You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення

Зола сухого видалення

Категорія: Піноблоки, газоблоки

Продам золу сухого видалення Б ...»»

2015-09-03 10:21:48

Утеплення фасадів, висотні роботи

Категорія: Утеплення

Утеплення фасадів пінопластом ...»»

2015-09-02 15:13:23

Брикет торфяний навалом 1100грн/т з самовивозом зі Львова

Категорія: Опалення

Пропонуємо торфобрикет самовив ...»»

2015-08-31 09:49:40
>
You should have Flash Player
installed on your computer

ferozit 2

Рулонний газон для дачі

22 Квітня 2010

                  Настала весна, і настав час задуматися про те, які роботи чекають нас на дачних ділянках. І перша головний біль, що чекає по приїзді на місце, - недоглянута пожовкла трава. А адже хочеться зелененький газончик, щоб радував око.

                  Англійці впевнені: щоб розбити перед будинком класичний англійський газон, треба доглядати за ним не менше 300 років. Однак час вносить свої корективи, і сьогодні з'явилися швидкісні способи створення газонів. До найбільш цікавих, перспективних прийомів "вирощування" відносять рулонний газон. Звичайно один такий "зелений килимок" має площу, що дорівнює 1 кв. м, а вартість такого зеленого метра залежить від якості та елітності використовуваного насіння, умов і гарантії приживлюваності.
rulon_gazon.jpg
               Звичайно, рулонний газон можна настелити самостійно, але з незвички подібна робота може призвести до помилок. Щоб позбутися від подібних проблем, можна запросити фахівця. Він швидко і кваліфіковано зможе укласти близько 50 кв. м газону на попередньо підготовлений грунт. Правда, для максимальних навантажень і використання трав'яного газону галявина буде готова через 2-3 тижні.

              Безсумнівно, за пристрій рулонного газону з усіма видами послуг доведеться доплатити. Приблизно 3 / 4 цих грошей іде на роботу по підготовці грунту - найважчого і дорогого етапу в створенні газону.

               У принципі, вартість газону, одержуваного посівом трави, мало відрізняється від ціни готового газону в рулонах. Порівнюючи собівартість обох видів, треба пам'ятати: вартість готового високоякісного газону в рулонах становить менше *** руб. за 1 кв. м, і це більше, ніж витрати на купівлю насіння газонних трав.
rulon_gazon1.jpg
               Проте надалі при догляді за рулонним газоном можна заощадити на підготовці грунту, зрошення та інших агротехнічних роботах. Саме цим пояснюється той факт, що багато фірм часто пропонують майже одну і ту ж ціну за пристрій будь-якого газону незалежно від способу його створення. До того ж при покупці готового газону дуже легко переконатися в його якості, так би мовити, розглянути і "помацати" товар. При покупці насіннєвої суміші побачити майбутній газон неможливо. Крім того, неправильний догляд може погубити найкращу травосуміш, а значить, підуть даремно сили, час і кошти садівника.

                    Газон, вирощений у розпліднику, добре приживається, оскільки зрізається тільки тоді, коли його якість стане досконалою. Щільність такого газону - понад 12000 пагонів на 1 кв. м. бур'янів на ньому практично немає, тому що відповідно до стандартів його створення допускається не більше 2-х бур'янів на 50 кв. м. Купуючи таку готову галявину, - траву з могутньою кореневою системою, можна бути впевненим, що вона швидко пустить коріння більше того, придушить зростання бурянів.

                  Слід також врахувати, що навіть найкращі газонні трави, що утворюють чудовий і довговічний газон, в перший час після посіву розвиваються дуже повільно. Вищої якості травостій з насіння виходить тільки через кілька місяців, а то й років. Багато фахівців стверджують, що газон з розплідника набагато довговічніші, ніж трава, вирощена з насіння, особливо, якщо задовольнятися дешевими складами.

                 Тим же, хто віддає перевагу формувати газон за своїм смаком, доведеться придбати окремі види трав або трав'яні суміші. При покупці треба знати, що в Росії трави газонної селекції в товарному кількості не проводяться. У Росію селекційні газонні суміші надходять в основному з-за кордону - Німеччини, Голландії, Данії та Чехії.
Вибираючи потрібну травосуміш, треба орієнтуватися не тільки на виробника і ціну, але і на зазначення, для яких регіонів (південних чи північних широт) призначені суміші. У складах для південних районів переважають насіння посухостійких рослин, а для північних - зимостійких. Правильний вибір насіння газонних трав з орієнтацією на свій регіон дозволить не викидати гроші на вітер.

                   Якість європейських травосумішей (якщо це не підробка "заповзятливих умільців" і дотримані терміну використання) гарантовано міжнародними сертифікатами. Так, за європейськими стандартами показник схожості насіння повинен бути не нижче 90%, тоді як російський ГОСТ допускає використання насіння зі схожістю 70-80%.

                     Те ж саме і з чистотою без бур'янів: імпортні газонні суміші гарантують сортову чистоту, рівну 95%. Цим багато в чому пояснюється той факт, що імпортні газонні трави коштують дещо дорожче, ніж поширені в Росії злаки кормових культур, що використовуються для трав'яних галявин.

                      У підсумку, садівник-покупець вирішує сам, що йому вигідніше: купити готову рулонну траву або висівати її на газоні.
 
Переклад - редакція Буднет


www.stroybm.ru/

Cтатті

Міжкімнатні двері в інтерєрі

03 Вересня 2015

Безумовно, при складанні дизайн-проекту квартири а ...»»

Що таке скляні двері?

03 Вересня 2015

Починаючи ремонт в квартирі або переробляючи інтер ...»»

Критерії вибору м'яких меблів

01 Вересня 2015

Купуючи м'які меблі, найкраще спиратися на певні п ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Майже половина житлових будинків у Львові не готова до опалювального сезону

03 Вересня 2015

До опалювального сезону у Львові готові 54,5% житл ...»»

Будівельники залишили без світла мешканців кількох вулиць на Сихові

01 Вересня 2015

Учора, 31 серпня, близько 19:00 год. у м. Львові н ...»»

Частина Залізничного району Львова сьогодні без світла

31 Серпня 2015

У зв'язку з реконструкцією, технічним переоснащенн ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer