You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Stalbudmontag
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Видалення грибка і осушення приміщень Львів

FirmCommodityImage_1_25551.jpeg
  • Ціна: договірна

Видалення грибка і осушення приміщень

Грибок - є одним з найнебезпечніших факторів знищення конструктивних елементів будинку, про що свідчать покриті грибком старі дерев'яні будівлі та білі висоли на стінах підвалів.
Досить часто волозі піддаються не лише дерев’яні споруди, а й муровані будинки, віадуки, тунелі тощо. Справжня боротьба з грибком повинна зводитись до виявлення та ліквідації причин його виникнення і тільки після цього — усування наслідків.
Вже при спорудженні будинків першочерговим кроком у боротьбі з грибком є захист тих елементів, які піддаватимуться дії вологи. Здійсненню подібних запобіжних заходів слугують всі види гідроізоляцій підземних частин, покриття дахів, спорудження дренажів та ринв, що відводять дощову воду.
Другим етапом попередження виникнення грибка є імпрегнація всіх елементів будинку спеціальними препаратами, які запобігатимуть появі плісняви, а також знищать шкідливу мікрофлору та шкідників. Не завадить також скористатися певним протипожежним захистом, після чого можна приступити до ліквідації наслідків дії грибка як найнебезпечнішого фактору знищення конструктивних елементів будинку.
1. Домашній грибок та пліснява
Грибок живиться виключно будівельними матеріалами рослинного походження. Тому він здебільшого з'являється на дерев’яних стінах, даховому каркасі, підвалинах і мауерлатах, дерев’яних підлогах, вікнах і дверях. Живленням для нього слугують деревопохідні матеріали: ДСП, ДВП і фанера. Грибок швидко розростається в рогозі, очереті, соломі, органічних утеплюючих матеріалах, а також в органічних основах підлог зі штучних матеріалів. Варто додати, що грибок нищить тільки сирі матеріали.
Сирість сприяє також швидкому розвиткові плісняви на шпалерах або фарбовому покритті, що виготовлено на основі рослинних клеїв (клейові фарби). З цього випливає, що при правильному захисті всіх частин від сирості вони не будуть поражені грибком, пліснявою та шкідниками деревини.
Що ж сприяє появі грибка в будинку? Грибок заноситься разом з деревиною конструкцій, а також старими цеглами, дровами тощо. Іншим фактором появи грибка є його спори, які наносяться повітрям на певну основу. Якщо на такій основі знаходиться відповідне живлення, насамперед вологе, спори починають розвиватись. Додатковими факторами, що сприяють їх швидкому розвиненню, є відповідна температура і відсутність циркуляції повітря.
При сприятливих умовах ушкоджені грибком будівельні елементи швидко руйнуються. Сира підлога з дощок хвойних порід дерева може повністю знищитись протягом року.
Грибок має здатність переміщатись з вже пошкоджених елементів на здорові, тому становить серйозну небезпеку для цілого будинку. Іноді добре видно, як швидко грибок проникає крізь стіни і перекриття. На їх поверхнях можна побачити різновиди грибка: коричневі плямки, грубі білі нитки або нарости, що нагадують вату.
Перераховані вище ознаки є наслідком сильного ураження грибком. На початкових стадіях грибок розвивається непомітно, здебільшого в кутах, під підлогами або в перекриттях, а також під тиньком.
В деревині ознаками розвитку грибка є зміна кольору, тріщини, трухлявість, затхлий запах в приміщенні, збільшення вологості повітря. В мурованих конструкціях - це набухання тиньку, його розтріскування і осипання навіть при легкому натисканні.
Існує понад 10 видів домашніх грибків. Вони поділяються на чотири групи залежно від ступеня небезпеки.

До групи І належать найбільш небезпечні грибки, які викликають дуже сильне і швидке руйнування великих площин деревини, до групи IV - малошкідливі для деревини, але такі, що руйнують тиньки і фарбу; вони розвиваються при сильній сирості основ.
Дотепер не доведено безпосереднього токсичного впливу грибка на здоров’я людини. Натомість опосередковано грибок шкідливо впливає на здоров'я мешканців будинку, викликаючи шкідливі хімічні та фізичні зміни у повітрі і осереддю, що оточує людину.
Зміни в хімічному складі повітря викликають виділення значної кількості вуглекислого газу. Одночасно до повітря у враженому грибком приміщенні можуть попадати леткі органічні продукти, що виділяються грибком, з неприємним запахом (спирти, альдегіди і кислоти), які опосередковано негативно впливають на самопочуття мешканців. Фізичні зміни полягають у підвищенні ступеня вологості приміщень і запилення.
2. Пасивний захист
Цим терміном називаємо заходи, метою яких є запобігання виникнення умов для розвитку грибка. Насамперед, йдеться про постійну сирість елементів. Цього не завжди можна уникнути, особливо у випадку зовнішніх дерев'яних елементів. Також відомо, що грибок добре розвивається в темних вологих приміщеннях при відповідній температурі без циркуляції повітря.
Досить часто причиною появи грибка в кутах є наявність так званих термічних мостиків - наприклад, при відсутності термоізоляції на стику фасадної стіни з перекриттям.
2.1. Муровані та бетонні конструкції
У випадку мурованих конструкцій - керамічних, бетонних (блочних і монолітних) та кам’яних - головним є якнайкраще захистити їх від впливу вологи. При цьому найбільшу увагу слід приділити підземним елементам будівлі тобто фундаментам і стінам підвалів, в які сирість може потрапляти з різних джерел.

Інформація про фірму - ГІДРОСТОП-БУД експерт з гідроізоляції

Львiвська область
Населений пункт Львів
Адреса вул. Сихівська 16 офіс 35
Контактний телефон 067 313 25 22
Електронна адреса gidrostop-bud@ukr.net
Тип фірми   

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_15102.jpg

плитка керамічна

плитка з гуцульським розписом дзвоніть вже за тел. 0676756168
Мануфактура артистичної керамікидоговірна
FirmCommodityImage_1_26087.jpg

Будівельні матеріали Львів

Будівельні роботи ремонт Львів.Монтаж камінних систем та виготовлення металевоі частини камінів та печей, штукатурні роботи,шпаклівка,малярка,гіпсокартон,плитка,декоративна штукатурка,венецианка,сантехніка,електріка,ламінат,паркет.надаемо безкоштовні консультаціі по технічному виконанню робіт,та дізайнерскім рішенням.Матеріали,транспорт,гарантія.По Львову та області.Підприємство виконує покрівельні роботи будь-якої складності у Львові та обл.(єврорубероїд,металочерепиця,бітумна черепиця,фєльцована бляха,Зведення деревяної конструкції і т.д.)Накриття еврорубероідом в 1-2шари,реставрація старого рубероідного покриття,накриття еврорубероідом дахів з фельцованоі бляхи(економія на ремонті в 2-3раза).Розрахунок робіт,професійні консультації по якісному монтажу,та підбору якісних матеріалів.Доставка,гарантія .Продаж матеріалів:еврорубероід Біполь,Бікроеласт,Уніфлекс,бітумні мастики,бітумна черепиця Шинглас,металочерепиця Арцелор і т.д
"ДАХБУДКОМ"договірна
FirmCommodityImage_1_27131.jpg

прозорий стіновий полікарбонат

Світлопрозорі конструкції з листів стінового полікарбонату завоювали відмінну репутацію на гнучкість, міцність, стійкість, стабільну роботу в екстремальних температурах, відмінні вогнестійкі характеристики та економію.
Полікарбонат Львів ППдоговірна
FirmCommodityImage_1_26937.jpg

OSB плити Egger Eurostandart товщ. 6-22мм

Розмір плити 2,50*1,25м. Площа листа - 3,125м.кв. Всі товщини в наявності. Ціна за лист:6мм - 159грн/лист, 8мм - 164грн/лист, 10мм - 185грн/лист, 12мм - 221грн/лист, 15мм - 271грн/лист, 18мм - 328грн/лист, 22мм - 396грн/лист
МЕГАБУД-ПЛЮСвід 159 грн/лист
FirmCommodityImage_1_24394.jpg

Фасадні панелі, Панели під камень,цокольний сайдинг Львів

Фасадні панелі, Панели под камень,цокольний сайдинг Львів. Якісні панелі ПВХ,які імітують природний камінь цеглу і плиту,нададуть новий вигляд старого фасаду, різноманість кольорів та ВИГІДНІ ЦІНИ ТА ПРИЄМНІ ЗНИЖКИ ТІЛЬКИ У НАС!
Сайдинг Фасад - Сайдинг,софіт,софити,фасадні панелі, Альта-Профіль, Водосточні системи Бриза Bryza,ринви 130/100 Profil, блок хаус, мінеральна вата Ізовер Isover, фасадна базальтова вата, мансардні вікна Рото, сходи на горище Оман, Факро, металевий сайдиндоговірна
FirmCommodityImage_1_24398.jpg

Фасадні панелі ,цокольный сайдинг под камень,куплю цокольный сайдинг альта,сайдинг под кирпич цокольный Novik

Фасадні панелі Львів,цокольный сайдинг под камень,куплю цокольный сайдинг альта,сайдинг под кирпич цокольный Львов. Якісні панелі ПВХ,які імітують природний камінь цеглу і плиту,нададуть новий вигляд старого фасаду, різноманість кольорів та ВИГІДНІ ЦІНИ ТА ПРИЄМНІ ЗНИЖКИ ТІЛЬКИ У НАС! siding.prom.ua
Сайдинг Фасад - Сайдинг,софіт,софити,фасадні панелі, Альта-Профіль, Водосточні системи Бриза Bryza,ринви 130/100 Profil, блок хаус, мінеральна вата Ізовер Isover, фасадна базальтова вата, мансардні вікна Рото, сходи на горище Оман, Факро, металевий сайдиндоговірна
FirmCommodityImage_1_24771.jpg

Сайдинг ціни Львів,вініловий Royal Genesis Роял Генезіс Канада Львів

Сайдинг ціни Львів,вініловий Royal Genesis (Роял Канада) Львів. Найкрашої якості сайдинг на довгі роки, всі кольори розміром 3,87 х 0,23см.siding.prom.ua
Сайдинг Фасад - Сайдинг,софіт,софити,фасадні панелі, Альта-Профіль, Водосточні системи Бриза Bryza,ринви 130/100 Profil, блок хаус, мінеральна вата Ізовер Isover, фасадна базальтова вата, мансардні вікна Рото, сходи на горище Оман, Факро, металевий сайдинХороші ціни
FirmCommodityImage_1_29248.jpg

МДФ плити шпоновані

МДФ плити шпоновані - прекрасний облицювальний матеріал.
Транс Лок, ТОВ НВПдоговірна
No logo

Зашивання вагонкою альтанки

Зашивання вагонкою альтанки
АЙСТРА ТЗОВдоговірна
FirmCommodityImage_1_25059.JPG

Софіт bryza Львів,підшалівка даху,Сайдинг (потолочная панель, софит ,бриза) софіт бриза львів, ціна купити

Софіт bryza Львів,підшалівка даху,Сайдинг (потолочная панель, софит) львів. Софіт коричневий,білий,золотий дуб,горіх,золотий оріх,графит,зелений,цегляний перферований та без перфорації. Розмір 4 м х 0,30 см/Детальніше за контактами 0971709339 або на сайті siding.prom.ua
Сайдинг Фасад - Сайдинг,софіт,софити,фасадні панелі, Альта-Профіль, Водосточні системи Бриза Bryza,ринви 130/100 Profil, блок хаус, мінеральна вата Ізовер Isover, фасадна базальтова вата, мансардні вікна Рото, сходи на горище Оман, Факро, металевий сайдинзі знижкою!
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


Ksella
Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer