You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
>
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Рулонний газон для дачі

22 Квітня 2010

                  Настала весна, і настав час задуматися про те, які роботи чекають нас на дачних ділянках. І перша головний біль, що чекає по приїзді на місце, - недоглянута пожовкла трава. А адже хочеться зелененький газончик, щоб радував око.

                  Англійці впевнені: щоб розбити перед будинком класичний англійський газон, треба доглядати за ним не менше 300 років. Однак час вносить свої корективи, і сьогодні з'явилися швидкісні способи створення газонів. До найбільш цікавих, перспективних прийомів "вирощування" відносять рулонний газон. Звичайно один такий "зелений килимок" має площу, що дорівнює 1 кв. м, а вартість такого зеленого метра залежить від якості та елітності використовуваного насіння, умов і гарантії приживлюваності.
rulon_gazon.jpg
               Звичайно, рулонний газон можна настелити самостійно, але з незвички подібна робота може призвести до помилок. Щоб позбутися від подібних проблем, можна запросити фахівця. Він швидко і кваліфіковано зможе укласти близько 50 кв. м газону на попередньо підготовлений грунт. Правда, для максимальних навантажень і використання трав'яного газону галявина буде готова через 2-3 тижні.

              Безсумнівно, за пристрій рулонного газону з усіма видами послуг доведеться доплатити. Приблизно 3 / 4 цих грошей іде на роботу по підготовці грунту - найважчого і дорогого етапу в створенні газону.

               У принципі, вартість газону, одержуваного посівом трави, мало відрізняється від ціни готового газону в рулонах. Порівнюючи собівартість обох видів, треба пам'ятати: вартість готового високоякісного газону в рулонах становить менше *** руб. за 1 кв. м, і це більше, ніж витрати на купівлю насіння газонних трав.
rulon_gazon1.jpg
               Проте надалі при догляді за рулонним газоном можна заощадити на підготовці грунту, зрошення та інших агротехнічних роботах. Саме цим пояснюється той факт, що багато фірм часто пропонують майже одну і ту ж ціну за пристрій будь-якого газону незалежно від способу його створення. До того ж при покупці готового газону дуже легко переконатися в його якості, так би мовити, розглянути і "помацати" товар. При покупці насіннєвої суміші побачити майбутній газон неможливо. Крім того, неправильний догляд може погубити найкращу травосуміш, а значить, підуть даремно сили, час і кошти садівника.

                    Газон, вирощений у розпліднику, добре приживається, оскільки зрізається тільки тоді, коли його якість стане досконалою. Щільність такого газону - понад 12000 пагонів на 1 кв. м. бур'янів на ньому практично немає, тому що відповідно до стандартів його створення допускається не більше 2-х бур'янів на 50 кв. м. Купуючи таку готову галявину, - траву з могутньою кореневою системою, можна бути впевненим, що вона швидко пустить коріння більше того, придушить зростання бурянів.

                  Слід також врахувати, що навіть найкращі газонні трави, що утворюють чудовий і довговічний газон, в перший час після посіву розвиваються дуже повільно. Вищої якості травостій з насіння виходить тільки через кілька місяців, а то й років. Багато фахівців стверджують, що газон з розплідника набагато довговічніші, ніж трава, вирощена з насіння, особливо, якщо задовольнятися дешевими складами.

                 Тим же, хто віддає перевагу формувати газон за своїм смаком, доведеться придбати окремі види трав або трав'яні суміші. При покупці треба знати, що в Росії трави газонної селекції в товарному кількості не проводяться. У Росію селекційні газонні суміші надходять в основному з-за кордону - Німеччини, Голландії, Данії та Чехії.
Вибираючи потрібну травосуміш, треба орієнтуватися не тільки на виробника і ціну, але і на зазначення, для яких регіонів (південних чи північних широт) призначені суміші. У складах для південних районів переважають насіння посухостійких рослин, а для північних - зимостійких. Правильний вибір насіння газонних трав з орієнтацією на свій регіон дозволить не викидати гроші на вітер.

                   Якість європейських травосумішей (якщо це не підробка "заповзятливих умільців" і дотримані терміну використання) гарантовано міжнародними сертифікатами. Так, за європейськими стандартами показник схожості насіння повинен бути не нижче 90%, тоді як російський ГОСТ допускає використання насіння зі схожістю 70-80%.

                     Те ж саме і з чистотою без бур'янів: імпортні газонні суміші гарантують сортову чистоту, рівну 95%. Цим багато в чому пояснюється той факт, що імпортні газонні трави коштують дещо дорожче, ніж поширені в Росії злаки кормових культур, що використовуються для трав'яних галявин.

                      У підсумку, садівник-покупець вирішує сам, що йому вигідніше: купити готову рулонну траву або висівати її на газоні.
 
Переклад - редакція Буднет


www.stroybm.ru/

Cтатті

14 Липня 2017

...»»

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer