You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯ - Львів


FirmImage_1_1606.jpg
  • Директор фірми: Гуля Андрій Іванович
  • Область: Львiвська область
  • Населений пункт: Львів
  • Адреса:
  • Контактний телефон: 067 308 47 33
  • E-mail: mxe@bk.ru
»» Товари та послуги фірми
Категорії товарів: Опалення / Вентилятори, системи вентиляції / Сауни та все для них / Стабілізатори напруги / Сауни і басейни / Стінові панелі / Інша кліматична техніка та аксесуари / Декоративні елементи / Каміни та печі / Електродне опалення / Кліматична техніка / Побутова техніка та інша техніка для дому / Інша побутова техніка / Електрообладнання / Енергоощадні технології / Інфрачервоне опалення / Обладнання для басейнів / Обігрівачі / Радіатори / Конвектори / Ізоляційні матеріали / Теплі підлоги / Монтаж та ремонт систем кондиціонування та вентиляції / Іонізатори, осушувачі та зволожувачі повітря / Будівництво, ремонт і монтаж / Будівельно-монтажні роботи / Труби та аксесуари до них

Про фірму


Нові технології в галузі енергозбереження:

1. Теплоізоляція

1.1.  Керамічне покриття для теплоізоляції (утеплення) фасадів будівель.

1.2.  Аерогель

 

2.  Новітні системи електроопалення  

2.1. Консультації по економному електричному опаленню
2.2. Керамічні електроконвектори 
2.3. Інфрачервона плівка для системи "тепла підлога" 
2.4. Теплові накопичувачі (тепло акумулятори), як незалежна система електроопалення
2.5. Вихрові індукційні нагрівачі
2.6. Комбіновані системи електроопалення

2.7. Інше: газові котли для опалення

 2.8.  Теплові насоси    

3.     Кліматична техніка  

3.1.  Рекуператори повітря металеві 

3.2.  Рекуператори повітря керамічні

3.3.  Рекуператори повітря текстильні 

 

1. Теплоізоляція

  

1.1.  Керамічне покриття для теплоізоляції (утеплення) фасадів будівель. 

   Керамічне утеплення фасадів внутрішнє або зовнішнє. Керамічна теплоізоляція застосовується для утеплення стін, стель, підлог, дахів, терас, міжпанельних швів, дверних та віконних відкосів, ємностей та трубопроводів будь-якої конфігурації. Виняткове значення керамічна теплоізоляція займає в застосуванні до утеплення архітектупних фасадів. 

   Керамічне утеплення (теплоізоляція) наноситься дещо подібно до фарби і використовується замість стандартних видів утеплення з додатковою вагомою перевагою в терміні експлуатації та в ефекті просушування цегляної кладки, бетону чи матеріалів звичайного утеплення після додаткового нанесення керамічної теплоізоляції (відбиває інфрачервоне тепло всередину приміщення, просушуючи стіну). Керамічне утеплення через високу адгезію матеріалу до різноманітних поверхонь можна застосовувати для утеплення (теплоізоляції) плиточних фасадів, які дуже незручно утепляти в інший спосіб через руйнування фасадної плитки, архіектурних фасадів - безальтернативно та фасадів силікатної цегли без необхідності штукатурних робіт. Керамічна теплоізоляція (утеплення) має відмінну адгезію навіть до скла і пластику.

   Даний метод керамічного утеплення фасадів крім вагомих теплоізоляційних переваг є дешевшим за відомі способи утеплення від 10 до 50%. Керамічне утеплення тонке, що дозволяє зекономити житлову площу у випадку ізоляції (утеплення) зсередини та екологічно безпечне (складається на 80% з кераміки і на 20% зі стійкого акрилу, що не випаровується з часом, не руйнується киснем та ультрафіолетовим випромінюванням). Крім того, керамічне утеплення є пожежобезпечним: навіть під час згорання (840 по Цельсію) виділяє тільки вуглекислий газ і азот, що спричинює затухання полумя. Єдиним недоліком даного способу є те, що керамічне утеплення має низьке шумопоглинання. Керамічне утеплення з додатковими перевагами можна застосовувати для теплоізоляції приміщень зсередини. Внутрішнє керамічне утеплення по стандартам будівництва складається з трьох-чотирьох шарів матеріалу при умові товщини стіни 52см - дві червоні цегли. Такий спосіб керамічного утеплення рекомендований Київським НДІ Будівельних конструкцій. 

   Для керамічного утеплення фасаду ззовні необхідно чотири шари матеріалу, а тому воно при рівних теплоізоляційних характеристиках є дорожчим. Зовнішнє утеплення виправдовує себе лише за умови необхідності захисту зовнішніх фасадних матеріалів (штукатурка, архітектурні форми тощо). Внітршнє керамічне утеплення стін або керамічне утеплення фасадів однаково приводять огороджувальні конструкції (стіни, перекриття) до нормативних тепловтрат. Крім власного ефекту, керамічне утеплення зменшує вологість стін в 1,8 рази (це підтверджує дослідження Київського НДІ Будівельних конструкцій). Тому керамічне утеплення з допомогою даного утеплювача, просушуючи стіни, збільшує їх власний термоопір, роблячи сам матеріал стін та перекриттів кращим теплоізолятором. Необхідна стандартна товщина шару керамічного утеплення (для стіни по стандарту, яка складається з 2-ох червоних цегол) 0,6мм ТСМ - це еквівалент 6-8см полістиролу або базальтової вати. Керамічне утеплення можна наносити під шпалери, на цемент, бетон, гіпс, під декоративну штукатурку та інше. (В промисловості керамічне утеплення використовується для труб, ємностей, устаткування). Технологія керамічного утеплення дозволяє ізолювати віконні відкоси зі збереженням розмірів вікна, запобігає осіданню вологи на відкосах і утворенню чорної плісені, а в подальшому і грибка. Для всіх хто бажає переконатися в ефективності утеплення в будівництві безкоштовно може проводитися утеплення частини віконного чи дверного відкосу - взимку ефект буде відразу відчутний при дотику і порівнянні теплості стіни на ізольованій ділянці (хоч би і в безпосередній близькості до вулиці) та температури стіни через всю її товщу). На поверхні ізоляції завжди буде відчутне тепло. Керамічна теплоізоляція безальтернативно може застосовуватися для утеплення складних архітектурних форм (утеплення художньо-архітектурних фасадів). Керамічне утеплення використовується також замість товстого утеплення під систему "тепла підлога", що дозволяє не зменшувати висоти житла і, як наслідок, не міняти дверні коробки. Керамічне утеплення ідеально можна застосовувати під плитку для уникнення конденсату на стінах, що виходять на ззовні (керамічне утеплення фасадів зсередини). Актуальним питанням є керамічне утеплення підвалів, оскільки інші види телоізоляції (утеплення) не підходять під це завдання, бо бояться вологи або займають багато місця (не кажучи про екологічну невідповіність більшості з них).  

   Завдяки відбиванню теплового інфрачервоного потоку у бік приміщення дуже виразним ефектом керамічне утеплення буде володіти в будинках або квартирах з інфрачервоним опаленням, а також від захисту дахів від проникнення сонячного інфрачервоного випромінювання. Керамічне утеплення вже широко відоме в промисловості: три АЄС, ТЕЦ, теплові мережі, цехи і трубопроводи заводів харчовой промисловості (Галка, Світоч, Львівська пивоварня, цукрові заводи тощо). Масово дана керамічна теплоізоляція починає застосовуватися у Москві на державному та приватному рівнях. Дане керамічне утеплення вже застосовується рядом бригад майстрів у Львові. В роботі керамічне утеплення фасадів займає набагато менше часу і звільняє від левової частки прибирання після ремонту. Гарантія на керамічне утеплення від виробника 10 років. Призначення керамічного утеплення: металічні, бетонні, цегляні, пластикові, дерев’яні поверхні; для усунення конденсату і запобігання утворенню плісені та грибка, а також, для запобігання утворення іржі на металічних поверхнях. Сфери застосування: цивільне чи промислове будівництво (зовнішнє чи внутрішнє керамічне утеплення фасадів), енергетика (керамічне утеплення трубопроводів та ємностей), транспорт (внутрішнє керамічне утеплення салону, обшивки), харчова, машинобудівна промисловість тощо, заклади освіти, медицини, державні установи та ін. Примітка. Керамічне утеплення фасадів нанесене перед встановленням системи індивідуального опалення допоможе підібрати оптимальніші характеристики системи, що дозволить зекономити на вартості енергообладнання та на споживанні ним енергоносіїв. Наприклад, в кожному котлі ККД (коефіцієнт корисної дії) буде зменшеншуватися при будь-якому відхиленні від оптимальної поділки налаштування котла (або системи). Придбавши котел здатний обігріти 200м.куб перед системою керамічне утеплення і налаштовуючи його на меншу потужність після керамічного утеплення його ККД буде погіршуватися, а отже, з одного боку Ви будете економити керамічним утеплення, а з другого - через налаштування на мінімум системи опалення споживання газу/ел.енергії стане менш ефективне, і Ваша оплата за газ чи ел.енергію збільшиться. Тому рекомендуємо перш ніж встановлювати систему опалення зробити керамічне утеплення.

1.2. Аерогель

Його ще називають "заморожений дим". Надлоегка ізоляція, подекуди легша навіть за повітря, але в основі має тверду кристалічну ришітку. Є декілька видів такої теплоізоляції на зовсім відмінних основах. Але станом на 2017 рік - це найсучашніша ізоляція. Відповдно і дорога. Гарантія на роботи 20 років. Надзвичайно широкий діапазон температур, що насамперед буде цікавим для промислових підприємств.

На основі аерогелю планується в майбутньому замінити такі матеріали як залізо та пластик. 

2. Новітні системи електроопалення 

2.1. Консультації по економному електричному опаленню
2.2. Керамічні електроконвектори 
2.3. Інфрачервона плівка для системи "тепла підлога" 
2.4. Теплові накопичувачі (тепло акумулятори), як незалежна система електроопалення
2.5. Вихрові індукційні нагрівачі
2.6. Комбіновані системи електроопалення

1. Консультації по економному електричному опаленню

Найкраще рішення по системі електроопалення можна прийняти тільки в співвідношенні даних про приміщення, яке ми збираємося опалювати та можливостей технологій, сильні сторони яких можна використати для досягнення максимально економного ефекту зі збереженням теплових характеристик систем опалення. Часом не достатньо знати сильні сторони обраної технології, оскільки існують способи посилити ефект знаних технологій. Деколи сильні сторони технологій електроопалення можуть знецінюватися особливостями, які обмежують дію цих технологій. В кожному конкретному випадку такими особливостями можуть бути обмеження по кількості кіловат, по розташуванню системи, термоопору стін, наявної системи опалення (у випадку комбінованих систем електроопалення з іншими системами) тощо. Все це описується конкретними завданнями, які Ви ставите перед системою електроопалення. Наприклад, Вам потрібне електроопалення у вигляді інфрачервоної теплої підлоги. В одній кімнаті постелений ламінат, в коридорі - лінолеум, в іншій кімнаті - паркет, а в санвузлі - плитка. Рішенням може бути: постелити інфрачервону плівку під ламінат, і якщо Ви проти старого паркету і фінансово спроможні постелити на паркет ламінат, то в цій кімнаті також ставиться інфрачервона тепла підлога. Але знову ж таки, якщо одна з кімнат - це спальня і меблі стоять не на ножках а на піддонах і при цьому займають 50% площі кімнати, застосування електроопалення у вигляді інфрачервоної теплої підлоги для самодостатнього опалення не буде можливо (самодостатнє електроопалення інфрачервоною плівкою вимагає щонайменше 60% площі приміщення. Хоча застосування електроопалення у вигляді інфрачервоної теплої підлоги як самодостатнього джерела на менших ніж 60% вільних площах може бути частково виправдане утепленням будинку, розташуванням кімнати, незначними вимогами по температурі тощо. Якщо Ви не намірені міняти плитку в санвузлі, чи залишити буз достатнього опалення якусь кімнату, чи не будете мати достатньо коштів для ламінату, то напевно Ви згодитеся застосувати поряд з інфрачервоною теплою підлогою і інфрачервоне опалення з допомогою керамічних конвекторів. Якщо ж Ви на стадії утеплення підлоги, то Вам може підійти технологія або того ж інфрачервоного плівкого опалення або кабельного опалення, а бетонну подушку використати як тепло акумулятор, який поряд з застосуванням багатотарифного лічильника може суттєво зекономити електроенергію. Якщо потрібна система антиобледенніння на дах або сходи, локального усунення промерзання в підвалі чи санвузлі, промерзання грунту над водопроводами чи ризик замерзання надземних трубопроводів, проблеми з замерзанням розсади в парниках чи недостатній прогрів курника чи тваринницької ферми, навіть буди для Вашого "вухо-лапо-хвоста", підігрів альтанки чи прогрів бані - звертайтеся! Крім того додаткові витрати на автоматизацію управління опаленням може усунути інші несприятливі фактори, що обмежують застосування багатьох технологій електроопалення. Насправді тут перелічено лише незначну частку факторів, як сприятливих так і не сприятливих, які можуть професійно врахуватися при наданні консультацій по електроопаленню задля мінімізації Ваших витрат на оплату опалення. Ми не шкодуємо часу для консультування по застосуванню електроопалення тож не пошкодуйте заради Вашого добра і свого часу (консультування безкоштовне).


2. Керамічні електроконвектори

Попри значне різноманіття систем опалення, як правило, електричне опалення недооцінюється через те, що вважається дорогим. палення, яке в принципі роботи має охолодження нагрітого електрикою металу (на основі ТЕНа) програє в ефективності газовому. Розрахунок такого опалення - 100Вт/м.кв. При теперішньому співвідношенні цін на газ та електоенергію - електриктрика для опалення дорожча, але при застосуванні інфрачервоного принципу перетворення електричної енергії палення може дорівнювати ефективності газовому опаленню і навіть перевершувати його. Окрім цього існують додаткові можливості по економії енергії саме в опаленні, а це суттєві переваги, яких не існує при газовому опаленні чи опаленні на твердому паливі.
В електричному опаленні крім класичної системи охолодження металу існує і вже досить відома система, де енергія перетворюються спочатку на інфрачерфоне випромінювання. Оскільки втрати елктроенергії в процесі такого пертворення значно менші, то інфрачервоне опалення може бути більш ефективним в порівнянні з теновим опаленням, а також в порівнянні з газовим опаленням.
В свою чергу інфрачервоні пристрої опалення діляться на лампи, плівки і конвектори. Найекономніші з них - керамічні інфрачервоні конвектори комбінованого типу обігріву. Оскільки виключно під інфрачервоні випромінювачі чи конвектори вони не підпадають, то й назвали їх інфрачервоними конвекторами. Керамічними вони називаються, оскільки нагрівальний елемент передає тепло інфрачервоною хвилею й панелі, яка нагріваючись випромінює в приміщення інфрачервоне випромінювання найкомфортнішої для людини довжини хвилі (це те саме тепло яке йде від пічок, де панелями служить керамічна облицювальна плитка). Але нагрів самої керамічної панелі інфрачервоного конвектора «знімається» і поступає в приміщення з допомогою конвекції.
Як вже говорилося, економність керамічного інфрачервоного конвектора пояснює інфрачервоний принцип перетворення електричної енергії. енергія майже не витрачається на нагрів нагрівального елемента. Провідником служить матеріал, який майже не нагріваючись сам, відразу переводить електричну енергію в інфрачервоне теплове випромінювання. Таким чином в керамічному інфрачервоному конвекторі електрична енергія майже без втрат переводиться в теплову енергію. Але така теплова енергія є ще не готовою, для ефективного обігріву приміщення. Тому для перетворення короткого інфрачервоного випромінювання на довгу хвилю, яка є корисною для людини та для перетворення нагріву самого конвектора на конвекційне тепло використовується керамічна плита товщиною 1см. Керамічна панель інфрачервоного конвектора кріпиться 4см від стіни; нагріваючись вона створює в цьому прошарку природню тягу, де зимне повітря знизу втягується в прошарок за панеллю розрідженим нагрітим повітрям, яке піднімається вгору: так на корпусі інфрачервоного конвектора утворюється природня конвекція, яка постачає приміщення теплим повітрям, та охолоджує панель збільшуючи ефективність використання електричної енергії. З лицевого боку керамічного інфрачервоного конвектора йде потік інфрачервоного тепла середньої довжини хвилі, яка найкраще сприймається людським тілом. Не даремно увсій своїй історії людство використовувало тепло нагрітої кераміки для обігріву приміщень. Іншим словом, тепло керамічного інфрачервоного конвектора абсолютно ідентичне звичайній пічці, але при роботі споживає дуже мало енергії.
Керамічний інфрачервоний конвектор має перевагу в легкості монтажу та в обслуговуванні. Обслуговування інфрачервоного конвектора - зводиться до нуля. Керамічний інфрачервоний конвектор не має складного теплообмінника в якому збирається і в подальшому згорає пилюка. Єдина площа в інфрачервоному конвекторі, де може під час експлуатації сісти пилюка - це площа завширшки 12мм і довжиною 600мм, яку легко очистити одним махом ганчірки.
Економічна ефетивність керамічних інфрачервоних конвекторів виграє по ефективності в сучасної газової системи опалення до 15 %. Крім цього, по закупівлі обладнання керамічні інфрачервоні конвектори перед газовою системою (котел, батареї та труби) виграють на 300% (в три рази менші!).
Гарантія на керамічні інфрачервоні конвектори - 5 років, а термін експлуатації нагрівального елементу складає 30 років, оскільки нагрівальний елемент в інфрачервоному конвекторі працює лише на третину своєї потужності. Тому при верхніх скачках напруги майже неможливо спалити нагрівальний елемент, першою при скачку напруги пошкодиться контактна група, ремонт якої досить простий і не дорогий. Надзвичайною перевагою керамічних інфрачервоних конвекторів перед газовими системами опалення є відсутність процедури виготовлення документів, тому що система опалення на основі керамічних інфрачервоних конвекторів є побутовими обігрівачами і при ввводі в експлуатацію не вимагається спеціальний дозвіл.
Тепла Вашим оселям!

3. Інфрачервона плівка для системи "тепла підлога"

Завдяки відкритим властивостям деяких сплавів металів та мінералів інфрачервоне електричне опалення впевнено зайняло місце в світі опалювальних технологій. Науковці відкрили що при однаковому (в порівнянні з ТЕНами) споживанні електроенергії деякі матеріали можуть виділяти в інфрачервоному спектрі значно більше енергії ніж раніше можна було «зняти» з ТЕНа. Для прикладу інфрачервоне випромінювання ТЕНа складає приблизно 15% тепла, які він дає, а решта 85% тепла передається через конвекцію або/і теплопередачу, а матеріал для інфрачервоного випромінювання передає в навколишнє середовище 85% тепла в інфрачервоному діапазоні, а 15% через конвекцію чи теплопередачу. Хоча було виявлено, що матеріали, які більш активні в інфрачервоному діапазоні випромінюють сумарне тепло більше від сумарного тепла, яке дає ТЕН. Різниця складає близько 20%.
Активні наукові дослідження в цьому плані допомогли розробити багато матеріалів активних в інфрачервоному діапазоні. Такі розробки застосовуються вже давно. На теренах колишнього СРСР такі розробки були впроваджені в воєнну галузь, але враховуючи «дармовість» енергоресурсів не були впровадженні для потреб людей.
Дуже зручний матеріал, який випромінює інфрачервоне тепло похідний з вугілля у вигляді порошку, який в певній суспензії можна наносити тонкими «шинами» на гнучкі матеріали зі збереженням гнучкості. Наноситься цей матеріал між двома мідними провідниками-шинами, а контакт забезпечую паста виготовлена з вмістом очищеного срібла, як ідеального провідника струму. Це найпопулярніша технологія інфрачервоного матеріалу через широке застосування у багатьох сферах людського життя.
Інфрачервона плівка найширше застосовується для системи під назвою «тепла підлога». Якщо раніше електрична тепла підлога виконувалась тільки електричним кабелем, з деякими особливостями по монтажу, які вимагали глобального переобладнання підлоги та значних затрат, то з приходом на ринок інфрачервоної плівки тепла підлога розширила своє використання через можливість косметичного втручання в структуру підлоги. Насамперед інфрачервона плівка є тоншою за кабель: настільки тонкою, що її присутність не може хоч якимось чином суттєво вплинути на рівність покриття підлоги чи рівень висоти, на якому вона знаходиться. Тому інфрачервона плівка має ширше застосування на таких об’єктах, які вже відбулися і розглядають можливість переходу на електроопалення без заливання додаткового шару бетону з додатковим навантаженням на перекриття, а звідси і підняття рівня підлог з заміною дверних коробок тощо.
Щодо експлуатаційних характеристик, то інфрачервона плівка має значну перевагу в тому, що виходити з ладу вона може секторами, які не вплинуть на нагрів підлоги - до 30% пошкоджень, оскільки інфрачервона плівка активна лише 8 годин на добу. Для порівняння – кабель лише з одним розривом повністю вимикає весь контур обігріву, а враховуючи те, що кабель в нас забетонований витрати на демонтаж і заміну будуть значними. Інфрачервона плівка не може конкурувати з кабельним підігрівом в умовах відкритого простору, але вже зараз, з’явилася технологія подібна до кабельного підігріву, але на інфрачервоному принципі перетворення електроенергії так само як інфрачервона плівка. Нова система зберігає перевагу в тому, що при пошкодженні якогось нагрівального елементу система продовжує працювати далі.
Інфрачервона плівка і в системі «інфрачервона тепла підлога» - економне рішення не лише по використанню електроенергії, але й по вартості самої системи та вартості монтажу теплої підлоги. Інфрачервона плівка може замінити кабель в системі антиобледеніння для дахів але ,наприклад, не для водостоків чи терас.
Нескінченно довгий список сфер застосування породжує інфрачервона плівка якщо не обмежуватися житловими приміщеннями але системою «інфрачервона тепла підлога» в житлі інфрачервона плівка не обмежується. В будинках бувають випадки коли необхідний локальний підігрів певних місць, особливо при застосуванні разом з конвективними системами опалення. Наприклад, для літніх людей з допомогою інфрачервоної плівки можна зробити підігрів килимка біля ліжка, щоб встаючи з ліжка ноги потрапляли зразу на теплу підлогу і вдягалися в теплі тапки. Оскільки найменший габарит інфрачервоної плівки 50х25см, то інфрачервоною плівкою можна зробити опалення килимка в туалеті, або килимка для домашнього улюбленця. Значного комфорту інфрачервона плівка може дати при підігріві спальних місць: особливо це актуально для тих же літніх людей, дітей чи людей з захворюваннями суглобів. Інфрачервоний підігрів можна влаштувати під підвіконня на якому ростуть в горщиках теплолюбні рослини чи на дно кліток з тропічними птахами. Ефективно використовувати інфрачервону плівку для мякого просушування взуття – один сегмент інфрачервоної плівки достатній для двох пар взуття, його споживання – 27,5Вт. Часто при забудові кімнат масивними шафами-купе, які стоять під фасадними стінами люди зустрічаються з проблемою появи конденсату на стіні в шафі – мінімальна секція інфрачервоної плівки подолає цю проблему.
Область застосування інфрачервоної плівки можна поширити на технічні приміщення. Наприклад, заселивши дно авторемонтної ями матом з інфрачервоної плівки Ви зменшите ризик застуди від холодного бетону ями, руки не будуть замерзати при контакті з металом; можна ж і інструмент підігріти мінімальним інфрачервоним матом на інфрачервоній плівці: не завжди зручно працювати в рукавицях (принаймні коли лагодимо проводку). В гаражі можна на стало забетонувати інфрачервону плівку під місце над яким знаходиться мотор, тому виїхати з гаражу майже без прогріву – це реально (плівку можна включити попередньо з будинку). Також інфрачервоною плівкою Ви можете обладнати альтанку чи туалет на селі або на дачі.
Вертаючись до тварин. Обладнавши маленьким шматочком інфрачервоної плівки буду свого пса, Ви назавжди заслужите його подяку. Щодо інших свійських тварин, то інфрачервоний підігрів курятника чи птахоферми (до речі інфрачервоне випромінювання вже давно використовують для інкубаторів), корівника чи свиноферми – обладнуючи систему тепла підлога під підложні плити. А ще в морози часто є актуальним є підігрів кормів; окремо підігрів ємностей з водою для напування тварин або миття. Ємності можна підігрівати знизу, або обмотувати інфрачервоною плівкою навкруги. Це ж стосується резервних ємностей з водою в будинках.
Продовженням сільськогосподарської теми і ролі інфрачервоної плівки можна перейти на тепличні господарства, на яких часто неможливо обмежити тепловтрати утепленням. Найекономнішим рішенням буде підігрів грунтів з рослинами чи розсадою з допомогою інфрачервоної плівки, яка монтується під дно лотків чи під грунт теплиць. В теплицях теплу атмосферу забезпечить конвекція від прогрітого грунту, яка буде активізувати процеси в грунті і ефективно транспортувати тепло в середині теплиці.
Інфрачервона плівка ефективна для застосування в маленьких торгових точках: одноосібних павільйонах, кіосках, а також для підігріву відкритих торгових точок. Для цього адміністрація ринку може організувати опалювальні ряди або самі продавці можуть придбати килимки на основі інфрачервоної плівки. Продавці на відкритих ринках зможуть ідеально відповідати прислів’ю: «Тримай ноги в теплі, а голову в холоді». Слід врахувати, що інфрачервона плівка створюючи конвекцію буде також потрапляти і під одяг, тому що в більшості випадків зимовий одяг лежить на людині у вигляді дзвіночка і буде накопичувати під собою тепло; в ідеальному варіанті це може бути довга шуба або плащ. Крім цього позитивного ефекту є ще один – та частина випромінювання від інфрачервоної плівки, яка пройде через килимок легко пройде крізь одяг і буде прогрівати безпосередньо тіло, а одяг, який може бути вологий від снігу буде просушувати похідною конвекцією.
Окреме місце інфрачервона плівка займає в підігріві робочих місць на підприємствах в виробничих цехах. У спадок від радянської «економії» ми отримали і використовуємо дуже високі цехи, які прогріти конвекцією майже неможливо. Подекуди цю проблему вирішують інфрачервоними лампами але проблемою є тіні, позаду яких випромінювання не діє. Повністю цю проблему можна вирішити з допомогою інфрачервоної плівки, яка в при локальному обігріві робочих місць в холодному цеху вже через 20-30хв може створити комфортні умови для праці. І що саме головне для безпеки людей на шкідливих виробництвах – власники зможуть собі дозволити не економити опалення на витяжці. Запропонуйте своїм керівникам це опалення і ми надамо повний економічний розрахунок системи на інфрачервоній плівці.
Разом з опаленням на інфрачервоній плівці існують додаткові можливості мінімізувати витрати на електроенергію, а також зменшити навантаження на лічильники, якщо не дозволяють ліміти по електроенергії.
Технічні характеристики:
- ширина плівки – 0,50 – 0,80 м
- живлення – 220 – 240 Вольт
- робоча температура – до 45о С
Вартість: 140 - 160 грн
Терморегулятор 300 – 750 грн
Допоміжні матеріали:
- плівка поліетиленова
- екрануюча плівка
- склосітка
- дюбель забивний
Монтажні роботи – від 100гр до 20%.
Вартість м2 з монтажем макс. 240 грн/м2.
При відсутності будь-якої теплоізоляції підлоги додатково керамічна ізоляція (без підняття рівня підлоги) буде коштувати 120грн/м2, звичайна ізоляція – 130-220грн (залежить від матеріалу і складності робіт).

4. Теплові накопичувачі (теплоакумулятори), як незалежна система електроопалення

Використання теплових накопичувачів для системи електроопалення

Тепловий накопичувач – це електропалювальний пристрій для прогріву повітря, який акумулює тепло під час дії нічного низького тарифу на електроенергію. Під час дії низького тарифу з 23.00 до 07.00 години тепловий система електроопалення на теплових накопичувачах автоматично підключається до електромережі і починає накопичувати тепло. За цей період в системі електроопалення накопичується достатня кількість енергії для того щоб опалювати приміщення без витрат електроенергії протягом дня. Автоматичне керування тепловими накопичувачами дозволяє точно і швидко регулювати температуру повітря в приміщенні. При зміні погодніх умов тепловий накопичувач автоматично змінює час накопичення теплової енергії, підтримуючи комфортну температуру в приміщенні і додатково не використовуючи електроенергію.
Тепловий накопичувач – один з самих економних і надійних способів електроопалення. Економія витрат на опалення тепловими накопичувачами досягається за рахунок різниці тарифів вартості електричної енергії вдень та вночі. Нічній тариф дешевший за денний на 60%.
Купуючи теплові накопичувачі, Ви витрачаєте не набагато більшу суму, чим за придбання звичайних электроконвекторів, але, за рахунок економії на оплаті за використану електроенергію, дане устаткування окуповується за 2-5 років (залежно від типу споживача і площ приміщення). Теплові накопичувачі використовуються в системі електроопалення тільки при багатарифному обліку електроенергії, оскільки вночі тариф дешевший на 30 або 60 %.
Економія при такому електроопаленні приміщення складає понад 60%, оскільки Ви опалюєте будинок цілодобово, використовуючи «дешеву» електроенергію всього лише 7 годин на добу!
Суть роботи полягає в тому, що усередині теплових накопичувачів розміщується магнезитові блоки великої теплоємності, які вночі за "дешевим" тарифом нагріваються тенами до 750 градусів. Але не потрібно лякатися цієї температури, адже завдяки термоізоляції, яка знаходиться під кожухом теплового накопичувача, усередині теплових накопичувачів зберігається висока температура, а зовнішні стінки нагріваються до 60-70 градусів, що є безпечним у використанні.
Після того, як закінчується час "нічного" тарифу – теплові накопичувачі припиняють використання електроенергії для накопичення тепла, автоматично відкриваються заслонки і в приміщення подається тепле повітря природньою або ж примусовою конвекцією. Другий варіант системи - електроопалення здійснюється за допомогою вбудованих вентиляторів, потужністю 15 Вт. У приміщенні встановлюється терморегулятор, на якому Ви виставляєте необхідну температуру системи електроопалення. Цей прилад автоматично регулює подачу теплого повітря.
Потужність теплового накопичувача розраховується 1 кВт10-12 м.кв площі приміщення зі стелею 2.80-3 метри (з тепловтратами 50 Вт м.кв). Якщо це офісне приміщення, то в системі електроопалення можна поставити і меншу потужність, оскільки в офісі працівники знаходяться лише з 9 до 18.00 години.
У вихідні дні або ж коли Ви виїжджаєте у відпустку на декілька днів, можна встановити в системі електроопалення мінімальний нагрів кімнат, наприклад до 15 градусів; адже навіщо комфортно опалювати приміщення, в яких нікого немає.
Ви можете запрограмуровати реле часу на автоматичне включення системи електроопалення в певний день. Або ж існує другий варіант: Ви приїжджаєте додому і вручну включаєте тепловий накопичувач на обігрів приміщення при настанні годин нічного тарифу.

Загальний принцип дії:
Всередині теплового накопичувача встановлені магнезитові блоки в яких накопичується тепло вночі. Тепло зберігається майже без втрат і повільно, дозовано віддається в приміщення завдяки високоефективній теплоізоляції корпусу теплового накопичувача.
Встановлення системи теплових накопичувачів займає мінімум часу та додаткових витрат, а також не вимагає спеціального обслуговування.

Економія системи електроопалення

Електрична енергія – один з найдорожчих ресурсів. І тому, використовувати електроопалення будинку часто буває витратним для споживача.
Але..! Не всі знають про існування багатозонного обліку на електроенергію, коли вночі тариф електроенергії на 30 – 60 % менший від звичайного. Для прикладу давайте розглянемо різницю тарифів в лютому 2012 року.
Очевидно, що по такому тарифу вночі електроенергія майже "дармова". І якщо Ви використовуєте систему електроопалення, то заощадити можна значну суму. Головне, обмежити споживання енергії для системи електроопалення в піковий період споживання енергії.
Використовуючи «дешевий» тариф на електроенергію можна обігрівати приміщення акумуляторами тепла – тепловими накопичувачами.
Теплові накопичувачі - це електричні повітронагрівальні прилади, які накопичують тепло під час дії низького (нічного) тарифу на електроенергію і що віддають його в приміщення під час дії високого (денного) тарифу природною або примусовою (за допомогою вбудованого вентилятора) конвекцією, без використання електроенергії.
Система електроопалення розрахована так, щоб теплоємність теплового акумулятора могла повністю задовольнити потреби споживачів в теплі протягом цілого дня аж до настання годин нового дешевого тарифу (як правило це 23.00). В системі електроопалення в середині теплових накопичувачів розміщується магнезитові блоки високої теплоємності. Під час «нічного тарифу» вони розігріваються тенами до 750 С. Навколо блоків розміщена термоізоляція, яка зберігає тепло усередині Теплового накопичувача. Поверхня теплового накопичувача нагрівається максимум до 60-70 С., що є безпечним. В системі електроопалення існує єдине обмеження - не можна накривати Теплові накопичувачі зверху, наприклад, сушити на них одяг.
Коли закінчується період «нічного тарифу», з Теплового накопичувача автоматично подається в приміщення тепле повітря без використання електроенергії (окрім динамічного теплового накопичувача, де присутній вентилятор потужністю всього лише 15 Вт). Система електроопалення на основі Теплових накопичувачів споживає електроенергії тільки 7 годин на добу, а обігріває приміщення решту 17 годин.
Потужність системи електроопалення на Теплового накопичувачах розраховується (з урахуванням тепловтрат 50-60 Вт м.кв) 1 кВт на 10 м.кв.1. Особливості роботи енергозберігаючих теплових накопичувачів в системах елетропалення (динамічних та статичних).

1) Теплові накопичувачі накопичують велику кількість тепла під час дії пільгового нічного тарифу і віддають його протягом доби;
2) Теплові накопичувачі дозволяють істотно знизити витрати на електроопалення завдяки використанню пільгового нічного тарифу;
3) мобільна конструкція Теплових накопичувачів дає змогу при потребі використовувати Теплові накопичувачі для обігріву інших приміщень;
4) в системі електроопалення відсутня загроза отруєння продуктами горіння;
5) Теплові накопичувачі безпечні і прості в експлуатації;
6) Теплові накопичувачіне вимагають спеціального обслуговування і додаткових монтажних робіт при установці;
7) Теплові накопичувачі екологічно чисті, не забруднюють навколишнє середовище;
8) Теплові накопичувачі не потребують додаткового приміщення та вимог для нього для установки;
9) система електроопалення має високу надійність і довговічність;
10) Теплові накопичувачі мають регулювання накопичення тепла;
11) Теплові накопичувачі працюють майже безшумно;
12) максимальна температура поверхні Теплових накопичувачів 60 C˚;
13) строк експлуатації Теплових накопичувачів – 30 років.


2. Теплові накопичувачі в системі елетропалення: ADL (динамічні)

Опис накопичувача

Динамічні Теплові накопичувачі ADL використовують нічну електроенергію за пільговим тарифом для накопичення теплової енергії, якої вистачить для обігріву приміщень протягом решти 17 годин.
В даній системі електроопалення на основі теплових накопичувачів застосовується високоякісна теплоізоляція, завдяки якій надовго зберігається накопичене тепло. Віддача тепла в динамічних Теплового накопичувачах відбувається за допомогою безшумного вентилятора, і саме тоді, коли необхідно нагріти приміщення. Системи електроопалення Тепловими накопичувачами прості в управлінні, і використовуються для опалення будинків, комерційних установ, офісів та ін.

Динамічні теплові накопичувачі мають наступні характеристики:
-Безшумний вентилятор теплового накопичувача
-Безпечна температура вихідного повітря
-Термостат заряду з датчиком
-Датчик безпеки з ручним скиданням
-Екологічна теплоізоляція
-Передній і бічний повітряні канали
-Зовнішній температурний датчик (аксесуар).
-Терморегулятор для регулювання температури в приміщенні (аксесуар)

3.Теплові накопичувачі в системі елетропалення: ADS (статичні)

Опис накопичувача:

У статичних теплових накопичувачах застосовується вдосконалена автоматична система накопичення тепла, яка забезпечує необхідний рівень заряду без втручання користувача. Серцем даної системи є запатентований термостат DUAL SENSOR.
Статичні теплові накопичувачі мають наступні характеристики:
-Решітка пофарбована термостійкою фарбою
-Автоматичне керування заслінкою
-Датчик безпеки з ручним скиданням
-Терморегулятор. У моделі ADS-84 дане управління автоматичне, регулятор вихідного повітря відсутній
-Датчик заряду DUAL SENSOR
-Екологічно чиста теплоізоляція
-Передній, задній і бічний повітряні канали
-Магнезитові блоки великої теплоємності товщиною всього 16,5 см.
-Теплові накопичувачі оснащені деталями з твердого пластика.
-Регулятори заряду та розряду


2. Система Dual Sensor (тільки для статичних теплових накопичувачів).

Єдиним способом реально контролювати тепло, що виходить в статичному тепловому накопичувачі - контролювати тепловий заряд. Статичні теплові накопичувачі ELNUR ADS містять автоматичний контролер заряду, який дозволяє оптимізувати рівень заряду тепло накопичувачів в залежності від нічної температури. Ця система управляє рівнем заряду в залежності від двох температур: температури в приміщенні і температури Теплового накопичувача під час заряду. Таким чином досягаються найбільш комфортні умови і зменшується споживання енергії в системі електроопалення.


3. Ізоляція

У результаті одного з тестувань статичного теплові накопичувачі ADS 1600 Вт, було отримано термографічне зображення, на якому показана висока ефективність ізоляції, встановленої на Теплові накопичувачі. Таким чином система електропалення на теплових накопичувачах ADS демонструє високу ефективність теплоізоляції. Необхідне тепле повітря виходить через верхню решітку, а решта тепла зберігається.


4. Біметалічний регулятор заряду.

Даний регулятор дозволяє закривати заслінку в нічний час за допомогою акселераційного опору.

5. Оптимізація споживання (витрат).

Оптимізація витрат електроенергії можлива лише завдяки здатності теплового накопичувача утримувати тепло всередині себе. Тепло з системи електроопалення віддається тільки тоді, коли це необхідно користувачу.

6. Незмінна продуктивність вкінці дня.

Теплова енергія більшість часу перебуває в обігрівачі, тому її вистачає до кінця дня, а залишки система електроопалення враховує скорочуючи час нагріву Теплових накопичувачів під час наступного періоду нічного тарифу електроенергії.

7. Слім-дизайн.

8. Конструкція з міцного металу.

4. Комбінований автоматичний статичний тепловий накопичувач – новинка електроопалення!


Комбінований статичний тепловий накопичувач - це значний поступ серед існуючих вирішень систем електроопалення з високою ефективністю і економним споживанням електроенергії. Його інтелектуальне управління енергоспоживанням дозволяє тепловому накопичувачу бути ідеальним рішенням для забезпечення ефективної керованої віддачі тепла в приміщення саме в той момент, коли це необхідно. Своїй ефективності тепловий накопичувач завдячує більш точному регулюванню процесу електроопалення адже підтримання температури в більш вузькому діапазоні є більш нергоощадним.
В системі електроопалення накопичення тепла і подача гарячого повітря в приміщення автоматично регулюється, і тим самим, оптимізує і зменшує споживання електроенергії.
У дорогі часи «Пік» і «Напівпік» автоматичний тепловий накопичувач не споживає електроенергію, а використовує накопичене тепло (під час дії дешевого «нічного тарифу», який на 60% менше за звичайний тариф) на ефективне електроопалення.
У комбінований статичний тепловий накопичувач вбудований програматор, на якому Ви виставляєте необхідну в приміщенні температуру. Для електроопалення даний прилад автоматично регулює заслонку, яка перекриває віддачу гарячого повітря в приміщення.
Більш того, наприклад, виїжджаючи у відпустку, Ви можете виставити на програматорі необхідну температуру на весь тиждень, тим самим понизити споживання енергії на електроопалення.
Як працює система електроопалення на основі комбінованого статичного теплового накопичувача:
Коли досягається бажана температура в приміщенні, автоматично закривається заслінка і припиняється подача теплого повітря. У разі пониження загальної температури в кімнаті, спрацьовує термодатчик і в приміщення знову починає поступати гаряче повітря.


Особливості:
• Безшумність роботи системи електроопалення
• Датчик температури
• Захист від перегріву теплового накопичувача
• Захисний термостат з ручним скиданням
• Елементи теплового накопичувача зроблені з неіржавіючої сталі
• Якісна теплоізоляція з екологічно чистих матеріалів
• Передня, бічна і задня повітряні камери теплового накопичувача
• Щоденні і щотижневі програми
• Робота теплового накопичувача на дешевій енергії


Переваги:
• Швидка окупність системи електроопалення
• Можливість установки електроопалення в будь-яких будівлях без необхідності ремонту
• Безпечність роботи системи електроопалення
• Не потрібне окреме приміщення для їх установки (наприклад, як для газового котла) або жорсткі вимоги до приміщення
• Простота установки системи електроопалення
• Екологічність електроопалення: не виділяють диму і інших шкідливих речовин
• Теплові накопичувачі практично не вимагають обслуговування.
• Економія електроопалення до 80 %


5. Аксесуари для системи електроопалення тепловими накопичувачами

Кімнатний терморегулятор
Електронний цифровий програмований термостат (денний і тижневий), який надає можливість програмувати 3 різні температурні режими для максимального комфорту та енергозбереження в системі електроопалення
Характеристики:
• рідкокристалічний дисплей
• вибір температури, комфортний режим (10-30 ° С)
• вибір температури, економний режим (10-30 ° С)
• вибір температури, режим анти-фрост (5-15 ° С)
• ізоляція класу 2
• захист IP30
• батарея з терміном служби більше 2-х років при нормальній
експлуатації
• аналіз даних відбувається кожні 15 хвилин
Характеристика:
регулювання температури від 5 ° С до 30 ° С, вимикач, індикатор стану

6. Типові міні-проекти опалення приміщень теплового накопичувачами.

1. Типовий проект опалення тепловими накопичувачами об’єкту з загальною площею 100м2 по нічному тарифу для юридичної особи (тариф – 100,27 коп/кВт*год)
Загальна площа приміщення – 100 м2
Установлена потужність Теплових накопичувачів – 10,4 кВт
Вартість необхідного обладнання – 17 300 грн
Витрати на опалення приміщення – 547 грн/ місяць
(10,4 кВт*5 год*1,0027 грн/кВт * 0,35* 30 днів) = 547 грнмісяць
Всі ціни вказані з ПДВ окрім вартості обладнання.
Тепловтрати приміщення 50-60 Втм2

2. Типовий проект опалення тепловими накопичувачами об’єкту з загальною площею 200м2 по нічному тарифу для населення (тариф – 36,48 коп/кВт*год)
Загальна площа приміщення – 200 м2
Установлена потужність Теплових накопичувачів – 21,2 кВт
Вартість необхідного обладнання – 34 155 грн
Витрати на опалення приміщення – 464 грн/ місяць
(21,2 кВт*5 год*0,3648 грн/кВт * 0,4* 30 днів) = 464 грнмісяць
Всі ціни вказані з ПДВ окрім вартості обладнання.
Тепловтрати приміщення 50-60 Втм2

  2.7. Котли Котли серії CSM ідентичні іншим газовим котлам з різницею в конструкції теплообмінника та пальника. Камера котла служить теплоакумулятором гарячої води потужністю в половину звичайного бойлера. Котел здатний накопичувати в собі воду та видати біля 40 літрів гарячої води без вмикання пальника. Завдяки цьому власник котла економить біля 20% газу. При теплообміннику в котлі встановлений змішувальний клапан, який дає змогу регулювати потужність котла, а отже і температуру опалення без використання кімнатного термостата. Теплообмінник влаштований так, щоб власник котла більше не залежав від тиску холодної води на вході в котел. Це насамперд корисно у вападках з відключеннями води, коли використовується накопичувальний бак, або постачання води відбувається через накопичувальний бак. Котли серії CSM надійно працють при тиску, близькому до 0 бар і не створюють зайвих труднощів в аварійних ситуаціях із водою, які, на жаль, часто бувають у нашому місті. Оригінальність конструкції теплообмінника захищена особливим патентом. В теплообміннику котла по ходу димових газів встановлені турбулізатори, що суттєво сприяють підвищенню теплообміну камерою згоряння і водою. Важливим вдосконаленням є ребристість внутрішньої поверхні водопропускної труби, яка зменшує накип в трубах. Завдяки уникненню накипу власники котлів, тим самим, зменшують кількість зустрічей із працівниками сервісної служби, а це дуже важливо при теперішній якості води. Для підвищення коефіцієнту корисної дії в конденсаційних котлах впроваджено оригінальну конструкцію первинного теплообмінника, суть якої полягає в тому, що камера згорання огорнена водяними камерами. Тому така "водяна баня", яка розташована з передньої та задньої частин теплообмінника вбирає і використовує додаткове тепло, яке виробляє пальник. В інших газових котлах це тепло просто через стінки котла нагріває приміщення, в якому знаходиться котел і стіну за котлом. Сам первинний теплообмінник котла виконаний із нержавіючої сталі шляхом лазерного зварювання без застосування припою, що підтверджує про високу надійність. Ця конструкція також запатентована. Котли серії CSM зроблені для на довгі роки служби і розраховані під жорсткі умови використання. Ще одним патентом захищена оригінальна конструкція змішування повітря і газу на пальнику "CSM-X", яка дає відмінний результат для отримання високого ККД навіть при мінімальній потужності і дає змогу котлу працювати при тиску газу 4 мбар. Адже ми знаємо, як змінюється і якість газу, і його тиск у мережі в пік зимових холодів. Усі наведені вище переваги конструкції котла дають змогу стверджувати: - багато гарячої води і відразу - можливо; - котли серії CSM є продуманим обладнанням із врахуванням найвищих досягнень науки і техніки в опаленні та водопостачанні; - дані котли дають змогу відмовитися від пікових бойлерів на об’єктах, де потрібна робота кількох вододільних приладів у неузгодженому режимі (будинки з різноповерховим розподілом води, будинки чи квартири з нестабільною подачею води і резервними водяними баками, душові в спортзалах, басейнах, перукарні, ресторани, бари, готелі, котеджі з кількома ванними кімнатами тощо); - обладнання є екологічним, із низьким використанням газу і високим ККД. До слова, котли серії CSM-А відкрили ринок продажу конденсаційних котлів у США, а також дані котли досить популярні в Канаді; - усі котли серії CSM мають сертифікати відповідності нормам європейських стандартів та найбільш важливі і авторитетні свідоцтва національного і європейського рівня. В асортименті є газові котли потужністю від 15 до 40 кВт та термічні модулі конденсаційного типу потужністю до 720 кВт, сервісне забезпечення на теренах України надається кваліфікованими працівниками авторизованого сервісного центру. Для підтвердження вищесказаного хочеться навести реальний факт. Перший котел бів змонтований у 2001 році, і коли, випадково зустрівши власника котла запитали, як він працює, то отримали відповідь, що не було причини заглядати до нього і турбувати сервісниї працівників. Відмінною особливістю конденсаційної техніки є висока ефективність і екологічність. Завдяки спеціальній конструкції камери згоряння, ці апарати мають ККД майже 110% , що дає можливість отримати енергозбереження до 25% в рік ( в порівнянні з традиційними котлами). Крім цього, конденсаційні котли мають найнижчий вміст шкідливих речовин (СО, NОx) в продуктах згоряння – в 20 раз менше діючих в Україні нормативів! Тому дані котли дозволяють знизити об’єм відхідних шкідливих газів, які відповідають за кислотні дощі на планеті і глобальне потепління клімату на 70% в порівнянні з традиційними котлами. В асортименті є опалювальні газові котли, потужністю від 15 до 45 кВт - це CSM-ND-K, CSM-TD і термічні модулі конденсаційного типу потужністю від 90 до 720 кВт – CSM-DD, CSM-CD. 3. Кліматична техніка 3.1. Рекуператори повітря Зимою - обігріває Літом - охолоджує Оберігає здоров’я Вентиляційний апарат з рекуперацією тепла ЄДИНИЙ ТЕПЛООБМІННИК, ЯКИЙ МОЖНА ПРАТИ У ПРАЛЬНІЙ МАШИНІ СУЧАСНИЙ РЕКУПЕРАТОР · РЕКУПЕРАТОР - це вентиляційна система з примусовою циркуляцією повітря і природним теплообміном. · У залежності від різниці температур під час теплообміну в рекуператорі використане повітря обігріває або охолоджує у пристрої свіже повітря, яке надходить ззовні. Таким чином в рекуператорі економиться 70% енергії, використаної на вентиляцію і додатково повністю використовується зовнішнє і сонячне тепло. · На відміну від деяких систем кліматизації, апарат рекуператор усуває шкідливі гази - продукти обміну речовин і експлуатації помешкання та постачає кисень. · Крім того, рекуператор споживає заледве 3 Вт електричної енергії. У закритих приміщеннях ми перебуваємо в середньому 70-90% нашого життя, отже якість внутрішнього повітря має фундаментальне значення для нашого здоров’я. Природна вентиляція літом не достатньо ефективна, а зимою спричиняє надмірні втрати тепла. Для забезпечення необхідної гігієни вентиляції всі вентиляційні канали і апарати потрібно регулярно ретельно очищати від осадів і хвороботворної мікрофлори, яка там існує. Даний рекуператор - єдиний вентиляційний апарат із тепловим обміном, який можна ретельно очищати. Для зручності користувача рекуператор запроектовано таким чином, щоб цей обов’язковий захід був простим і зводився до зняття вкладки обмінника і прання її у автоматичній пральній машині. Короткі стінові чи віконні канали легко миються. Принцип дії · Рекуператор має два незалежні відсіки, розділені перегородкою із спеціальної тканини. · Потоки вхідного і вихідного повітря рекуператора не змішуючись між собою, обмінюються теплом через перегородку, що їх розділяє. · Повітря в рекуператор нагнітається двома низьковольтними вентиляторами. · Велика поверхня і пористість тканинної перегородки рекуператора дозволяє затримувати більшість твердих частинок і алергенів, які знаходяться у зовнішньому повітрі. · Підвищення температури зовнішнього повітря зменшує його відносну вологість і, таким чином, знижує рівень вологості у помешканні. НА ВІДМІНУ ВІД ГРАВІТАЦІЙНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ РЕКУПЕРАТОР ДОЗВОЛЯЄ ДОДАТКОВО ПОВНІСТЮ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВНУТРІШНЄ І СОНЯЧНЕ ТЕПЛО 1. Гравітаційна вентиляція 90 м3/год = - 14,3 кВт год/добу 2. Внутрішнє тепло 0,4 х 10 = + 4,0 кВт год/добу 3. Сонячне тепло 0,4 х 6,1 = + 2,4 кВт год/добу Баланс - 7,9 кВт год/добу помешкання у багатосімейному будинку з південним розташуванням місяць лютий: tзовн = 0оС, tвнут = 20оС 1. Рекуператор 14,3 х 0,3 = - 4,3 кВтгод/добу 2. Внутрішнє тепло + 10,0 кВтгод/добу 3. Сонячне тепло + 6,1 кВтгод/добу Баланс + 11,8 кВтгод/добу Переваги: рекуператор безпечує комфорт користувачеві і оберігає його здоров’я рекуператор захищає від вуличного шуму рекуператор усуває надлишок водяної пари з помешкання рекуператор знижує концентрацію алергенів у повітрі Простий, децентралізований монтаж рекуператора. Продуктивність 20-40 м3/год Продуктивність рекуперації 70% Потужність вентиляторів 3 Вт Теплообмінник рекуператора встановлений у стіні із декоративною заслоною із тканини СТАНДАРТНА МОДЕЛЬ РЕКУПЕРАТОРА з текстильним декоративним покриттям Розміри: 200 х 400 х 1700 мм Переріз (діаметр рекуператора) з’єднувальних штуцерів: 128мм Потік (витрата рекуператора) повітря: 20-40 м3/год (залежно від напруги) Продуктивність теплообмінника рекуператора: 70% Енергоспоживання рекуператора: 2,5-4 Вт Довговічність (експлуатаційний термін) вентиляторів рекуператора: 9 років Джерело живлення рекуператора: 12 В через блок живлення Рівень шуму рекуператора: 25-35 дБ Стінове кріплення рекуператора виготовлене з металу Вкладка обмінника рекуператора виготовлена із поліамідної тканини Макс. температура прання: 40оС Вага: 4,5 кг Монтаж рекуператора вимагає виконання у стіні двох отворів діаметром 120мм 3.2. Кондиціонери 4.1. Стабілізатори напруги Промислові та побутові стабілізатори напруги широко використовуються на підприємствах, в офісах та в домашніх умовах. Зважаючи на дуже низьку якість електроенергії, яка постачається споживачу енергопостачальними організаціями (особливо в сільській місцевості), використання стабілізаторів напруги стає дуже актуальним. Сьогодні багато споживачів використовують дуже дорогу апаратуру як у побуті (комп`ютери, холодильники, пральні машини, відео - аудіо апаратуру, опалювальні котли та багато чого іншого), так і у промисловості (станки з промисловими контроллєрами, комп`ютерні мережі, високоточний електропривід та т.п.), яка потребує якісного електроживлення. Тому практично єдиним та недорогим захистом такого обладнання є промислові та побутові стабілізатори напруги. Майже кожному з нас відомі проблеми, пов`язані з виходом із ладу або нестійкою роботою побутової техніки. Найчастіше це пов`язано зі зниженою напругою, перенапругою, піками та стрибками напруги в мережі. При спаді напруги прилади можуть відмовитись працювати, а при перенапрузі починають грітися та можуть вийти з ладу. Таким чином, існує потреба в спеціальних захисних пристроях, які дають можливість побутовій техніці працювати стало та ефективно. До таких пристроїв відносяться, насамперед, побутові стабілізатори напруги, які при вхідній напрузі, яка змінюється в доволі широких межах, підтримують на виході номінальну напругу електромережі. Побутові стабілізатори за використання діляться на: Стабілізатори напруги для захисту котла та опалювального обладнання Сучасний газовий котел - це складний електротехнічний пристрій. Дійсно, автоматика котла, дуттьові пальники, насоси достатньо чутливі до стрибків напруги в електромережі. Тому ми радимо для захисту котла встановлювати стабілізатор напруги. Для стабілізації напруги менших побутових котлів пропонується стабілізатор захисту напруги котла СНАП-500. Важливо підібрати параметри стабілізатора, які потрібні саме Вам. На сьогоднішній день наші стабілізатори напруги котла успішно працюють в комплекті з котлами таких виробників: · BERETTA · BONGIOANNI · ACV · JUNKERS-BOSCH · ARISTON · VAILLANT · BUDERUS · 

Продукція, послуги


1.Керамічне покриття для внутрішнього або зовнішнього утеплення фасадів, стель підлог будівель або промислового обладнання та трубопроводів. 2. Новітні екологічні системи оплення 2.1. Теплові насоси 2.2. Сонячні колектори 2.3. Інфрачервоні плівки 2.4. Котли для опалення 3. Кліматична техніка 3.1. Рекуператори повітря 3.2. Кондиціонери

Бренди та торгівельні марки


ТСМ Керамічний

Графік роботи


Консультації надаються цілодобово.

Перелік об'єктів

Утеплення фасаду особняка ззовні
Утеплення фасаду особняка ззовні
Утеплення фасаду багатоповерхового житлового будинку
Утеплення фасаду багатоповерхового житлового будинку
Утеплення офісу зсередини
Утеплення офісу зсередини
Утеплення фасаду панельного будинку ззовні
Утеплення фасаду панельного будинку ззовні
Система електроопалення розважального центру
Система електроопалення розважального центру
Стабілізатор напруги
Стабілізатор напруги

Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer