You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Вігтек ПП НВФ - Львів


FirmImage_1_1492.jpg
  • Директор фірми:
  • Область: Львiвська область
  • Населений пункт: Львів
  • Адреса: вул. Городоцька, 222
  • Контактний телефон: 244 15 99, 245 16 98
  • lift@mail.lviv.ua
»» Товари та послуги фірми
Категорії товарів: Ліфти та обладнання

Про фірму


    Приватне підприємство Науково-виробнича фірма "Вігтек".

    Основний вид діяльності - ліфтове обладнання.

    ПП НВФ "Вігтек " створена 18 серпня 2003 року, має статус юридичної особи, самостійний баланс, розрахункові, валютні та інші рахунки в банківських установах, печатки з своїм найменуванням та штампи і користується всіма правами, які передбачені Законодавством України. Предметом діяльності Підприємства є :

- монтаж, експлуатація, ремонтні роботи, пуско-налагоджувальні роботи,  обстеження і обслуговування ліфтів та ліфтового обладнання ;

- виробництво продукції промислового призначеня: вантажні електричні підйомники, вантажні гідравлічні підйомники вантажопідйомністю від 2000 кг до 5000 кг ;

- виробництво нестандартного ліфтово-підйомного обладнання, підйомників вантажних вантажопідйомністю 50-2000 кг, для транспортування різноманітних вантажів;

- від підноса з їжею,ліками,документів до різних матеріалів, як у вертикальному так і в похилому напрямах ( для технічних вантажів на відкритій платформі).

    ПП НВФ "Вігтек" володіє дозволом та ліцензією на виконання робіт з монтажу, налагодження, ремонту, реконструкції машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки: підіймальних споруд - ескалаторів.

    ПП НВФ "Вігтек" з відповідальністю ставиться до запитів , побажань та потреб "Замовників", тому надає консультаційні послуги та практичні поради щодо проектування будівлі та вибору ліфтового обладнання .

    Наша фірма співпрацює з такими відомими виробниками ліфтового обладнання, як "ОТІС", "Могильовський ліфто-будівний завод", "Карат-ліфт-комплект", "Щербінський ліфто-будівний завод", які є виробниками сучасного ліфтового обладнання, яке відповідає світовим стандартам якості та безпеки, як приклад ліфт без машинного приміщення GEN 2 фірми "ОТІС", крім того це дозволяє вирішити складні архітектурні та будівельні проекти.

    До того ж ПП НВФ "Вігтек" приділяє велику увагу обслуговуванню змонтованого та запущеного в експлуатацію ліфтового обладнання. Робітники підприємства мають досвід проведення монтажних, пуско-налагоджувальних робіт та робіт по технічному обслуговуванню сучасного ліфтового обладнання. Робітники стажувались в Фінляндії та пройшли навчання в ЗАТ "ОТІС", що підтверджується відповідним Свідоцтвом.

    ПП НВФ "Вігтек" знаходиться в складі Всеукраїнської громадської організації "Асоціація ліфтовиків України" на засіданнях якої вирішуються питання технічного стану ліфтового господарства України,безпечного стану та належного обслуговування ліфтів. До завдань"Асоціації ліфтовиків України" належить сприяння гармонізації Українського законодавства стосовно ліфтів, сприяння захисту інтересів,як Замовника, так і Виконавця робіт, сприяння впровадженню нових методів і правил роботи на ліфтах,а також сприяння забезпеченню правового захисту членів Асоціації.

   ПП НВФ "Вігтек" приймає участь в засіданнях ТК-104, на яких вирішуються питання стосовно розробки та впровадження нових Норм та Положень утримання ліфтів в містах України, розробляються зміни і доповнення до "Збірника ресурсних кошторисних норм на ремонт,монтаж та пуско-наладочні роботи ліфтів",розробляється та впроваджується "Порядок встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та диспетчерських систем" та інших нормативних документів для надання можливості якісного виконання робіт з виготовлення,монтажу та експлуатації ліфтового обладнання.

Продукція, послуги


Ліфтово-підйомне обладнання

Перелік об'єктів

Ліфтове обладнання
Ліфтове обладнання
Ліфтове обладнання
Ліфтове обладнання
Ліфтове обладнання
Ліфтове обладнання
Ліфтове обладнання
Ліфтове обладнання
Ліфтове обладнання
Ліфтове обладнання

Як нас знайти


FirmImageMap_1492.jpg
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer