You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
>
You should have Flash Player
installed on your computer

ferozit 2

Плитка, бруківка, камінь

Категорія
Назва
В тексті статті
  

ФотоОпис
ArticleImagelogo_3038.jpg

Плитка дешева чи дорога - в чому відмінності?

10 Липня 2013

Багато споживачів, підбираючи облицювальні матеріали, часто звертають увагу на дизайн, розмірковуючи, як сприйматиметься оброблена поверхня, ну і береться до уваги вартість продукції. Безумовно, покупець усвідомлює, що важливо оцінювати і якість, але багато хто не знає, які параметри слід оцінювати. У підсумку мірилом якості вже помилково стає вартість, що в корені є поганим ходом - потрібні технічні характеристики можуть бути і у матеріалу із середньої цінової категорії. ...»»

ArticleImagelogo_3020.jpg

Скляна мозаїка

27 Червня 2013

Ті, хто зайнятий у будівництві знають, як важливо захистити об'єкт від впливу зовнішніх агресивних факторів. Наприклад, в обробці ванної кімнати, фахівець серйозно підходить до вибору облицювальних матеріалів усіх поверхонь, оскільки від цього залежатиме стійкість всієї обробки і довговічність вироблених робіт. Волога ні в якому разі не повинна проникати в стяжку і усередину будівельних конструкцій. Надійним матеріалом для таких цілей є скляна мозаїка. Вона легко протистоїть всім несприятливим чинникам. ...»»

ArticleImagelogo_2984.jpg

Стіни у ванній: вибираємо матеріали для оздоблення

06 Червня 2013

Ремонт у ванній кімнаті - справа непроста і трудомістка. З урахуванням того, що ця зона квартири має свій власний клімат, а зокрема, підвищену вологість, не всі звичайні будматеріали підходять для її обробки ...»»

ArticleImagelogo_2974.jpg

Як покласти плитку у ванній

03 Червня 2013

Коли непрофесіонал починає займатися ремонтом, найбільше побоювань у нього викликає укладання плитки у ванній кімнаті. Однак знаючи деякі нюанси цієї справи, можна переконатися, що укладання плитки - справа зовсім неважка. З досконалою точністю можна сказати, що таку роботу може виконати будь-яка, навіть не навчена ремонтній справі, людина. ...»»

ArticleImagelogo_2902.jpg

Брусчатка из песчаника

16 Квітня 2013

Песчаник обладает отличительными физическими характеристиками для строительных работ и имеет хорошие эстетические параметры. Песчаник - натуральный материал и обладает бактерицидным действием, не оказывая отрицательного воздействия на организм человека. ...»»

ArticleImagelogo_2887.jpg

Сверление отверстий в керамической плитки фабрики Нефрит Керамика

08 Квітня 2013

Вы боитесь сверлить через стены керамическую плитку Нефрит Керамика из коллекции Кураж-2, потому, что могут образоваться трещины или царапины на кафеле? Несмотря на это, сверление плитки является в большинстве случаев обязательной процедурой. Мысль о том, чтобы заменить и купить красивую плитку Кураж-2 Нефрит Керамика приходит не сразу, и для ее осуществления нужна хорошая дрель. Не волнуйтесь, это совсем не так сложно, как кажется. Если вы выполните несколько простых правил, сверление отверстий в керамической плитке должно получиться просто отлично. ...»»

ArticleImagelogo_2846.jpg

Природний дар - тротуарна клінкерна бруківка

20 Березня 2013

Тротуарна клінкерна бруківка визнана кращим декоративним матеріалом для будівництва зелених архітектур і благоустрою місцевостей. Перевага клінкерної бруківки полягають не виключно в її ідеальних фізико-механічних і експлуатаційних характеристиках, але і в тому, що вона гармонує з природним ландшафтом набагато краще, ніж інші матеріали для дорожнього мощення. ...»»

ArticleImagelogo_2843.jpg

Штучний камінь

19 Березня 2013

Ніхто не буде сперечатися з тим, що головною прикрасою кухні є кухонний гарнітур. Головне в кухонних меблях - це, звичайно, фасади. Саме їх вибором приділяється максимум уваги: ​​матеріалу, фактурі поверхні і кольором. Однак велику роль відіграють не тільки фасади, але й фартух робочої зони, а також стільниця. Причому саме стільниці дістаються найскладніші випробування, тому, вибираючи цю частину кухонних меблів, потрібно враховувати не тільки зовнішній вигляд, але і якість матеріалу, адже від цього залежить надійність меблів і термін її експлуатації. ...»»

ArticleImagelogo_2802.jpg

Спецелементи до плитки для підлоги

28 Лютого 2013

Для того, щоб при укладенні плитки на підлогу і сходи набули закінченого вигляду, виробники піклуються про набір спеціальних елементів: плінтусів для підлоги та «сходинок», «сходинки» різного виду, «підсходинок». ...»»

ArticleImagelogo_2761.jpg

Керамічна плитка в будівництві

05 Лютого 2013

Використання в будівництві найрізноманітніших оздоблювальних матеріалів вимагає наявності певних знань про їх основних експлуатаційних якостях, естетичної привабливості, формах монтажу і способах обслуговування, догляду, ремонту. Практично за всіма цими параметрами керамічна плитка показує вражаючі відмінні результати, які дозволяють визнати цей матеріал найвигіднішим, найзручнішим, самим довгостроковим і простим у використанні. ...»»

|1|2|3|4|5|6|7|8|9|
Cтатті

Монтаж розетки своїми руками

26 Квітня 2016

Поява на ринку удосконалених електроматеріалів спр ...»»

Рулонні штори - сучасна альтернатива фіранкам

26 Квітня 2016

З того моменту, як пластикові вікна повністю зігна ...»»

Вхідні двері

25 Квітня 2016

Вхідні двері в квартиру служать для захисту, комфо ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Франківського та Сихівського районів опинилися без гарячої води

26 Квітня 2016

Через призупинення подачі газу на ТЕЦ-1 мешканці С ...»»

До кінця тижня у Львові планують пустити трамвай №6 за звичним маршрутом

25 Квітня 2016

До 1 травня у Львові планують відновити рух трамва ...»»

Окремі вулиці майже у всіх районах Львова протягом дня будуть знеструмлені

21 Квітня 2016

ПАТ «Львівобленерго» сьогодні, 21 квітня, на день ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer