроізоляція, вітрозахист, система водовідведення - володіє певною функцією. Матеріал для покриття даху повинен не тільки витримувати масовані атаки негоди, але і брати участь у декоративному оформленні будівлі. Тому до нього пред'являються певні вимоги.

 

line_red_31_01.jpg

Першорядне значення мають міцність і довговічність покриття, а також зручність монтажу і можливість використання матеріалу в складних конструкціях. Вага матеріалу визначає необхідність додаткового зміцнення конструкції і фундаменту. Сукупність технічних характеристик кожного виду покриття в першу чергу залежить від матеріалу, який є вихідною сировиною в його виробництві.

Метал

Сьогодні найпопулярніший покрівельний матеріал є метал. Основні властивості, що обумовлюють його затребуваність, - це виняткова міцність і довговічність. Крім того, для споживача дуже важливі такі властиві металевої покрівлі параметри, як невелика вага і простота монтажу. Найбільш часто використовуваним металом для облаштування дахів є сталь. На ринку покрівельних матеріалів пропонуються гладкі листи, хвилеподібні профільовані листи і листи, що імітують традиційну черепицю.

В індивідуальному будівництві додаткова вимога пред'являється до відповідності покрівельного матеріалу цілісному образу споруди, вінцем якої є дах. Ця обставина зумовила широку популярність нових металевих покрівельних матеріалів на вітчизняному будівельному ринку. Головною запорукою тривалого терміну експлуатації подібного покриття (30-50 років) є вихідне якість металу. Наприклад, металочерепиця Ruukki (Фінляндія) виготовляється з гарячеоцинкованої сталі товщиною 0,5 мм і, крім шару цинку, має спеціальне полімерне покриття, яке не тільки запобігає корозії, але і дозволяє вирішити проблему зовнішнього оформлення даху. Металева покрівля Ruukki пропонується споживачам в повній комплектації, що включає все необхідне для успішного монтажу. Це дозволяє знизити витрати за рахунок точної взаємної відповідності всіх елементів покрівельної системи і, отже, економії трудовитрат.

Різниця видів полімерного покриття (найбільш популярне сьогодні - Pural) визначає ступінь стійкості матеріалу до дії ультрафіолету, агресивних середовищ і механічної дії. Технологія виготовлення дозволяє надавати можливість вибору металочерепиці за кольором, профілю хвилі і форми елементів.
line_red_31_02.jpg

Бітум

Однією з груп покрівельних матеріалів є бітумні покриття . Насичення бітуму киснем підвищує його початкові показники теплостійкості і пластичності. Присутність модифікаторів значно покращує властивості вихідної сировини, впливаючи на довговічність матеріалу, гнучкість, теплостійкість. Проте їх використання позначається на його вартості. Тип армуючого шару визначає в першу чергу міцнісні властивості покриття, в його якості часто виступає стеклохолст. Особливу ж стійкість до механічних впливів надають склотканина і поліестер.

Однією з різновидів матеріалів для скатних покрівель на основі бітуму є хвилясті листи, іноді їх називають «єврошифер » (наприклад, Ondulin (Франція)). Їх склад збагачений термоотверждачими смолами, мінеральними речовинами і пігментами. Вони мають невелику вагу, не вимагають складного монтажу. Серед їхніх фізико-механічних властивостей варто відзначити низьке водопоглинання, високу біологічну, хімічну і кліматичну стійкість. Пластичність матеріалу уздовж хвилі дозволяє використовувати його при влаштуванні покриття криволінійного даху з радіусом кривизни від 5 метрів. Виробники, як правило, дають гарантію на матеріал протягом 15 років, при цьому визначаючи термін його служби в половину сторіччя. Даний матеріал відноситься до середньоцінового діапазону.

Ще одним покрівельним покриттям на основі бітуму є бітумна черепиця . Покрівля з використанням даного матеріалу формується шляхом укладання окремих елементів (плиток), форма яких може бути різною. Кріпиться м'яка черепиця за допомогою вже нанесеного самоклеющегося шару або за допомогою спеціальних покрівельних цвяхів. Перевагою покриттів у штучному виконанні є більш простий монтаж і легкий ремонт, який зводиться до заміни однієї деталі, що вийшла з ладу. Термін експлуатації при укладанні належним чином становить 30-50 років.

Зовнішній шар черепиці часто виконується з базальтового посипання, що оберігає черепицю від впливу води та захищає від механічних пошкоджень. Проте багато виробників експериментують з матеріалом зовнішнього покриття в пошуках нових дизайнерських рішень. Наприклад, покриття з патинованої і позолоченої міді або сплаву цинк-титан черепиці Tegola визначає не тільки надійність, але і статус житла. Вартість таких більш ефектних рішень, звичайно, набагато вище вартості черепиці з базальтовим покриттям. Слід зазначити, що монтаж покрівлі з бітумною черепицею вимагає застосування або суцільного решетування, або обшивки спеціальної вологостійкою фанерою, що значно збільшує загальну вартість робіт з облаштування даху.
line_red_31_03.jpg

Пісок і глина


Саме пісок і глина використовуються для виробництва натуральної черепиці . Найбільш відомі два види натуральної черепиці: керамічна і цементно-піщана. Їх об'єднує довговічність (термін служби покриття близько100 років), яка досягається за рахунок високої стійкості до негативного впливу зовнішнього середовища. Схожі вони також і такими показниками, як низька тепло-і звукопровідність. Спільними, на жаль, є й недоліки: висока сумарна вага покрівлі (40-50 кг / м 2), що вимагає додаткового зміцнення несучих конструкцій і трудомісткого процесу укладання.

Глина є сировиною для керамічної черепиці, виробництво якої вимагає випалу. Одержуваний матеріал відрізняється високою міцністю і морозостійкістю. У виробництві цементно-піщаної черепиці використовується кварцовий пісок, пігменти і цемент.

Квадратний метр цементно-піщаної черепиці коштує дешевше, тоді як керамічна майже в два рази дорожче. Виробники черепиці, серед яких є як зарубіжні, так і російські компанії (наприклад, німецько-російська фірма Braas), враховують прагнення покупців підкреслити індивідуальність свого будинку і пропонують великий асортимент форм і відтінків покриттів.

В даний час велика різноманітність покрівельних матеріалів дозволяє підібрати матеріал споживачеві з будь-якою купівельною спроможністю. Підходити до вибору покрівельного покриття рекомендується виходячи з необхідного терміну експлуатації споруди, вирішальне значення найчастіше мають і естетичні особливості покриття. Як свідчить розподіл попиту, сьогодні переваги покупців виявляються на стороні черепиці.

 

 

Переклад - редакція Буднет

http://www.vashdom.ru/Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer