You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
videospossteregenia
Останні оголошення

ВСЕ ДЛЯ ХОЛОДИЛЬНОГО ОБОРУДОВАНИЯ

Категорія: Будівельно-монтажні роботи

Мы импортируем : - фреон 134, ...»»

2021-02-28 01:53:13

OakShop

Категорія: Меблі і предмети інтер’єру

“OakShop” магазин ...»»

2021-02-24 14:57:51

Монтаж блискавкозахисту

Категорія: Заземлення, блискавкозахист

Блискавкозахист являє собою ря ...»»

2021-02-24 12:58:52
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

АТС Samsung Львів

FirmCommodityImage_1_3542.jpg
  • Ціна: договірна

Система OfficeServ спеціально зроблена так, щоб вирішити любу поставлену задачу, знайти закінчене рішення на основі сучасних Інтернет-додатків.

OfficeServ має широкі інформаційні можливості, є ефективним вирішенням для будь-якої структури: офісу, готелю, школи або розгалуженої мережі філіалів та салонів.

Люба організація може використовувати переваги сучасних конвергентних мережевих технологій.

Нова цифрова офісна УАТС Samsung OfficeServ 500 є подальшим розвитком популярної УАТС iDCS500 та має всі функції цієї АТС, а також новими додатковими можливостями:

* Периферійна карта MGI 3 надає можливість організувати передачу голосу через мережу Інтернет для 16 каналів на одну карту одночасно. Така функція відкриває можливості з’єднання регіональних об’єктів в одну мережу, отримання альтернативних способів зв’язку, а також зменшити затрати на міжнародні та міжміські дзвінки. Карта має власний процесор та ПЗ, тобто працює самостійно, не використовуючи ресурси ЦП. Треба відзначити, що карта забезпечує контроль якості передачі голосу, тобто підтримує QoS (Quality of Service) на відповідному рівні. Реалізований протокол QSIG over IP, який дозволяє об’єднати в єдину мережу до 50 вузлів.
* Підтримка нових IP-телефонів Samsung (ITP-5012L, 5021D, 5014D), які практично не відрізняються від цифрових та бездротових (WiFi) IP- телефонів (WIP-5000), а також IP-телефонів інших фірм з протоколом SIP або H.323 (в системі OfficeServ 500 є можливість зареєструвати до 240 IP-телефонів).
* Підтримка додатків комп’ютерної телефонії CTI (Voice Mail Auto Attendant OffiсeServ Call, OfficeServ Ntws, OfficeServ Operator і OfficeServ EasySet). Якщо об’єднати в єдину мережу декілька вузлів OfficeServ 500, то є можливість досягти ємності 2000 портів, при цьому зберегти єдиний номерний план, так що корпоративні користувачі не помітять того, що вони підключені до різних вузлів мережі. Це можливо завдяки реалізації протоколу QSIG для транків E1/PRI. OfficeServ 500 також з’єднюється в мережу з вузлами УАТС інших виробників, це дозволяє формувати гнучку корпоративну комунікаційну інфраструктуру. Загальна інтегрована голосова пошта доступна кожному абоненту корпоративної мережі.
* Зараз з’явилась можливість відображати зайнятість абонента/лінії іншої мережі на програмованих клавішах системних телефонів.
* Вбудований LAN-інтерфейс.
* Принципово новою в системі стала можливість побудови бездротової мережі WLAN (стандарт IEEE 802.11b). На основі цієї мережі можливо організувати мережу мікростільникового зв’язку, для цієї цілі Samsung розробила бездротовий SIP-телефон. Мережа WLAN будується за допомогою карти контролера та базових станцій (до 24). Останні бувають двох модифікацій: для підключення безпосередньо до карти контролера та для взаємодії через ЛВС. Максимальна кількість зареєстрованих трубок – 240.

Власникам IDCS500 для переходу до OfficeServ 500 достатньо замінити плату процесора МСР (для М-версії), а також LCP та SCP (для L-версії) та обновити ПЗ на Smart-карті.

Конфігурація системи OfficeServ 500

OfficeServ 500 – блочно-модульна система, яка складається з одного основного та двох додаткових блоків, інтерфейсних карт та системних телефонів. Конфігуруючи систему з використанням TE/PRI-карт, можна отримати максимально 352 зовнішніх та 360 внутрішніх портів. Без використання TE/PRI-карт максимальна кількість зовнішніх портів – 208, а внутрішніх – також 360. Загальна кількість встановлених в системі портів – 488. В кожний блок можна встановити до двох блоків живлення. Один блок живлення обслуговує максимум 56 внутрішніх портів. Встановлення другого блоку живлення збільшує кількість внутрішніх портів до 120. На кожному блоці розширення є чьотирьохканальний цифровий сигнальний процесор DSP, якій використовується для прийняття та обробки DTMF-сигналів.

В одноблочну систему входить:

* дев’ять універсальних слотів для портових плат;
* один слот для процесора;
* два слоти для встановлення блоків живлення.

Карти зовнішніх або внутрішніх ліній можуть бути встановлені в любому з дев’яти універсальних слотів. Карти TE/PRI повинні бути встановлені тільки в слоти з номерами 1, 2 або 3. Це дозволяє системі мати до 120 внутрішніх портів. Кількість зовнішніх ліній також може складати 120 на один блок. Без використання TE/PRI-карти максимальна кількість зовнішніх ліній складає 72.

Двохблочна конфігурація

При необхідності розширення системи до двох та більше блоків в слот 8 потрібно встановити карту сопроцесора SCP. Ця карта бере на себе обслуговування першого блоку, звільняючи ресурси головного процесора МСР, які перенаправляються на обслуговування модулів розширення. Добавлення карти SCP зменшує кількість слотів базового блоку до 8. В додаток до цього на карті МСР повинні бути встановлені дочірні карти ESM та IPM на відповідні платомісця. Решта дочірніх карт повинні бути встановлені на карти SCP або LCP.

Гнучкість та надійність

Сьогодні системи зв’язку набагато більше ніж телефонні переговори. Задачі бізнесу диктують потребу в обміні мовної, факсимільної та відеоінформації разом з комп’ютерними даними по загальній телекомунікаційній мережі. Гнучкість конфігурації та налаштувань – ключова якість системи OfficeServ, яка дозволяє ефективно керувати великим та середнім бізнесом.

Використовуючи сучасні технології IP та ISDN, одна система OfficeServ дозволяє одночасно обслуговувати до 600 абонентів – 360 провідних та 240 IP, не враховуючи можливості влаштувати зв’язок між системами.

Крім того, OfficeServ підтримує широкий модельний ряд цифрових телефонних апаратів, які забезпечують оптимальний вибір функцій для користувача.

Інформація про фірму - ПП ОТІСИС

Львiвська область
Населений пункт Львів
Адреса
Контактний телефон у адміністрації порталу
Електронна адреса ofice@otisus.com.ua
Тип фірми   

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_3542.jpg

АТС Samsung

АТС Samsung OfficeServ 500 Система OfficeServ спеціально зроблена так, щоб вирішити любу поставлену задачу, знайти закінчене рішення на основі сучасних Інтернет-додатків.
Категорія: Телефонія та АТС
ПП ОТІСИСдоговірна
No logo

Телефонія та міні АТС

Офісні Автоматичні Телефонні Станції (АТС)
Категорія: Телефонія та АТС
ПП ОТІСИСдоговірна
FirmCommodityImage_1_3543.jpg

GSM-шлюз

GSM-шлюз ECCOM Basis
Категорія: Телефонія та АТС
ПП ОТІСИСдоговірна
FirmCommodityImage_1_10165.jpg

Телефония, мини - АТС

Обеспечение телефонной связи для офиса существенно отличается от такой же задачи для дома. Ведь любое предприятие предусматривает наличие корпоративной мобильной связи, а также нескольких стационарных телефонов, факсов, которые должны быть объединены в единую сеть. Офисный телефон - это средство связи, которое помогает решать множество задач, главная из которых – передача голосовых данных.
Категорія: Телефонія та АТС
ТзОВ "Секюріті" - системи безпеки, відеонагляд, відеоспостереження сигналізації Securityдоговірна
FirmCommodityImage_1_3541.jpg

Цифрова система Aria SOHO

Нова цифрова система Aria SOHO має базову ємність 3 зовнішніх та 8 внутрішніх ліній з можливістю розширюватися до 12 зовнішніх та 48 внутрішніх (аналогових) ліній або до 12 зовнішніх та 32 внутрішніх (цифрових) ліній. Нова цифрова система Aria SOHO – це багатофункціональна цифрова АТС, спеціально розроблена для малих та середніх офісів, являє собою оптимальний вибір по відношенню ціна/функціональність.
Категорія: Телефонія та АТС
ПП ОТІСИСдоговірна
FirmCommodityImage_1_3540.jpg

Телефонні станції

Телефонні станції
Категорія: Телефонія та АТС
ПП ОТІСИСдоговірна
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer