You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Тиристорні стабілізатори напруги Phantom серії VS7xx -

FirmCommodityImage_1_8730.jpg
  • Ціна: договірна

050 555 96 01 - Святослав

Тиристорні стабілізатори напруги Phantom power equipment є повністю електронними з плавним регулюванням вихідної напруги в межах 1%.

Однофазний тиристорний стабілізатор напруги Phantom може мати потужність 5кВт; 8кВт; 10кВт; 12,5кВт; 15кВт; 18кВт; 20кВт. Стабілізатор витримує короткотермінові перевантаження на 50% (не більше 3 сек) і на 20% (не більше 1 хв.).

У стабілізатора плавне регулювання, його точність 1%. В нього шалена швидкодія 10мсек, але платою за це є спотворення синусоїди до 5%.

Стандартний діапазон вхідної напруги 160-265В, це досить універсальний діапазон. Прилад має ступеньки, але при цьому на виході завдяки тиристорному плавному регулюванню маємо - 220±2В. Якщо вхідна напруга вийде за межі вказаного діапазону гарантованої стабілізації — пристрій не вимкнеться і це добре, адже більшість приладів можуть продовжувати функціонувати (я оцінив це, коли через падіння дерева на ЛЕП напруга зимою вночі впала до 100В, а мій котел продовжував працювати, тож ніхто не замерз). Іншими словами, є ще додатковий діапазон, в якому прилад все ще працює, але вже не дає напругу 220±2В, а 220+20В/-30В. Відімкнення від електромережі, так звана відсічка, настає при Umin = 110В і Umax= 295В (у випадку, описаному вище, працював стабілізатор з пониженим діапазоном).

Інші стандартні діапазони наведено у таблиці. Слід пам'ятати, що неправильно підібраний діапазон обернеться у підвищений рівень шуму під час роботи, що не є критично, оскільки у більшості випадків прилад втановлюється у підвалі чи гаражі.

Діапазони стабілізації

Діапазон стабілізації
Граничні значення для відсічки
115-220В
Umin = 85В і Umax= 250В
135-240В
Umin = 100В і Umax= 265В
160-265В
Umin = 110В і Umax= 295В
180-295В
Umin = 135В і Umax= 315В

Phantom power equipment досить довго експериментував з діапазонами стабілізації, поки не переконався, що саме ці чотири покривають 99% всіх потреб на ринку.

Вибір електронного стабілізатора, зважаючи на те, що це дорога річ, яка придбавається на роки, краще довірити спеціалістові, який заміряє напругу й дасть рекомендації, це вам нічого не коштуватиме.

Спотворення синусоїди до 5%.

Час спрацьовування 10 мсек

Ще раз відзначимо: захист від підвищення (пониження) напруги, тепловий захист, захист від імпульсів (до 450В), додатковий захист на виході від перенапруги понад 240В, захист від короткого замикання, багатоступеневе охолодження, плавне регулювання, автоматичний "бай пас", процесорне управління.

Багатьох людей цікавить питання, чи рятує цей стабілізатор від провалів, які створюються зварювальним апаратом. Відповідь — на 70%. Стабілізатор — не генератор. Тож коли йдуть дуже різкі провали за межі діапазону, а найгірше — іскріння (в цьому випадку в колі може утворитися щось подібне до генератора Тесли, який, як відомо, не дуже сумісний з тиристорами), коли напругу просто-таки "ковбасить", лампочка розжарювання може ледь-ледь мерегтіти і підмигувати, але, перемкнувши на транзит, легко зауважити, що різниця зі стабілізацією і без неї відчутна, я вже не говорю про те, що напруга однаково буде в межах 218-222В, про це можна переконатися з допомогою тестера. У 70% випадків мерехтіння і мигання не буде взагалі. Є залежність від того, на якому значенні коливається напруга. Якщо вона "зависає і плаває" десь на границі між ступеньками — імовірність появи легкого мерехтіння (тривалістю до 1 сек) більша.
Що ж, повністю зняти всі проблеми можуть лише стабілізатори фаз або ж стабілізатори з подвійним перетворенням, але вони настільки дорогі, що немає сенсу за тих 30% переплачувати вдвічі-втричі, краще направити зусилля в інше русло і знайти місце, де іскрить кабель. Дуже добре також заземлити "нуль", але подалі від хати, пам'ятайте про блискавки й іскророзрядники. У нас є клієнти, в яких на лінії дві майстерні з потужним обладнанням і зварювальними апаратами. Вони перепробували усі види стабілізаторів, зупинились на Phantom серії VS і дуже ним задоволені. Їхня улюблена фраза : "Він реально працює!".
Була помічена також несумісність цього стабілізатора з дімерами для ламп денного світла (досить дорогі прилади, мало хто їх ставить). Справа в тому, що для регуляції вони знову ж таки використовують "принцип іскріння" (якщо банально понижувати напругу, намагаючись притемнити лампу денного світла, вона просто згасне), тож в парі з тиристорним Phantomом ці дімери починають підгуджувати, при збереженні функціональності.

Електронні стабілізатори завжди будуть дорожчими за релейні чи симісторні, але, як говорив колега Енштейн — все відносно. Електронний стабілізатор по показнику MTBF (Mean Time Between Failure, так зване напрацювання на відмову) умовно розрахований на 15 років, при цьому релейний — максимум на 5 років (якщо це Phantom, звичайно, якщо ж — дешевий китай, то добре, щоб і 2 виходив, релейні APC вже через 3 роки починають регулярно підвисати), сервоприводні ж починають барахлити вже після року експлуатації. Не подумайте, що я оголосив хрестовий похід проти сервоприводних стабілізаторів. Агов, виробники, відгукніться, може хтось має нормальну модель, яка прослужить більше. Сервопривідний має свої плюси, але термін служби — його ахілесова п'ята. Що б вам не говорили продавці, наші інсталятори неодноразово переконалися в цьому, їхній негативний досвід для мене важливіший за будь-які щирі завіряння в протилежному. Часто бувають випадки, коли виробники під будь-яким "солдатським приводом" відмовляються і від мізерної "річної" гарантії на свої "вироби". На виробничих потужностях Phantom, свого часу перероблялися люксеонівські сервопривідні моделі, в результаті вони помітно здорожчувались, але й бігали довше, однак далі, ніж поодинокі експерименти, справа не заходила. Люди й далі "ведуться" на дешеву ціну, що ж... через рік — вони наші клієнти.

Усі стабілізатори виконано у металевому корпусі. У продукції Phantom power equipment не використовується дешевих пластикових "штамповок", які виглядають привабливо, але... Коли з тих чи інших причин стається замикання у електричному пристрої, виникає електрична дуга, температура якої сягає 1000-1200°С. Жоден так званий "вогнетривкий" пластик її не витримає, він рятує лише від легкого іскріння. Нехай навколо немає жодного предмета, який може загорітися (а якщо є, що тоді?). У будь-якому випадку від цього "вогнетривкого" пластику здіймається хмара токсичної кіптяви, яка осідає на стінах, у носі, в легенях (перевірено на собі). Уявіть собі, що ви прокидаєтесь вранці й відчуваєте у роті й носі неприємний смак і смердючий запах паленого пластику, дорога побілка безнадійно зіпсована, замість неї брудне казна-що, непомітні раніше павуки з павутиною (де вони тільки беруться, ніби регулярно відкурюєш їхню павутину) перетворилися на негрів, найбільше сажі у носі й дихальних шляхах... Це при тому, що усі двері були зачинені. Від серйозних наслідків врятувало лише те, що відбувалося все влітку, вдень стояла спека й вікна були прочинені.
Металевий корпус, окрім того, захищає від електромагнітних випромінювань, тож на ньому може спокійно лежати зверху комп'ютерне мережеве обладнання, яке, як відомо, чутливе до цих речей, однак спокійно працюватиме (неодноразово перевірено).

Стабілізатор має внутрішню FLASH пам'ять, яка зберігає інформацію про критичні події, в т.ч. перевантаження. При спрацьовуванні захисту на табло замість значення напруги висвітлюється інформація про помилку. Якщо застосовується перемикач фаз, то прослідкуйте, щоб перемикання йшло через "0", тобто схема повинна бути "1-0-2-0-3". Інакше відбувається різкий зсув фаз і процесор розпізнає це як помилку. Якщо накопичиться певна кількість помилок, пристрій видасть помилку ERR ("мабуть, я поломаний") і доведеться у сервісі занулювати лічильник. Це стосується лише тиристорних стабілізаторів VS серії.

Індикація помилок

Індикація помилки
Значення
HI Вхідна напруга вище від Umax (прилад у режимі відсічки по верхньому порогу)
LO Вхідна напруга нижче від Umin (прилад у режимі відсічки по нижньому порогу)
HOT Спрацював тепловий захист
ERR Помилка програми або пошкодження апарата
FUS Пошкоджено плавкий запобіжник

 

Стабілізатор реалізує "С" клас захисту від електромагнітних імпульсів, це означає, що у ньому стоїть варистор. Як і будь-який напівпровідниковий елемент, він "боїться" перенапруги понад 1000В (робочий режим гарантований виробником до 450В, зрештою все залежить від потужності імпульсу), тому, щоб захистити стабілізатор від цих стрибків, на щитку слід поставити іскророзрядник, який реалізує клас захисту "В". Якщо блискавка влучає у мережу і немає іскророзрядника, стабілізатор згорить, проте обладнання, яке стоїть за ним вціліє (принаймні, не було зафіксовано жодного випадку, який би свідчив про протилежне, хоча блискавки "ловляться" регулярно).

Габарити пристроїв:

Пристрій
(Д X Ш X В) Вигляд
1 VS-722, VS-722E, VS-724 (5, 8, 10 кВт відповідно) 430х235х170 мм
(настінне виконання)
2 VS-722, VS-722E, VS-724 (5, 8, 10 кВт відповідно)
430х235х170 мм
(поличне виконання)
3 VS-724A, VS-724E (12.5, 15 кВт відповідно) 460х295х185 мм

 

4 VS-724H, VS-726 (18, 20кВт відповідно) 570х315х235 мм

 

Корпуси можуть бути виконані в наполичному і підвісному виконанні. Різниця у місці розташування клем під'єднань і табла індикації (розміри ті самі). У настінному виконанні індикацію розмішено на лицевій панелі (найбільша площина). Його можна як підвішувати, так і ставити на ніжки на підлогу, але тоді індикація буде немовби згори. Якщо такими чином його розмістити у комутаційну шафу, то незручно зчитувати інформацію і під'єднувати також. Тож для поличного виконання індикацію і автомати розміщено на торці (найменша площина) при тих самих габаритах.

Тиристорний стабілізатор Phantom унікальний у своєму роді, він використовує фазо-імпульсну модуляцію (яка немов склеює у потрібному місці дві частинки синусоїди, працюючи на півперіодах). Його намагалися підробити, проте марно. Він не позбавлений недоліків, але вони настільки непомітні, що більшість клієнтів переконана, що кращих стабілізаторів не буває.

Інформація про фірму - ТзОВ Візантія-Тракт

Львiвська область
Населений пункт -
Адреса
Контактний телефон в адміністрації порталу
Електронна адреса dragonsl@rambler.ru
Тип фірми   

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_23026.jpg

Стабілізатор напруги СНСО-11000 Constanta 12 medium

Стабілізатор напруги: тип - однофазні симісторні 12 ступеневі стабілізатори Constanta medium (крок 10 Вольт) на ключах Semikron, Німеччина Стабілізатор напруги СНСО-11000 Constanta 12 medium
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
No logo

Стабілізатор напруги автоматичний навісний - 5000

Стабілізатор напруги автоматичний навісний (5000) призначений для захисту приладів середньої потужності и невеликих офісів або дач.
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція 1030 (дост. по Львову)
FirmCommodityImage_1_28836.jpg

Реле контролю напруги Барьер 80А (14,5 кВт)

Реле контролю напруги Барьер 80А (14,5 кВт)
Електровозвід 589 грн.
FirmCommodityImage_1_23025.jpg

Стабілізатор напруги СНСО-9000 Constanta 12 medium

Стабілізатор напруги: тип - однофазні симісторні 12 ступеневі стабілізатори Constanta medium (крок 10 Вольт) на ключах Semikron, Німеччина Стабілізатор напруги СНСО-9000 Constanta 12 medium
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
FirmCommodityImage_1_22881.jpg

Стабілізатор напруги НСН-7500 Norma HV

Стабілізатор напруги: тип - однофазні симісторні 9 ступеневі стабілизатори Norma HV (крок 15 Вольт) Стабілізатор напруги НСН-7500 Norma HV
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
FirmCommodityImage_1_10503.jpg

Релейні стабілізатори напруги Phantom VN-720 (2,5 кВт)

050 555 96 01 - Святослав Релейні стабілізатори напруги Phantom VN-720 (2,5 кВт)
ТзОВ Візантія-Трактдоговірна
FirmCommodityImage_1_23147.jpg

Стабілізатор напруги СНПТО 9 Volter ПТТ

Стабілізатор напруги: тип - однофазні симісторні 36 ступеневі стабілізатори Volter ПТТ (крок 2/3 Вольта) Стабілізатор напруги СНПТО 9 Volter ПТТ
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
No logo

Стабілізатор напруги автоматичний шафовий - 30000

Стабілізатор напруги автоматичний шафовий - 30000 призначений для захисту електроприладів квартир, приватних будинків, котеджей, промислових електроприладів, великих офісів.
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція 7808 грн (доставка по Львову)
FirmCommodityImage_1_22872.jpg

Стабілізатор напруги Мережик-11000

Стабілізатор напруги: тип - однофазні симісторні 12 ступеневі стабілізатори Мережик (крок 10 Вольт) Стабілізатор напруги Мережик-11000
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
FirmCommodityImage_1_23277.jpg

Стабілізатор напруги СНТПТ 52,8

Стабілізатор напруги: тип - трифазні тиристорні 16 ступеневі стабілізатори напруги СНТПТ Прочан (крок 7 Вольт) Стабілізатор напруги СНТПТ 52,8
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer