You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Стаття 317. Підрядні відносини у капітальному будівництві

23 Жовтня 2009

1. Будівництво об'єктів виробничого та іншого призначення, підготовка будівельних ділянок, роботи з обладнання будівель, роботи з завершення будівництва, прикладні та експериментальні дослідження і розробки тощо, які виконуються суб'єктами господарювання для інших суб'єктів або на їх замовлення, здійснюються на умовах підряду.
2. Для здійснення робіт, зазначених у частині першій цієї статті, можуть укладатися договори підряду: на капітальне будівництво (в тому числі субпідряду); на виконання проектних і досліджувальних робіт; на виконання геологічних, геодезичних та інших ро¬біт, необхідних для капітального будівництва; інші договори. Загальні умови договорів підряду визначаються відповідно до положень Цивільного кодексу України про договір підряду, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
3. Господарські відносини у сфері матеріально-технічного забезпечення капітально¬го будівництва регулюються відповідними договорами підряду, якщо інше не передба¬чено законодавством або договором сторін. За згодою сторін будівельні поставки можуть здійснюватися на основі договорів поставки.

1. Одним з основних видів договорів у сфері господарювання є договори підряду на вико¬нання певних робіт, які виконуються на умовах підряду суб'єктами господарювання та інши¬ми суб'єктами на їх замовлення. Найбільш поширеними в цій сфері є договори підряду на ка¬пітальне будівництво об'єктів виробничого й іншого призначення та пов'язані з цим роботи (підготовка будівельних ділянок, облаштування будівель, прикладні та експериментальні дослідження, розробка проектно-кошторисної документації тощо).
2. Забезпечення виконання робіт, пов'язаних з капітальним будівництвом, зазвичай вима¬гає укладення низки підрядних договорів: як основного - на капітальне будівництво (в тому числі субпідряду), так і тих, що забезпечують підготовку його виконання (це стосується до¬говорів підряду на виконання проектних і досліджувальних робіт, у тому числі геологічних та геодезичних) і завершення його виконання з урахуванням специфіки об'єкта будівництва (монтажно-налагоджувальні, пусконалагоджувальні, оздоблювальні та інші роботи, пов'яза¬ні з будівництвом).
Істотні та звичайні умови підрядних договорів визначаються відповідними положеннями Цивільного кодексу (глава 61), якщо інше не передбачено ГК.
3. Договір підряду на капітальне будівництво зазвичай є комплексним і регулює не лише підрядні відносини, а й низку інших, хоча й безпосередньо пов'язаних з підрядними. Насам¬перед це відносини щодо матеріально-технічного забезпечення капітального будівництва, які можуть регулюватися відповідним договором підряду (якщо інше не передбачено зако¬нодавством або договором сторін) чи договорами поставки будівельних матеріалів, устатку¬вання тощо. Схема таких відносин та розподіл обов'язків між учасниками капітального бу¬дівництва (підрядниками, замовниками, постачальниками, посередниками тощо) здійсню¬ється відповідно до домовленості сторін.

 www.apelyacia.org.ua

Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer