You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Ютонг
Останні оголошення

ВСЕ ДЛЯ ХОЛОДИЛЬНОГО ОБОРУДОВАНИЯ

Категорія: Будівельно-монтажні роботи

Мы импортируем : - фреон 134, ...»»

2021-02-28 01:53:13

OakShop

Категорія: Меблі і предмети інтер’єру

“OakShop” магазин ...»»

2021-02-24 14:57:51

Монтаж блискавкозахисту

Категорія: Заземлення, блискавкозахист

Блискавкозахист являє собою ря ...»»

2021-02-24 12:58:52
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Симісторні стабілізатори напруги Phantom серії VNT8xx -

FirmCommodityImage_1_8731.jpg
  • Ціна: договірна

050 555 96 01 - Святослав

Симісторні стабілізатори напруги сам виробник — Phantom power equipment — називає нормалізаторами напруги. Ця назва є умовною і означає лише ступеневий принцип роботи цього пристрою. Сам пристрій є повністю електроннй.

Однофазний симісторний нормалізатор напруги ступінчастого типу Phantom може мати потужність 5кВт; 8кВт; 10кВт (під замовлення набирали потужність 5-кіловатними пристроями до 150кВт, вироблялись також пристрої до 20кВт включно). Стабілізатор витримує короткотермінові перевантаження на 50% (не більше 3 сек) і на 20% (не більше 1 хв.).

Крок стабілізації - 10В або ж 5В.

У стабілізаторів з кроком 10В (U -- універсал) діапазон вхідної напруги 110-260В!!!, це найширший діапазон з представлених на ринку моделей (ширший хіба що у стабілізаторів з подвійним перетворенням). Прилад має 15 ступеньок при цьому на виході матимемо - 220±10В (реально може бути і 220±15, оскільки процесор не дає зайвий раз перемикатися зі ступеньки на ступеньку, щоб уникнути непотрібних комутацій електричного кола). Якщо вхідна напруга вийде за межі вказаного діапазону гарантованої нормалізації— стабілізатор не вимкнеться і це добре, бо більшість приладів можуть продовжувати функціонувати (я оцінив це, коли через падіння дерева на ЛЕП напруга зимою вночі впала до 100В, а мій котел продовжував працювати, тож ніхто не замерз). Іншими словами, є ще додатковий діапазон, в якому він працює, але вже не дає напругу 220±10В, а 220+20В/-30В. Відімкнення від електромережі, так звана відсічка, настає при Umin = 75В і Umax= 295В.

У стабілізаторів з кроком 5В (P -- преміум) діапазон вхідної напруги 135-260В. Прилад має 25 ступеньок при цьому на виході матимемо - 220±5В (реально може бути і 220±7, оскільки процесор не дає зайвий раз перемикатися зі ступеньки на ступеньку, щоб уникнути непотрібних комутацій електричного кола). Якщо вхідна напруга вийде за межі вказаного діапазону гарантованої нормалізації— стабілізатор не вимкнеться і це добре, бо більшість приладів можуть продовжувати функціонувати (я оцінив це, коли через падіння дерева на ЛЕП напруга зимою вночі впала до 100В, а мій котел продовжував працювати, тож ніхто не замерз). Іншими словами, є ще додатковий діапазон, в якому він працює, але вже не дає напругу 220±5В, а 220+20В/-30В. Відімкнення від електромережі, так звана відсічка, настає при Umin = 100В і Umax= 285В.

Здавалось би, чим менший крок, тим точніша напруга на виході й тим краще, але ж зовсім ні. При перемиканні зі ступеньки на ступеньку симісторного стабілізатора (незалежно від виробника) звичайна електрична лампочка розжарювання помітно проблимує. Це добре видно на стенді. Причина в тому, що, незважаючи на надзвичайно малий час спрацьовування 20мсек, виникає комутація нового кола на трансформаторі. А, як відомо, законів комутації ніхто відмінити не може, тож незважаючи на те, що перехідні процеси у електричному колі протікають дуже швидко, людське око встигає їх помітити. Цього недоліку позбавлені тиристорні стабілізатори Phantom серії VS. З іншого боку, симісторні не спотворюють синусоїди.
Таким чином, вибір електронного стабілізатора, зважаючи на те, що це дорога річ, яка придбавається на роки, краще довірити спеціалістові, який заміряє напругу й дасть рекомендації, це вам нічого не коштуватиме.

Спотворення синусоїди 0%. Т-нормалізація синусоїди (немов спеціально для Hi-Fi :).

Час спрацьовування 20 мсек (в межах одного періоду)

Ще раз відзначимо: захист від підвищення (пониження) напруги, тепловий захист, захист від імпульсів (до 450В), додатковий захист на виході від перенапруги понад 240В, захист від короткого замикання, багатоступеневе охолодження, автоматичний "бай пас", процесорне управління.

Електронні стабілізатори завжди будуть дорожчими за релейні чи симісторні, але, як говорив колега Енштейн — все відносно. Електронний стабілізатор по показнику MTBF (Mean Time Between Failure, так зване напрацювання на відмову) умовно розрахований на 15 років, при цьому релейний — максимум на 5 років (якщо це Phantom, звичайно, якщо ж — дешевий китай, то добре, щоб і 2 виходив, релейні APC вже через 3 роки починають регулярно підвисати), сервоприводні ж починають барахлити вже після року експлуатації. Не подумайте, що я оголосив хрестовий похід проти сервоприводних стабілізаторів. Агов, виробники, відгукніться, може хтось має нормальну модель, яка прослужить більше. Сервопривідний стабілізатор має свої плюси, але термін служби — його ахілесова п'ята. Що б вам не говорили продавці, наші інсталятори неодноразово переконалися в цьому, їхній негативний досвід для мене важливіший за будь-які щирі завіряння в протилежному. Часто бувають випадки, коли виробники під будь-яким "солдатським приводом" відмовляються і від "річної" гарантії на свої "вироби". На виробничих потужностях Phantom, свого часу перероблялися люксеонівські сервопривідні моделі, в результаті вони помітно здорожчувались, але й бігали довше, однак далі, ніж поодинокі експерименти, справа не заходила. Люди й далі "ведуться" на дешеву ціну, що ж... через рік — вони наші клієнти.

Усі стабілізатори виконано у металевому корпусі. У продукції Phantom power equipment не використовується дешевих пластикових "штамповок", які виглядають привабливо, але... Коли з тих чи інших причин стається замикання у електричному пристрої, виникає електрична дуга, температура якої сягає 1000-1200°С. Жоден так званий "вогнетривкий" пластик її не витримає, він рятує лише від легкого іскріння. Нехай навколо немає жодного предмета, який може загорітися (а якщо є, що тоді?). У будь-якому випадку від цього "вогнетривкого" пластику здіймається хмара токсичної кіптяви, яка осідає на стінах, у носі, в легенях (перевірено на собі). Уявіть собі, що ви прокидаєтесь вранці й відчуваєте у роті й носі неприємний смак і смердючий запах паленого пластику, дорога побілка безнадійно зіпсована, замість неї брудне казна-що, непомітні раніше павуки з павутиною (де вони тільки беруться, ніби регулярно відкурюєш їхню павутину) перетворилися на негрів, найбільше сажі у носі й дихальних шляхах... Це при тому, що усі двері були зачинені. Від серйозних наслідків врятувало лише те, що відбувалося все влітку, вдень стояла спека й вікна були прочинені.
Металевий корпус, окрім того, захищає від електромагнітних випромінювань, тож на ньому може спокійно лежати зверху комп'ютерне мережеве обладнання, яке, як відомо, чутливе до цих речей, однак спокійно працюватиме (неодноразово перевірено).

Стабілізатор має внутрішню FLASH пам'ять, яка зберігає інформацію про критичні події, в т.ч. перевантаження. При спрацьовуванні захисту на табло замість значення напруги висвітлюється інформація про помилку. При виході з захисту та ввімкненні йде затримка підключення навантаження.

Індикація помилок

Індикація помилки
Значення
HI Вхідна напруга вище від Umax (прилад у режимі відсічки по верхньому порогу)
LO Вхідна напруга нижче від Umin (прилад у режимі відсічки по нижньому порогу)
HOT Спрацював тепловий захист
ERR Помилка програми або пошкодження апарата
FUS Пошкоджено плавкий запобіжник

 

Стабілізатор реалізує "С" клас захисту від електромагнітних імпульсів, це означає, що у ньому стоїть варистор. Як і будь-який напівпровідниковий елемент, він "боїться" перенапруги понад 1000В (робочий режим до 450В, зрештою все залежить від потужності імпульсу), тому, щоб захистити стабілізатор від цих стрибків, на щитку слід поставити іскророзрядник, який реалізує клас захисту "В". Якщо блискавка влучає у мережу і немає іскророзрядника, стабілізатор згорить, проте обладнання, яке стоїть за ним вціліє (принаймні, не було зафіксовано жодного випадку, який би свідчив про протилежне, хоча блискавки "ловляться" регулярно).

Габарити пристроїв:

Пристрій
(Д X Ш X В) Вигляд
1 VNT-842, VNT-842E, VNT-844 (5, 8, 10 кВт відповідно) 430х235х170 мм
(настінне виконання)
2 VNT-842, VNT-842E, VNT-844 (5, 8, 10 кВт відповідно) 430х235х170 мм
(поличне виконання)

Симісторний стабілізатор Phantom, мабуть, найдешевший електронний стабілізатор на ринку. При цьому, це аж ніяк не позначається на його якості. Передусім його високо цінують шанувальники дорогої Hi-Fi акустики, за високу швидкодію, зручну ступеньку стабілізації і Т-нормалізацію синусоїди.

Інформація про фірму - ТзОВ Візантія-Тракт

Львiвська область
Населений пункт -
Адреса
Контактний телефон в адміністрації порталу
Електронна адреса dragonsl@rambler.ru
Тип фірми   

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_23317.jpg

Стабілізатор напруги СНПТТ 100 Volter ПТ/ПТС

Стабілізатор напруги: тип - трифазні симісторні 7, 16 ступеневі стабілізатори Volter (крок 15, 7 Вольт) Стабілізатор напруги СНПТТ 100 Volter ПТ/ПТС
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
FirmCommodityImage_1_23294.jpg

Стабілізатор напруги ССНТ-3x22000 Герц М16-3/100А

Стабілізатор напруги: тип - трифазні тиристорні 16 ступеневі стабілізатори Герц 36 (крок 7 Вольт) Стабілізатор напруги ССНТ-3x22000 Герц М16-3/100А
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
FirmCommodityImage_1_22806.jpg

Стабілізатор напруги Ампер 12-1/25А (5500)

Стабілізатор напруги: тип - однофазні симісторні 12 ступеневі стабілізатори Ампер (крок 10 Вольт) Стабілізатор напруги Ампер 12-1/25А (5500) Новинка!
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯ3590 грн
FirmCommodityImage_1_23076.jpg

Стабілізатор напруги ССНО-22000 Герц М16-100А

Стабілізатор напруги: тип - однофазні тиристорні 16 ступеневі стабілізатори Герц 16 (крок 7 Вольт) Стабілізатор напруги ССНО-22000 Герц М16-100А
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
No logo

Стабілізатори напруги LUXEON релейні AZR-660VA

Стабілізатори напруги релейні
ПІДКОВА ТзОВ200 грн
FirmCommodityImage_1_8732.jpg

Стабілізатор фаз і напруги СФТСЗ

050 555 96 01 - Святослав Стабілізатор фаз і напруги СФТСЗ
ТзОВ Візантія-Трактвід 11014,00 грн.
FirmCommodityImage_1_23083.jpg

Стабілізатор напруги ССНО-22000 Герц М36-100А

Стабілізатор напруги: тип - однофазні тиристорні 36 ступеневі стабілізатори Герц 36 (крок 3 Вольта) Стабілізатор напруги ССНО-22000 Герц М36-100А
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
FirmCommodityImage_1_23093.jpg

Стабілізатор напруги НОНС-7500 Shteel

Стабілізатор напруги: тип - однофазні симісторні 16 ступеневі стабілізатори Shteel (крок 7 Вольт) Стабілізатор напруги НОНС-7500 Shteel
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
FirmCommodityImage_1_23275.jpg

Стабілізатор напруги СНТПТ 41,6

Стабілізатор напруги: тип - трифазні тиристорні 16 ступеневі стабілізатори напруги СНТПТ Прочан (крок 7 Вольт) Стабілізатор напруги СНТПТ 41,6
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
FirmCommodityImage_1_23282.jpg

Стабілізатор напруги СНТПТ 105,0

Стабілізатор напруги: тип - трифазні тиристорні 16 ступеневі стабілізатори напруги СНТПТ Прочан (крок 7 Вольт) Стабілізатор напруги СНТПТ 105,0
ПП ГУЛЯ УТЕПЛЕННЯакція від 1 грн
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer