You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
You should have Flash Player
installed on your computer

Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Твердопаливні промислові котли вулканного типу з механізованою подачею палива -

FirmCommodityImage_1_30414.jpg
  • Ціна: акція

Твердопаливні промислові котли вулканного типу з механізованою подачею палива Kalvis-100М … 1500М потужністю від 30 до 1500 кВт застосовуються для опалення приміщень площею від 400 м2 до 17000 м2. Котли серії М призначенні для обігріву промислових приміщень різного типу та призначення: виробничі цехи, приміщення агробізнесу (тваринницькі ферми, переробні комбінати, теплиці). Дана серія промислових котлів KALVIS розроблена для обігріву виробничих приміщень, а також для підготовки гарячої води на технологічні потреби. Працює обладнання на твердому паливі: тирса, тріска, продукти деревопереробки та агровідходи фракцією до 50 мм та ін.

Високий коефіцієнт корисної дії (не менше 87%) обладнання зумовлений особливостями конструкції, що була розброблена з акцентом на якість. Отож, приводимо переваги котлів KALVIS:

1.      Камера згоряння має великий об’єм, а значить і велику поверхню сприймання та передачі тепла, що має безпосередній вплив на потужність котла;

2.      Аеродинаміка камери оптимально розрахована інженерами через аналіз особливостей саме вітчизняних видів палива;

3.      Камера згоряння котла KALVIS вимощена шамотною цеглою:

-          шамотна цегла захищає металеві стінки камери від вигоряння;

-          після згоряння палива використовується накопичене тепло (ефект теплоакумулятора);

-          камеру згоряння плавніше охолоджується, що продовжує термін служби металевих частин камери згоряння та теплообмінника;

-          завдяки вологообмінним властивостям шамотної цегли котел може працювати на вологішому паливі ніж це дозволяють звичайні металеві камери згоряння.

4.      Теплоізоляція котла виконана товстим шаром мінеральної вати з тепловим інфрчервоним дзеркалом з полірованого алюмінєю:

-          значно сповільнює теплопередачу;

-          повертає всередину близько 15% втрат через інфрачервоне випромінювання.

5.      Розподільник повітря регулює співвідношення первинного і вторинного повітря в найефективнішому взаємному балансі, що забезпечує повне згоряння палива;

6.      Конструкцією передбачена ефективна система підігріву первинного і вторинного повітря, що сприяє повному згоранню палива;

7.      В жаротрубний теплообмінник вмонтовано діафрагму, що запобігає утворенню осаду солей на поверхні теплообмінника - солі відразу ж вимиваються динамічними вихровими потоками в місцях можливого виникнення утворень осаду солей.

8.      Трубна дошка та деталі жаротрубного теплообмінника виготовлені із конструкційної сталі підвищеної жаростійкості.

9.      Для нагнітання в котел повітря на котлах KALVIS  встановлені вентилятори європейського виробництва, що дає покупцеві вагому додаткову перевагу у безпечній та безперебійній роботі котла.

    Котельне обладнання KALVIS-100М...1500M відповідає європейським показникам екологічної безпеки. Котли пройшли випробування, що засвідчено відповідними сертифікатами.

   Котел встановлюється на горизонтальному підвищенні висотою 80 - 100 мм, виготовленому з негорючих матеріалів. До системи опалення котел підключається відповідно до проектної документації, монтажні роботи повинна виконувати організація, яка має відповідні допуски.

   Розрахунковий термін експлуатації не менше 10 років (перевірено котел К-250 працює вже 16 років). Гарантія виробника на комплектуючі частини котельного обладнання становить 12 місяців, на швидкозношувані деталі ― 6 місяців, на теплообмінник – 24 місяці.

Як правильно вибрати тип твердопаливного котла:

1.      Розрахунок потужності та вибір типу котла необхідно проводити лише після перевірки всіх умов щодо можливості правильного встановлення та забезпечення правильної експлуатації котла, а саме:

-          Наявність необхідного приміщення для встановлення котла (правила вже сформовані і прописані в відповідних державних документах та інструкції по експлуатації котла). Порушення цих правил може призвести до небезпеки для життя, передчасного зносу котла в цілому або зносу окремих його частин: камери згоряння, теплообмінника, вузлів системи автоматизації, вентиляторів тощо);

-          Можливість призначити навчену людину (з відповідними допусками) для обслуговування котла на весь час експлуатації котла – це основа у виборі типу котла по тривалості горіння, а значить і по типу палива та рівню автоматизації процесів подачі палива та обслуговування котла;

-          Стабільність електричної напруги (якщо необхідно передбачити стабілізатор та/або безперебійне джерело живлення).

2.      Для розрахунку необхідно знати такі дані про приміщення:

-          Об’єм опалювальної площі в кубометрах;

-          Матеріал та/або опір теплопередачі огороджувальних конструкцій (стін, стелі, підлоги, вікон та дверей). Якщо у Вас є документи, в яких вказано опір теплопередачі, то це скоротить етапність розрахунку. Слід врахувати сезонний рівень вологості приміщень: так, наприклад, порушена гідроізоляція фундаменту будівлі спричинює вологість стін то може посилити теплопровідність огороджувальних конструкцій в декілька разів. В такому випадку необхідно усунути вологість через облаштування гідроізоляції огороджувальних конструкцій. Поширеною проблемою зайвих тепловтрат огороджувальних конструкцій через вологість є недостатня вентиляція. Надлишкова волога приміщення виводиться в недостатній кількості та понаднормово зволожує огороджувальні конструкції (може проявлятися у вигляді конденсату та поширення плісняви, а може бути непомітною, якщо в приміщенні підтримується висока температура, а особливо зі системою «тепла підлога»). Представник виробника може провести приблизні розрахунки, керуючись цифровими моделями приміщення та досвідом, але якщо Ви бажаєте провести абсолютно точний розрахунок, то необхідно скористатися послугами енергоаудиту, а після цього послугами проектної організації.

-          Іноді дуже важливими даними можуть бути наступні:

а) Розташування опалювальних приміщень в будівлі. Наприклад, під приміщеннями є ще одні опалювальні приміщення, або по бокам чи над приміщенням – це може значно вплинути на підбір необхідної потужності (в орендованих приміщеннях також слід врахувати, що сусідні приміщення, що знаходяться в аренді інших фірм можуть бути порожніми або не опалюватися тривалий час, а тому огороджувальні конструкції між Вашими та їхніми приміщеннями повинні рахуватися як зовнішні та неутеплені);

б) Розташування опалювальних приміщень географічно. Для кожного географічного регіону є своя температурна карта, що буде впливати на розрахунок покриття холодних екстремальних точок збільшенням потужності котла;

в) Розташування опалювальних будівель по навколишньому рельєфу. Наприклад будівля може бути на південній стороні гори, чи гірського хребта, або на північній – різниця температур може бути суттєвою, що має бути враховано при підборі необхідної потужності котла. Деякі будівлі розташовані в рельєфних заглибленнях чи на висоті – також різниця в температурах і тому потужності котла може бути істотною.

г) Роза вітрів та вплив рельєфу на вітри (будівля може знаходитися на протязі або в затишку); більшістю вікон повернута в вітряний бік чи в захищений деревами, іншими будівлями, високою огорожею, пагорбами тощо).

Тяга димоходу (необхідно періодично її перевіряти), тому що це важливо для безпеки                 життя, а також впливає на ефективність роботи самого котла.

Інформація про фірму - Електроопалення

Львiвська область
Населений пункт -
Адреса
Контактний телефон 067 308-47-33; 066 449-41-99
Електронна адреса mxe2@i.ua
Тип фірми   

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_15137.jpg

газовый котел Baxi Main Four 240 Fi Двухконтурный (Турбированный) + комплект коаксильного дымохода

газовый котел Baxi Main Four 240 Fi Двухконтурный (Турбированный) + комплект коаксильного дымохода
Категорія: Опалення
kotlyдоговірна
FirmCommodityImage_1_8488.jpg

терморегулюючий вентиль

Терморегулюючий вентиль
Категорія: Опалення
ESPOhttp://espo.com.ua/ua
FirmCommodityImage_1_5111.jpg

Кран кульовий 42 бар GIACOMINI (Італія).

Кран-американка кульовий 42 бар GIACOMINI (Італія).
Категорія: Опалення
ESPOhttp://espo.com.ua/ua
No logo

Ariston PRO R 80 V

Бойлер електрический 80 л
Категорія: Опалення
Магазин Теплотехніка ТзОВ ФІБАдоговірна
FirmCommodityImage_1_3558.jpg

Бойлери комбіновані вертикальні Drazice

Бойлери комбіновані вертикальні Drazice Опис- робочий тиск 6 Бар навісний
Категорія: Опалення
Естрагон ППдоговірна
FirmCommodityImage_1_17673.jpg

Watts Накладной термостат

Watts Накладной термостат
Категорія: Опалення
ESPOвід 14 EUR
FirmCommodityImage_1_27700.JPG

Електроконвектор "Гібрид". Електроопалення.

Електроконвектор "Гібрид". Електроопалення на інфрачервоному принципі перетворення електроенергії. Конвекція + інфрачервоне випромінювання. Дуже економний.
Категорія: Опалення
Електроопаленняакція 1190 грн
No logo

Керамічний (керамогранітний) обігрівач 475 Вт. Електроопалення.

Терморегулятор в подарунок! Керамічний (керамогранітний) обігрівач 475 Вт. Електроопалення.
Категорія: Опалення
Електроопаленняакція 1190 грн
FirmCommodityImage_1_20413.jpg

Дымоходная труба из нержавеющей стали с термоизоляцией в нержавеющем кожухе 1.0м. - 120/180 стенка 0,6мм

Дымоходная труба из нержавеющей стали с термоизоляцией в нержавеющем кожухе 1.0м. - 120/180 стенка 0,6мм
Категорія: Опалення
ПОМПА інтернет-магазинpompa.sells.com.ua
FirmCommodityImage_1_18031.JPG

Електричний конвектор. Електроопалення.

Електричний конвектор. Електроопалення на інфрачервоному принципі перетворення електроенергії. Конвекція + інфрачервоне випромінювання. Дуже економні.
Категорія: Опалення
Електроопаленняакція 990 грн
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer