You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Опис об'єкту: Гідроізоляційні плівки

Гідроізоляційні плівки

Натисніть на фотографію для збільшення

Гідроізоляційні плівки
Гідроізоляційні плівки
Гідроізоляційні плівки
Гідроізоляційні плівки

Об'єкт додано: Василь | 2011-10-20 12:02:48
Фірма: МАКСИМУС ЦЕНТР ТЗОВ

Коментарі до фотографій

Плівка Гідробарьер Плівка Гідробарьер щільність - 96 Гідробар’єр – паропропропускна мікроперфорована підпокрівельна плівка. Матеріал складається з трьох шарів: плетеної армуючої сітки з поліпропіленових волокон, яка з обох боків ламінована поліетиленовою плівкою. Армуюча сітка забезпечує високу міцність плівки, а двостороннє ламінування дає дуже хороші гідроізолюючі характеристики. Плівка Гидробар'єр рекомендована для використання у всіх вентильованих скатних покрівлях, що не утеплюють, призначена для захисту підкрівлі підпокрівельного горищного простору від дощу, снігу, пилу, а також завдяки мікроперфорації забезпечується можливість вентиляції водяної пари з внутрішніх приміщень об'єкту.

Плівка Вітробарьер Плівка Вітробарьер Fakro - L2 (90) Вітробар’єр – це супердиффузійна поліпропіленова мембрана. Складаеться з двох шарів: зовнішнього – забезпечуе міцність і УФ-стабільність, і внутрішнього функціонального шару, забезпечуючого гідроізоляційну та паропропускну функцію. Вітробар’єр: забезпечує захист теплоізоляції від вивітрювання; захищаеє теплоізоляційний шар від намокання; попереджує накопичення пару в утеплювачі; значнно знижуе теплові втрати. Застосовується в конструкціях начіпного вентильованого фасаду з ризноманітним видом облицьовувального матеріалу: під сайдінг, профнастил, касети, композиційний матеріал, фасадний камінь, плитку та інші. Переваги застосування вітробар’єру: підвищення строку експлуатації утеплювача і всього фасаду; економія витрат на опалення будинку; стабілізація теплоізоляційних параметрів конструкції; легка вага матеріалу; висока міцність на разрив; простота и легкість монтажа.

Плівка Паробарьер Плівка паробарєр щільність 96. Паробар’єр – паропропропускна підпокрівельна плівка. Складається з трьох шарів: армуючої поліпропіленової сітки, ламінованої з обох боків поліетиленовою плівкою. Паробар’єр призначений для утворення захисного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції підпокрівельного простору скатних і плоских покрівель, а також для утворення паронепроникного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції у випадках внутрішнього утеплення зовнішніх стенів споруди. Паробар’єр захищає утеплювач від проникнення в нього вологи.

Плівка Евробарьер Плівка Євробар'єр Fakro - N35 (135) Євробар'єр – супердиффузійна покрівельна трьох шарова мембрана. Це поліпропіленовий матеріал, що складаеться з двох зовнішніх шарів: – забезпечуе міцність і УФ-стабільність, і внутрішнього функціонального шару, забезпечуючого гідроізоляційну та паропропускну функцію. Мембрана євробар'єр застосовується для захисту теплоізоляції та конструкції покрівлі від залишкової вологи та вивітрювання. Застосовується на всіх видах простих та складних вентильованих утеплених і неутеплених скатних покрівлях. євробар'єр може укладатися прямо на утеплювач, без зазора. Переваги євробар'єру: економічність (економія підпокрівельного прострору, часу на монтаж матеріалів); функціональність (висока паропроникність); висока міцність на розрив;

Плівка Мембрана Плівка Мембрана N35 (135) Супердиффузійна покрівельна трьох шарова мембрана. Це поліпропіленовий матеріал, що складаеться з двох зовнішніх шарів: – забезпечуе міцність і УФ-стабільність, і внутрішнього функціонального шару, забезпечуючого гідроізоляційну та паропропускну функцію. Мембрана євробар'єр застосовується для захисту теплоізоляції та конструкції покрівлі від залишкової вологи та вивітрювання. Застосовується на всіх видах простих та складних вентильованих утеплених і неутеплених скатних покрівлях. євробар'єр може укладатися прямо на утеплювач, без зазора. Переваги: економічність (економія підпокрівельного прострору, часу на монтаж матеріалів); функціональність (висока паропроникність); висока міцність на розрив;
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer