You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Оголошення

Категорія
Тип повідомлення
В текст оголошення
  

Перелік оголошень

Твердопаливний котел MCE V2 S 30 kw

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand Котли версії v2 являються недорогими, а головне ефективним джерелом тепла для вашого дому. Вони випускаються в двох варіантах: Котел v2 в и адаптований для двох режимів роботи: - Верхнього спалювання вугілля асортименту KL27/100 мав вміст вологи приблизно 31 %, суміш вугілля 31.2, клас 27/9, асортимент волоського горіха II ( ОІІ ) і асортимент у мі з калорійністю хв. 27 МДж / кг Вологість палива не повинна перевищувати 10%. - Нижнього спалювання вугілля, дрова, брикет. Можливо також сумішей палив, таких як вугілля, дрова, паливні суміші і грануляти і біомаси компонентів і ін В якості резервного палива може використовуватися: буре вугілля, брикети з вугілля або лігніту, деревини та ін Котел стандартно оснащується вентилятором і мікропроцесорним контролером, який контролює процес спалювання палива з допомогою регулювання потоку повітря і підтримання заданої температури води в гарячій і водопровідної води. Контролер дозволяє підключати насос і ГВП. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 14:23:29
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Твердопаливний котел ALTEP KT-1E 20 Kw

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand/altep Економічні котли опалення на твердому паливі тривалого горіння Альтеп КТ-1Е. ККД зі значенням 76-81% - високий показник для котлів даного типу. Чи не кожне сучасне пристрій може видати такі результати. Збільшена камера і дверцята сприяють разової завантаженні великого обсягу твердого палива. Конструкційні особливості націлені на зменшення доз забруднювачів, що викидаються в повітря. Практичні всі котли компанії "Альтеп" із серії КТ-1Е незалежно від володіє моделлю потужністю, оснащені двома ревізійними люками. Призначення першого - очищення камери від накопиченої в процесі згоряння золи, а другого - обслуговування теплообмінної панелі і димоходу. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 14:21:22
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Теплоаккумулятор ALTEP S00 + ізоляція

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand/altep Вертикальний теплоаккумулятор для опалення Альтеп S00, S90, S180 призначений для накопичення, збереження і передачі у вигляді гарячої води теплової енергії в систему опалення. У тих випадках, коли потрібно поступове накопичення енергії з метою згладжування піків теплоспоживання. Буферні ємності розраховані на тривалу роботу без нагляду при дотриманні правил монтажу та експлуатації. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 14:19:43
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Розвантажувальний клапан Watts STS 20/1300 для твердопаливних котлів

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand/watts-?order=&user_per_page=48 Розвантажувальний клапан для твердопаливних котлів. Корпус - латунь з нікелевим покриттям. Заглибна гільза 145 мм, зовнішня різьба 1/2 ". Максимальний скидання: 6 500 літрів / годину при 8 бар. Мах робочий тиск: 10 бар. Температура спрацьовування: + 97 ° C. Максимальний дренаж при температурі + 107 ° C. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 14:16:24
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Запобіжний клапан Watts SVН

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand/watts-?order=&user_per_page=48 Запобіжний скидний мембранний клапан з фіксованим порогом спрацьовування (скидні отвори на один розмір більше приєднувального). Корпус з латуні. Пластмасовий ковпачок для ручного скидання. Нікель-хромована сталева пружина. Максимальна робоча температура 110 ° C. Внутрішня різьба, в приєднувальному і скидному отворах. SVH для опалення (червоний ковпачок), гліколь до 50% З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 14:14:36
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

EUROSTER 2026

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/product/euroster-2026 Регулятор має інноваційний модуль Оптимізація кривої нагріву забезпечує комфорт і економію енергії. Універсальне застосування для регулювання роботи котла опалення та електричних пристроїв. Рекомендується для управління підігрівом підлоги. Нова модель доповнено безліччю нових корисних функцій: інтуїтивно зрозумілий щотижневі програмування з точністю до 10 хвилин., 4 рівня температури, лічильник часу роботи. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 14:12:06
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Регулятор тяги Regulus RT3 для твердопаливних котлів

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand Регулятор тяги RT3 Regulus Термостатичні регулятори тяги RT3 Регул використовуються для регулювання потужності котлів на твердому паливі, що відбувається шляхом управління клапаном подачі повітря в камеру спалювання. Перевагою регулятора тяги RT3 Регул є потужна, механічно міцна і термостійка конструкція. Завдяки подвійній шкалою регулятори можуть бути встановлені як в горизонтальному, так і вертикальному положенні. Регулятор тяги Regulus RT3 працює без підживлення електричним струмом, термостатичний елемент підтримує задану температуру води, що нагрівається, виходить з котла, на величині, налаштованої на рукоятці, для чого відкриває або закриває заслінку подачі повітря в камеру згоряння, і тим самим збільшує або зменшує потужність котла. Приєднувальний розмір регулятора тяги Regulus RT3 - G3 / 4 ". З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 14:06:48
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Шнури скловолокно Europolit (температура до 650 ° С, Польща)

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand/europolit Скляний ущільнювальний шнур складається з плетений упаковки зі скляної пряжі типу текстурованого скла Е. використання відповідних переплетення і текстури, досягнутого з еластичним герметиком пастці між волокнами значна кількість повітря. Це явище призводить до відмінної теплової ізоляції. Герметик призначений для герметизації покої, сушарки та печі при високій температурі. Висока хімічна стійкість скловолокна дозволяє використовувати герметики в хімічної апаратури і установок гарячого пара вихлопних газів і реакційних газів. Герметик стійкий до найбільш агресивними хімічними речовинами, за винятком фтору, сильні луги і кислоти, фосфорної і сірчаної кислотою. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 14:03:43
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

LK Armatur LK 810 ThermoMat G 60°C 1 1/4" Термостатичний змішувальний Вузол

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand/lk-armatur LK 810 ThermoMat G є завантажувальним блоком для з'єднання котлів на біопаливі з акумуляторною системою. Він призначений для забезпечення оптимального температурного розшарування в акумуляторному баці та підтримання високої зворотної температури до котла для збільшення ККД установки. Запобігає утворенню смоли і конденсату, що підвищує термін служби котла. LK 810 ThermoMat G - компактний блок з вбудованим циркуляційним насосом і термічним наповнювальним клапаном, регулюючим два канали. Завантажувальний блок складається з трьох запірних клапанів, що полегшують установку і техобслуговування; три термометра дозволяють зручно і просто стежити за процесом заповнення, а ізоляція знижує втрати тепла. Завантажувальний блок виготовляється в двох варіантах виконання, зі зворотним клапаном або без нього. LK 810 ThermoMat G встановлюється в зворотну лінію між котлом на біопаливі і акумуляторним баком. Завантажувальний блок повинен встановлюватися вертикально, віссю приводу насоса в горизонтальному положенні. Завантажувальний блок можна повертати і легко адаптувати для монтажу праворуч або ліворуч від котла. В умовах нормальної експлуатації клапан не вимагає ніякого техобслуговування. Завдяки запірним клапанам всі деталі можна замінювати і проводити техобслуговування без необхідності спорожнення системи. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 14:01:13
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Buderus Logamax U054-24

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand/buderus Настінні газові котли Buderus Logamax - це котли, які були розроблені німецькими інженерами для умов експлуатації в Україні. Вони невибагливі до перепадів тиску газу в мережі, а також до перепадів електричної напруги. Ці котли не тільки легко і швидко монтуються і настроюються, а й універсальні і прості в експлуатації й обслуговуванні. Buderus Logamax U054-24 - Одноконтурний газовий котел з відкритою камерою згоряння - призначений для обігріву та гарячого водопостачання заміських будинків, квартир та інших житлових приміщень площею до 300 кв м. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 13:59:00
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Газовий котел Chaffoteaux PIGMA EVO 35 FF

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand/chaffoteaux газовий котел Chaffoteaux Pigma EVO 35 FF (turbo) + Труба - настінний турбований (закрита камера згорання) двоконтурний котел з двома роздільними теплообмінниками (опалення + гаряче водопостачання) відноситься до опалювального устаткування комфорт класу! Завдяки невеликим розмірам, гарантованому рівню комфорту гарячого водопостачання "три зірки" і наявності панелі управління з цифровим дисплеєм ця система створює комфортне середовище і може встановлюватися практично в будь-якому місці. Котел зроблений на заводі ARISTON в Італії і раніше призначався для використання тільки на Французькому ринку. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 13:57:08
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Бойлер електричний Drazice OKCE 200

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand/drazice Підвісні вертикальні нагрівачі Електричні водонагрівачі призначені для підвісу на стіну з об'ємом 50-200 літрів. Відстань анкера гвинти підтримується виробником протягом усього процесу виробництва в цілях забезпечення легкої заміни відслужили свій термін обігрівачі. Підвіска з кроком 350 мм з анкерні болти можуть бути придбані в якості додаткового аксесуара. Нагрів води забезпечується керамічним нагрівальним елементам під контролем оперативних термостат і захищений запобіжний термостат (термозапобіжник). Діапазон температури 5-74 °С. з'єднання напруга 1-PE-N/AC 230 В/50 Гц. ІС 45 електричне екранування дає можливість встановлення обігрівачів вище ванни. Запобіжний клапан входить в комплект поставки. Головна програма Нагрів гарячої господарської води можливість використання економ-тариф електроенергії. Аксесуари Запобіжний клапан Додаткове обладнання Циркуляція на вході Дво - і трьох-фазне підключення 400 В/50 Гц Нагрівальний елемент з високою теплової потужності, Макс. 4 кВт (не okce50) З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 13:54:40
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Акумулююча ємність DRAZICE NAD v1 з Ізоляцією

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/brand/drazice Акумулююча ємність DRAZICE NAD v1 - Акумулюючі (накопичувальні) баки служать для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора, яким може бути електричний або твердопаливний котел, тепловий насос, сонячний колектор і т.д. Деякі моделі баків можуть приєднаються до декількох джерел енергії. Баки серії Drazice NAD служать тільки для акумуляції тепла в системі опалення. Використання акумулюючих (накопичувальних) баків спільно з твердопаливним котлом в системі опалення дозволяє експлуатувати твердопаливний котел в найбільш комфортному й економічному для користувача режимі. Використання акумулюючих (накопичувальних) баків Drazice NAD спільно з електричним котлом в системі опалення дозволяє експлуатувати електричний котел в економічному режимі, використовуючи для нагріву теплоносія нічний час і відповідно оплачувати електроенергію за пільговим "нічному" тарифом. Акумулюючий бак серії Drazice NAD v1 - в якому можна встановити від одного до трьох фланців. Фланці з міжцентровим болтів 210 мм можна використовувати для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача TPK. У стандартному виконанні фланець заглушений. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 13:53:05
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Вентилятор та автоматика для твердопаливного котла Kg Elektronik SP-05 LED+DP-02

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/product/ventiliator-ta-avtomatika-dlia-tverdopalivnogo-kotla-kg-elektroniksp-05-leddp-02 KG Elektronik контролер SP-05 LED + DP-02 вентилятор KG Elektronik- має виробництво у Польщі. Цей комплект автоматично контолює та регулює температуру в теплообмінику , а також економить розхід згорання палива в твердопаливному котлі. У комплект входить. • блок управління KG Elektronik SP-05 LED • вентилятор KG Elektronik DP-02 ALU Блок управління KG Elektronik SP-05 LED Альтернативне назва: контролер. автоматика для котла, панель для керування, контролер температури - ці назви зустрічаються на різний джерелах, але під ними слід розуміти один продукт. З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 13:50:45
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58

Група безпеки котла KSG 30 / ISO

Категорія: Опалення

Більше інформації та допомогу у виборі ви можете знайти за нашим сайтом http://warmtap.com.ua/shop/product/grupa-bezpeki-kotla-ksg-30-iso Група безпеки котла для захисту закритих систем опалення до 50 кВт, до 100 кВт, до 200 кВт. Включає в себе запобіжний клапан з порогом спрацьовування 3 бари, атоматичний (з запірним клапаном) MKV10R і манометр MHR6 3 / 4-3 / 8 ", встановлені на сталевий консолі (з гальванічним покриттям). Підключення 1" внутрішнє різьблення. Теплоізоляція, клас вогнезахисту II, без хлорфторугле- пологів (фреонів). З повагою, Дирекція компанії "Warm Tap" Життя Наповнене Теплом! warmtap.com.ua ...»»

2016-03-10 13:48:24
Ім'я: warm tap |  E-mail: warmtap.m@gmail.com |  Телефон: +38068-615-51-58
|1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|>>
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer