You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення

Цемент М500 25кг

Категорія: Цемент

Цемент Івано-Франківський М500 ...»»

2021-04-22 17:11:03

Услуги электрика без пыли. Штробы с пылесосом. Новострой

Категорія: Будівництво, ремонт і монтаж

Электрик Харьков. Услуги эле ...»»

2021-04-14 15:14:43

Все виды отделочных работ, Харьков

Категорія: Будівництво, ремонт і монтаж

Услуги штукатуров, шпаклёвщико ...»»

2021-04-14 11:07:33
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Оголошення

Категорія
Тип повідомлення
В текст оголошення
  

Перелік оголошень

ДОГЛЯД ЗА ПАРКЕТОМ, ПІДЛОГОЮ. ЛАК, МАСЛОВІСК

Категорія: Ремонт і обробка

Технологія мийки паркетної підлоги багато в чому залежить від того, яким захисним складом покритий матеріал. Дошки з масляним покриттям. Такий захисний склад просочується глибоко всередину деревини, не дозволяючи бруду і вологи проникати в текстуру матеріалу. Якщо на підлозі з'явилося багато подряпин, фахівці виконують ретельне шліфування його поверхні. Миття паркету з масляним покриттям проводиться із застосуванням спеціальних хімічних засобів. Вони не наносяться на підлогу, але додаються в теплу воду. Отриманий розчин і використовується для вологого прибирання паркету. Дошки з восковим покриттям. Подібно масляної емульсії, такий захисний склад не може забезпечити надійний захист підлоги від подряпин і інших пошкоджень. Тому час від часу паркет з восковим покриттям потребує професійного догляду та реставрації. В окремих випадках, коли видимі дефекти присутні тільки на невеликій ділянці покриття, реконструюється саме це місце, а не всю підлогу. Мити вощений паркет категорично заборонено. Для видалення пилу і забруднень нами використовується технологія сухого очищення із застосуванням м'яко діючих хімічних засобів. Дошки з лаковим покриттям. Подібний захисний шар робить підлогу особливо зносостійким і міцним. Однак і він вимагає регулярної реставрації (повторне покриття лаком проводиться раз в 10-15 років). Для прибирання лакованого паркету ми використовуємо воскові поліролі та чистячі засоби на основі сильно розведеного паркетного лаку. Ми стежимо за тим, щоб розчин для миття таких статей не був надмірно гарячим, так як це важливо для якісного виконання прибирання. Жирні плями легко видаляються за допомогою м'якої тканинної серветки. http://modern-floorings.com/doglyad-za-parketom.html ...»»

2019-05-29 11:24:15
Ім'я: Андрій |  E-mail: modern.floorings.m.a@gmail.com |  Телефон: 093 075 11 75

Тонування та воскування паркету, підлоги Львів та обл.

Категорія: Ремонт і обробка

Якщо вам: - Набрид колір Вашого паркету? - Втомилися від одноманітності? - Чи бажаєте кардинальної зміни? - Хочете оновити і зробити красивою вашу квартиру? Є рішення: Тонування паркету! Настає час ремонту, коли в своєму будинку або квартирі хочеться змінити все - перефарбувати стіни, стелю, підлогу. Все б нічого, але що робити, якщо підлогове покриття кімнат зроблено з паркету. Його заміна влетить в копієчку. Але вихід є, змінити зовнішній вигляд підлоги, надати йому інший колір, щоб він органічно вписувався під відтінок нових меблів, знайшов новий вид і т.д., допоможе така процедура, як тонування паркету. Заходи по тонуванню паркету, виконані нашими фахівцями, допоможуть змінити колір вашого підлогового покриття, зробити його більш різноманітним і ексклюзивним. У своїй роботі ми використовуємо сучасні і найефективніші системи, які не мають недоліків! ...»»

2019-05-29 11:22:27
Ім'я: Андрій |  E-mail: modern.floorings.m.a@gmail.com |  Телефон: 093 075 11 75

Встановлення плінтусів дерев'яних, пластіковий ПВХ львів та Львівська обл.

Категорія: Ремонт і обробка

Установка плінтусів - завершальний штріх ремонтно-оздоблювальних робіт. Вони монтуються між стіною і покриттям підлоги, виконуючи декоративну, маскувальну і захисну функцію. Установка дерев'яного пластікового ПВХ плінтуса виконується в приміщеннях, де в якості підлогового покриття використовується паркет, паркетна дошка або масив. Вони гармонійно виглядають в спальнях, вітальнях, передпокоях, кухнях і кабінетах, надають інтер'єрам закінчений і елегантний вигляд. Замовляючи у нас паркетні роботи, ви також можете скористатися послугою установки, демонтажу, монтажу і лакування якісного плінтуса для підлоги. Ціна роботи у нас оптимальна. Головна умова під час установки на підлогу плінтуса - дотримання технології, акуратність і використання спеціальних інструментів. http://modern-floorings.com/vstanovlennya-plintusiv-vsih-vydiv.html ...»»

2019-05-29 11:20:53
Ім'я: Андрій |  E-mail: modern.floorings.m.a@gmail.com |  Телефон: 093 075 11 75

Лакування підлоги Покриття паркету маслом, воском львів та обл.

Категорія: Ремонт і обробка

Термін експлуатації паркетного покриття багато в чому залежить від правильності догляду. Для того щоб паркет прослужив вам довго, потрібно правильне і міцне паркетне покриття. Одним з найважливіших етапів всього комплексу по відновленню паркетного покриття є правильний вибір лаку чи масло воску. Визначтеся спочатку з тим, яку картину ви хотілиб бачити в кінцевому підсумку. Залежно від вибору підлога може бути напівглянцевим, глянцевим, матовим і навіть шовковистим. У наші дні існує відразу кілька різновидів матеріалів для паркетного покриття http://modern-floorings.com/pokryttya-parketu-maslom-voskom-lakuvannya-pidlogy.html ...»»

2019-05-29 11:17:46
Ім'я: Андрій |  E-mail: modern.floorings.m.a@gmail.com |  Телефон: 093 075 11 75

Реставрація, ремонт, відновлення і обслуговування підлогових покриттів з дерева і його імітаторів

Категорія: Ремонт і обробка

Відремонтувати паркет набагато вигідніше, ніж його замінити! Відновлення паркету має на увазі локальну заміну пошкоджених елементів, циклювання поверхні дерев'яної підлоги і подальше нанесення захисних шарів лаку або масла. Реставрація здатна усунути найбільш поширені дефекти і зносу дерев'яного підлогового покриття, наприклад паркет: здувся після залиття, подряпався, згнив, з'явилися щілини. Вартість ремонту старого паркету визначається індивідуально. Спеціаліст оцінить пошкодження паркетної підлоги і необхідний обсяг ремонтних робіт. Телефонуйте нам! Ми готові взятися за ремонт дерев'яної підлоги будь-якого стану. http://modern-floorings.com/vidnovlennya-i-remont-parketu-zaroblennya-shchilyn.html ...»»

2019-05-29 11:14:20
Ім'я: Андрій |  E-mail: modern.floorings.m.a@gmail.com |  Телефон: 093 075 11 75

Шліфування паркету, Циклювання підлоги львів, львівська обл

Категорія: Ремонт і обробка

Шліфування паркету виконує кілька функцій - вона є одним з етапів відновлення підлог і дозволяє підготувати покриття до покриття лаком або маслом. Грубе шліфування паркету можна назвати циклюванням. Воно виконується як правило, машинами барабанного типу і дозволяє зняти брудний шар лаку, оголивши верхній шар деревини. Грубе шліфування паркету не підходить для циклювання паркетної дошки, потрібно більш делікатна обробка поверхні - шліфування з мінімальним пошкодженням поверхні. Паркетошліфовальна машина Lagler trio http://modern-floorings.com/shlifuvannya-parketu-cikluvannya-pidlogy.html ...»»

2019-05-29 11:12:37
Ім'я: Андрій |  E-mail: modern.floorings.m.a@gmail.com |  Телефон: 093 075 11 75

Паркетні роботи Ремонт підлоги Шліфування Циклювання Лакування

Категорія: Ремонт і обробка

Наша команда професійних майстрів виконує по Львові та Львівській обл. паркетні роботи по реставрації, циклювання, ремонту, тонування і укладанні паркету . Ми успішно виконали не одну сотню проектів, і повернули красу і пишність. Якісна реставрація паркету - це досить складний і комплексний процес, що включає в себе безліч етапів. Для успішної його реалізації потрібно не тільки спеціальне обладнання, а й певний рівень професійних знань і навичок. Самостійно вирішити проблему відновлення паркетного покриття може тільки фахівець в цій області, в будь-якому іншому випадку результатом стає низькоякісне підлогове покриття, яке не радує ні своїм зовнішнім виглядом, ні функціональністю. Ми рекомендуємо звертатися до професіоналів при необхідності проведення паркетних робіт, тим більше, що ціни на паркетні роботи від компанії "modern-floorings" невисокі і по кишені всім. http://modern-floorings.com/index.html ...»»

2019-05-29 11:02:09
Ім'я: Андрій |  E-mail: modern.floorings.m.a@gmail.com |  Телефон: 093 075 11 75

Все виды ремонтных работ под ключ!

Категорія: Ремонт і обробка

Выполняем все виды ремонтных работ под ключ. Электрика, сантехника, шпаклёвка, гипс, стяжка, подвесные потолки, обои, плитка... Мы сэкономим Ваше время и ваши финансы! Мы создадим Ваш уют! 80678883588 Андрей. Звоните! Мы с радостью Вам поможем! ...»»

2019-05-19 07:00:37
Ім'я: Андрей |  E-mail: 0678883588@mailboard.ml |  Телефон: (067) 8883588

Уборка квартир в Киеве cleaningservices.kiev.ua

Категорія: Ремонт і обробка

Уборка квартир в Киеве. Уборка квартиры цена. Уборка квартир недорого. Заказать уборку квартир в Киеве. Убрать квартиру в Киеве. Уборка квартир в Киеве cleaningservices.kiev.ua. Клининговая компания "КлинингСервисез" cleaningservices.kiev.ua - команда высококвалифицированных профессионалов готова быстро и эффективно взять на себя заботу о наведении чистоты в Вашей квартире по самым приятным в Киеве ценам. Заказав у нас уборку квартиры в Киеве cleaningservices.kiev.ua Вы получите: - качественную услугу по доступной цене; - специалисты нашей компании эффективно удалят грязь и пыль; - также удалим застарелые пятна, жир, известковый налет; - в работе используем профессиональное оборудование и моющие для клининговой уборки. - гарантируем 100% уборки Вашей квартиры. Заказать уборку квартир в Киеве cleaningservices.kiev.ua сейчас - Звоните! ...»»

2019-04-15 11:31:02
Ім'я: КлинингСервисез |  E-mail:  |  Телефон: (093) 604-98-89, (095) 604-98-89, (098) 604-98-89

Уборка 2 комнатной квартиры Киев cleaningservices.kiev.ua

Категорія: Ремонт і обробка

Уборка 2 комнатной квартиры Киев. Уборка 2 комнатной квартиры в Киеве. Уборка 2 комнатной квартиры Киев цена. Заказать уборку 2 комнатной квартиры в Киеве недорого. Уборка 2 комнатной квартиры Киев cleaningservices.kiev.ua Клининговая компания "КлинингСервисез" cleaningservices.kiev.ua - команда высококвалифицированных профессионалов готова быстро и эффективно взять на себя заботу о наведении чистоты в Вашей квартире по самым приятным в Киеве ценам. Заказав у нас уборку 2 комнатной квартиры в Киеве cleaningservices.kiev.ua Вы получите: - качественную услугу по доступной цене; - специалисты нашей компании эффективно удалят грязь и пыль; - также удалим застарелые пятна, жир, известковый налет; - в работе используем профессиональное оборудование и моющие для клининговой уборки. - гарантируем 100% уборки Вашей квартиры. Заказать уборку 2 комнатной квартиры в Киеве cleaningservices.kiev.ua сейчас - Звоните! ...»»

2019-04-02 12:14:20
Ім'я: КлинингСервисез |  E-mail:  |  Телефон: (093) 604-98-89, (095) 604-98-89, (098) 604-98-89

Уборка квартиры Киев cleaningservices.kiev.ua

Категорія: Ремонт і обробка

Уборка квартиры Киев. Уборка квартиры в Киеве, цена. Уборка квартиры Киев, недорого. Киев уборка недорого. Киев уборка квартир. Уборка квартиры Киев cleaningservices.kiev.ua Клининговая компания "КлинингСервисез" cleaningservices.kiev.ua - команда высококвалифицированных профессионалов готова быстро и эффективно взять на себя заботу о наведении чистоты в Вашей квартире по самым приятным в Киеве ценам. Заказав у нас услугу по уборке квартиры Киев cleaningservices.kiev.ua Вы получите: - качественную услугу по доступной цене; - специалисты нашей компании эффективно удалят грязь и пыль; - также удалим застарелые пятна, жир, известковый налет; - в работе используем профессиональное оборудование и моющие для клининговой уборки. - гарантируем 100% уборки Вашей квартиры. Заказать уборку квартиры Киев cleaningservices.kiev.ua сейчас - Звоните! ...»»

2019-03-28 11:45:09
Ім'я: КлинингСервисез |  E-mail: innasambur@i.ua |  Телефон: (093) 604-98-89, (095) 604-98-89, (098) 604-98-89

Уборка квартир после ремонта Киев cleaningservices.kiev.ua

Категорія: Ремонт і обробка

Уборка квартир после ремонта в Киеве. Уборка квартир после ремонта цена Киев. Уборка после строителей Киев. Уборка после строительства цена. Заказать уборку квартир после ремонта в Киеве cleaningservices.kiev.ua. Клининговая компания "КлинингСервисез" cleaningservices.kiev.ua - команда высококвалифицированных профессионалов готова быстро и эффективно взять на себя заботу о наведении чистоты в Вашей квартире по самым приятным в Киеве ценам. Заказав у нас услугу по уборке квартир после ремонта Киев cleaningservices.kiev.ua Вы получите: - качественную услугу по доступной цене; - специалисты нашей компании эффективно удалят грязь и пыль; - также удалим застарелые пятна, жир, известковый налет; - в работе используем профессиональное оборудование и моющие для клининговой уборки. - гарантируем 100% уборки Вашей квартиры. Заказать уборку квартир после ремонта в Киеве cleaningservices.kiev.ua сейчас - Звоните! ...»»

2019-03-26 11:40:04
Ім'я: КлинингСервисез |  E-mail:  |  Телефон: (093) 604-98-89, (095) 604-98-89, (098) 604-98-89

Ремонт, отделка, гипсокартонные работы, поклейка обоев Киев.

Категорія: Ремонт і обробка

Ремонт, отделка, гипсокартонные работы, поклейка обоев. Предоставляем качественные услуги по ремонту. Профессионально выполним отделочные работы любой сложности: - выравнивание стен, штукатурка ,шпаклевка, покраска, поклейка обоев; - штукатурно-малярные работы; - нанесение декора; - гипсокартонные конструкции; - демонтаж стен и монтаж новых по вашему проекту; - пластик; Большой опыт. Индивидуальный подход к каждому клиенту, Приемлемые цены. Производим ремонт качественно и в оговоренные сроки. Гарантия качества. Вадим 0503385385, 0676585551 https://www.facebook.com/okna.krd/ ...»»

2018-11-06 09:32:33
Ім'я: Вадим |  E-mail: otatyana@vdoske.info |  Телефон: 0503385385, 0676585551

Отопление и сантехника любой сложности

Категорія: Ремонт і обробка

Бригада опытных сантехников выполнит любые виды работ по водоснабжению , канализации и отоплению объектов как жилого , так и не жилого фонда по Харькову и области . Любой уровень сложности - от мелкого ремонта до сдачи объектов под ключ . Помощь в подборе качественных материалов и оборудования . Возможны сопутствующие виды работ : демонтаж , подготовка , отделка помещений . Высокое качество и адекватные расценки . ...»»

2018-10-02 20:45:37
Ім'я: Вадим |  E-mail: 0731730500@mailboard.tk |  Телефон: (073)1730500

Ремонт 21 века в Киеве: машинная штукатурка от сети 220 вольт

Категорія: Ремонт і обробка

Прогресс уверено внедряется во все сферы, и строительство не исключение. Сегодня машинная штукатурка, которая выполняется посредством станций от сети 380 и 220 вольт, позволяет в сжатые сроки выполнить большой объем ремонтных работ. Благодаря механизации процесса ежеминутно изготавливается порядка 20 литров готовой смеси. Современный машинный способ нанесения штукатурки позволяет выполнить работы качественно максимально избегая образование трещин. А все потому, что поверхность высыхает равномерно. После полного высыхания штукатурки стены готовы к следующему этапу отделочных работ: плиточной облицовке, поклейке обоев, нанесению декоративных элементов и т.п. Опыт работы наших бригад в данной сфере — 10 лет. Мы оперативно приступаем к поставленным задачам и выполняем их в соответствии со всеми стандартами. Результат — идеально ровные стены на долгие годы. Важное преимущество данной технологии — экономия расходных материалов и времени. Если на вашем объекте нет сети в 380 вольт, мы предоставим станцию, работающую от 220 вольт. Для того чтобы оформить заявку и уточнить сроки реализации проекта, звоните по телефону! Гарантируем высокое мастерство и скорость работы по демократичной цене без скрытых платежей. Тел.: (067) 764-17-48. Вячеслав. Дополнительная информация на сайте putzzplaster.blogspot.com ...»»

2018-08-02 07:40:07
Ім'я: Вячеслав |  E-mail: slavynia@mailboard.info |  Телефон: (067)7641748
|1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|>>
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer