You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
You should have Flash Player
installed on your computer

Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Інструкція з монтажу металочерепиці Львів, Самбір

FirmCommodityImage_1_16379.jpeg
  • Ціна: договірна

Інструкція з монтажу металочерепиці
 
Ця інструкція дає всю необхідну інформацію, що стосується монтажу покрівельних покриттів. У порівнянні з багатьма покрівельними покриттями, металочерепиця є легким, міцним і доступним за ціною матеріалом. Залежно від товщини покриття вага 1 м2 метало-черепиці може коливатися від 4 до 6 кг. Цей момент особливо важливий при реставрації покрівель старих будівель. Прочитайте інструкцію уважно, перш ніж починати роботу.

1. Карнизна планка.
2. Дошка обрешітки.
3. Спадаючий брус контробрешткі.
4. Гідроізоляційна плівка.
5. Крокви.
6. Коник.
7. Листи металочерепиці.
8. Ущільнювач коника.
9. Заглушка коника.
10. Вітрова дошка.
11. Водостічна труба.
12. Держатель труби.
13. Ринву.
14. Держатель жолоби.
15. Сніговий бар'єр.
16. Ендовий зовнішня.
17. Ендовий внутрішня.
Замір ПОКРІВЛІ І РОЗРАХУНОК

Металочерепиця виготовляється по довжині замовника. Як правило, при розрахунку покрівлі, довжина листа дорівнює довжині ската. При монтажі лист металочерепиці монтується до основи так, щоб край листа виступав на 40 мм від карниза, для того, щоб на гребені був простір для вентиляції. Розрахунки проводяться за кресленням, але все-таки виміряйте підготовлену конструкцію решетування. Так само проведіть виміри покрівлі по діагоналях, щоб переконатися, що вона прямокутна.

Кількість аркушів легко розраховується за формулою: довжина карниза ділиться на корисну ширину одного листа.
Наприклад: металочерепиця типу "Монтеррей"

корисна ширина листа - 1100 мм
довжина карниза -11300 мм
необхідну кількість аркушів -11300 мм: 1100 мм = 10,27

Значить: 11 шт. х 2 ската = 22 шт.
Примітка: не забудьте, що кожен дах розраховується індівідуально.

ВИСТУПАЮТЬ СКАТ

Поперечний малюнок профілю у карниза завжди повинен утворювати єдину лінію. І у випадку, якщо на скат потрібні листи різної довжини, то вони повинні бути кратні кроку хвилі. У профілю типу "Монтерей" крок хвилі дорівнює 350 мм.
Профіль типу "Монтеррей"

Потреба в провітрюванні простору між покрівельним підставою в основному залежить від:

вологості внутрішнього і зовнішнього повітря;
перепаду температури між конструкціями і зовнішнім повітрям;
герметичності покрівлі та основи;
товщини шару теплоізоляції підстави.

Щоб уникнути накопичення конденсату і вологи на внутрішній поверхні металочерепиці, необхідно виконати теплоізоляцію горищних приміщень, ретельно виконати гідроізоляцію під решетування, забезпечити хорошу вентиляцію.

Гідроізоляційний матеріал (прокладку) встановлюють внахлест від карниза до коника, при цьому під коником повинен бути зазор не менше 50 мм для беспрепят-ного випаровування вологи (якщо горищне приміщення тепле). Решетування повинна бути виконана так, щоб повітря безперешкодно проникав від карниза під коник даху. Вентиляційні отвори встановлюються в самому високому місці покрівлі. Складські приміщення і неопалювані горища провітрюються через торцеві віконця. В особливо сирих приміщеннях вентиляція повинна бути примусовою.

ЗБЕРІГАННЯ

Якщо монтаж покрівлі буде виробляти-ся не відразу, то рекомендується прокласти листи металочерепиці рейками. Листи металочерепиці потрібно переносити, взявши за краї справжні. При перенесення не поріжте руки об гострі краї аркушів.
ДОДАТКОВА ОБРОБКА

При монтажі покрівлі листи доводиться різати вручну. Металочерепицю можна різати тільки спеціальними інструменту-ми або ножицями по металу. Якщо ж не-хідно зробити скіс, то для цього при-міняють ручну електропилку з твердос-плавними зубами або висічні ножиці.

Увага! Забороняється використання шліфувальних машинок з абразивними колами.
ДОГЛЯД ЗА ПОКРИТТЯМ ЛИСТА

При обрізці і свердлінні металочерепиці утворюються тирсу, які треба акуратно змести, інакше металева крихта буде іржавіти і зіпсує покриття-тя. Якщо при монтажі покрівлі поверхню листів забруднилася, то бруд легко змити м'яким миючим засобом.
Забарвлення

Якщо під час монтажу пластиковий шар покриття металочерепиці був пошкоджений, то захисний цинковий шар під покриттям обереже лист від іржі. Подряпини легко зафарбувати фарбою того ж кольору.

Увага! Рекомендується нанести шар фарби на всі місця зрізів, особливо в місцях прогину хвилі профілю і там, де лист обрізав по місцю.

Увага! Особливо сильні миючих засобів можуть пошкодити пластікоий шар покриття метало - черепиці.
Інструкція з монтажу обрешітки
Лати

Для обрешітки використовуються дошки 25-30х100 мм. Їх потрібно встановлювати з певним інтервалом, в залежності від того, з яким видом черепиці ведуться роботи. У профілю типу "Монтеррей" цей інтервал складає 350 мм. При монтажі решетування варто не забувати, що виходить на карниз дошка повинна бути на 10-15 мм товщі інших.
Лати і прокладання

Увага! Спочатку укладається гідроізоляційний матеріал, а тільки потім монтується обрешетування.

Якщо є ймовірність, що вентиляція під черепицею буде недостатня, то при монтажі решетування рекомендується використовувати гідроізоляційний матеріал. Це робиться для запобігання виник-новенія конденсату з нижньої сторони покрівельного листа. Гідроізоляційний матеріал повинен поглинають вологу з боку теплоізоляції і запобігати попадання вологи у вигляді конденсату, утворюється на нижній поверхні покрівельного покриття у зв'язку з атмосферними коливаннями.
торцева планка

Торцева планка повинна бути вище решетування на висоту хвилі профільного листа (величина Н). У профілю "Монтеррей" 40мм. Дошки решетування прибиваються до крокв оцинкованими цвяхами.
карнизної планки

Карнизна планка RL повинна кріпитися перш, ніж покрівельні листи. Для на-хлеста достатньо 100 мм. Карнизну планку кріплять оцинкованими цвяхами з відстанню 300 мм. Що б обрізати лист, використовують ножиці по жерсті.
конькові планки

Для надійного кріплення конькової планки, під неї потрібно прибити дві додат-навчих дошки.
МОНТАЖ Покрівельні листи

Початок монтажу необхідно починати: двосхилий дах - з торця; шатровий дах - листи кріплять від найвищої точки ската по обидві сторони.

Замок хвилі кожного покрівельного листа повинен бути накритий наступним листом. У профілю "Монтеррей" замок хвилі розташований з лівого краю. У той же час монтаж покрівельних листів можна починати як з лівого, так і з правого торців. Якщо монтаж розпочато з лівого краю, то кожен наступний лист встановлюється під останню хвилю попереднього листа. Цей прийом полегшує роботу при монтажі.

Край листа встановлюється по карнизу, і кріпиться з виступом від карниза на 40 мм. Рекомендуємо спочатку скріпити три-чотири листи між собою, потім закріпити їх одним шурупом на конику, вирівняти строго по карнизу, і тільки після цього кріпити остаточно по всій довжині.

Встановивши і прикріпивши одним шурупом перший покрівельний лист у коника, другий укладають так, щоб нижні краї становили рівну лінію. Нахлест скріплюють одним шурупом по верху хвилі під першою поперечною складкою. Якщо Вам здається, що листи "не стикуються", слід спочатку підняти лист, а потім, злегка нахиляючи лист, рухаючись знизу вгору, укладати складку за складкою й скріплювати шурупом по верху хвилі під кожній поперечною складкою. Скріпіть таким чином 3-4 аркуша між собою і що вийшов рівний нижній край вирівняйте строго по карнизу. І тільки після цього кріпите листи остаточно до решетування.
КРІПЛЕННЯ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ до решетування

Профіль типу "Монтеррей" кріпиться спеціальними покрівельними шурупами. Для зручності при роботі з шурупами радимо скористатися електродрилем з насадкою для шурупів. Самонарізаючі шурупи з ущільнювальною шайбою угвинчують у прогин хвилі профілю під поперечною хвилею, перпендикулярно до листів. На один м2 профілю потрібно 8 шурупів, з урахуванням того, що по краях лист кріпиться тільки в кожній другій хвилі.
місцях нахлеста По довжині

У місцях нахлесту листи встановлюються по поперечному малюнку (для нахлесту достатньо 250 мм) і кріпляться як і зазначено вище. І все-таки кожен такий випадок вирішується конкретно. У місцях нахлесту кріплення виробляється в кожну другу хвилю під поперечним малюнком.
правила пересування

За профілем потрібно ходити акуратно, у взутті з м'якою підошвою і наступати толь-ко в місцях решетування і в прогин хвилі.
ущільнювальні стрічки

Зазвичай, при монтажі покрівлі ущільнювальні стрічки використовують тільки під коником і на стиках у дахів шатрової фор-ми.Еслі підставу даху вже виконано з гідроізоляційним матеріалом, то уп-лотнітельние стрічку. Не потрібні, крім внутрішніх стиків У місцях нахлестів і наскрізних отворів для уп-лотненія можна використовувати силіконову масу або інший подібний герметик. Ущільнювальні стрічки Акку-ратно прибиваються невеликими цвяхами до профілю, і тільки після цього коник або стик покривається планкою.
внутрішніх стиків

Для внутрішніх стиків на дахах, застосовується стандартна планка для разжелобкі LSJ. Нахлест планок для разжелобкі повинен становити не менше 150 мм.ю а геометізація шва виконується ущільнювальною масою. На внутрішній стик можна змонтувати накладку розжолобка LSPL.Ее кріплять без ущільнювачів, заклепками або шурупами по верху хвилі профілю з відстанню в 300 - 500 мм.
торцева планка

Торцева планка LPT - 250 кріпиться до дерев'яної основи шурупами. Якщо решетування виконана відповідно до інструкції, то торцева планка легко покриває торець поверх хвилі профілю.
УСТАНОВКА конькові планки

Конькова планка LH3монтіруется тільки після повної установки і кріплення всіх покрівельних листів. Не забудьте закріпити ущільнювальну стрічку під коник. Всі шурупи та ущільнювальна стрічка повинні накриватись конькової планкою. Конькова планка кріпиться на кожній другій профільній хвилі шурупами, а торці до коника кріпляться або шурупами або заклепками.
снігозатримувач

Щоб уникнути скочування снігу над входом, ми рекомендуємо встановити на даху снігозатримувач LE. Eго кріплять під другим поперечним малюнком від карниза, тобто з відстанню близько 350 мм від карниза. Кріплення встановлюється під снігозатримувач на профілі, і кріпиться крізь лист до решетування більшим шурупом. Нижній край снігозатримувач кріпиться до профільного листа по кожній другій хвилі шурупами звичайного розміру.
наскрізні отвори

Виготовлені з міцного склопластику й оброблені під колір і малюнок металочерепиці, елементи для наскрізних отворів не зіпсують зовнішній вигляд вашої даху . Монтаж елементів наскрізних отворів, різних комунікацій. А також пожежного люка проводиться за інструкцією, прикладеної до набору. Всі зазори між елементами наскрізних отворів і покрівельними листами потрібно герметизувати. Важкі елементи, наприклад вентиляційна труба, кріпляться крізь панель наскрізного отвору до обрешітки (не забудьте врахувати цей пункт при монтажі решетування).

Інформація про фірму - Покрівлі, яким ви можете довіряти

Львiвська область
Населений пункт Львів, Самбір
Адреса вул. Городоцька 224
Контактний телефон 067 755 92 90; 245 15 40 - факс
Електронна адреса ua.pokrivlia.ua@gmail.com
Тип фірми Магазин   Гуртівня  

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_11820.jpg

кровельный сланец

сланцевая черепица
АП-РЕЗОНАНС ТОВвід48увро
No logo

Покрівельні роботи

Покрівельні роботи
БУДРЕМ ТОВдоговірна
No logo

Покриття міддю, цинк-тітаном

Покриття міддю, цинк-тітаном
Дах-Престиждоговірна
FirmCommodityImage_1_10131.jpg

Зведення дахів

Зведення дахів
Дах-Престиждоговірна
FirmCommodityImage_1_24012.jpg

Металочерепиця Arcelor (Німеччина) Львів

Металочерепиця Арцелор (Німеччина) матова - 5,8$/м.кв.,глянцева - 5.75$грн/м.кв., високий вміст цинку, заводське маркування, різна висота хвилі, всі необхідні аксесуари, швидкий термін виготовлення. Безкоштовні заміри та розрахунок. Водостоки, плівки, дахові вікна, мінеральна вата
МЕГАБУД-ПЛЮСвід 5.2$/м.кв.
FirmCommodityImage_1_11430.jpg

ВЛАШТУВАННЯ ДАХУ-ЛЬВІВ

Пропонуємо весь комплекс матеріалів для даху: металочерепиця, профнасти, аксесуари(коньок, вітрозасист, капельник(пояс надринвовий), карнизна планка (пояс підринвовий), йондова, самонарізи системи водостоку(ринви), системи утеплення(мінеральна вата, гідро та паро-ізоляційні плівки) дахові вікна... Улаштування покрівлі: покриття металочерепицею та металопрофілем.
Зразок Сучасної Покрівлі. МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ, все для даху. ПОЛІКАРБОНАТ, теплиціДоговірна
FirmCommodityImage_1_10130.jpg

Зведення дахів

Зведення дахів
Дах-Престиждоговірна
No logo

Покрівельні та огорожувальні роботи.

Влаштування покрівель з профнастилу,металочерепиці.Обробка фасадів профнастилом.
Стальбудмонтаж ТОВдог
No logo

Покрівельні роботи

Покрівельні роботи
Дах-престиждоговірна
No logo

Монтаж дахів Львів

Монтаж дахів. Покрівельні роботи. Покрівельні матеріали
Будфасад ЛьвівДоговірна
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer