You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Stalbudmontag
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Улаштування перемичок Городок

FirmCommodityImage_1_29319.jpg
  • Ціна: від 100,0 грн

Частина стіни, що перекриває віконний або дверний проріз, називається перемичкою. Якщо навантаження від перекриттів передається на стіну безпосередньо над отвором, застосовують несучі збірні залізобетонні перемички. За відсутності такого навантаження для перекриття отворів шириною менше 2 м застосовують залізобетонні ненесучі або рядові цегляні перемички у вигляді кладки на розчинах підвищеної міцності з арматурними стержнями для підтримки цеглин нижнього ряду. Замість рядових іноді роблять клинчасті перемички, які служать в той же час архітектурними деталями фасаду.
З цією ж метою при прольотах до З ,5-4 м часто зводять арочні перемички. Кладку арочного типу використовують також для влаштування перекриттів у будівлях; такі перекриття називають склепінчастими склепіннями. При кладці перемичок все поздовжні і поперечні шви обов"язково цілком заповнюють розчином, так як така кладка працює не тільки на стиск, але і на вигин. При слабкому заповненні розчином вертикальних швів під впливом навантажень спочатку відбувається зрушення окремих цеглин, а потім руйнування кладки.

Рядові перемички 
Рядові перемички викладають з добірного цілої цегли з дотриманням горизонтальності рядів і правил перев"язки звичайної кладки. Висота рядової перемички 4-б рядів кладки, а довжина ― на 50 см більше ширини отвору. Для кладки перемичок застосовують розчин марки не нижче 25. Під нижній ряд цегли в перемичці в шарі розчину товщиною 2-З см укладають не менше трьох стрижнів арматури з круглої сталі діаметром не менше б мм, зазвичай з розрахунку по одному стрижню перетином 0,2 см на кожні півцеглини товщини стіни, якщо по проекту не потрібно більш сильного армування. Арматура сприймає розтягуючі зусилля, що виникають в кладці. Кінці круглих стрижнів пропускають за межі прорізу на 25 см і загинають навколо цегли рис. 4б.

Рядові перемички роблять із застосуванням тимчасової опалубки з дощок товщиною 40-50 мм. По ній розстилають розчин, в який потім втапливают арматурні стержні. Кінці опалубки спирають на цеглини, випущені з кладки; після зняття опалубки їх зрубують.

Клинчаті і лучкові перемички 

Клинчаті і лучкові перемички викладають з звичайного керамічної цегли шляхом утворення клиноподібних швів, товщина яких внизу перемички не менше 5 мм, вгорі не більше 25 мм. Кладку ведуть поперечними рядами з опалубки, утримуваної кружалами. До початку кладки перемички зводять стіну до рівня перемички, викладаючи одночасно опорну її частина п"яту з підтесаного цеглини шаблоном визначають напрямок опорної площини, тобто кут її відхилення від вертикалі. Потім на опалубці розмічають ряди кладки з таким розрахунком, щоб число їх було непарним, враховуючи при цьому товщину шва. Ряди кладки в даному випадку вважають не по вертикалі, а по горизонталі.

Центральний непарний ряд цегли називають замковим. Він повинен знаходитися в центрі перемички у вертикальному положенні. Кладку клінчатих і лучкових перемичок ведуть рівномірно з двох сторін від п"яти до замка таким чином, щоб у замку вона заклинює центральним непарних цеглою. Правильність напрямку швів перевіряють шнуром, укріпленим в точці перетину сполучаються ліній опорних частин п"ят. При прольотах більше 2 м кладка клінчатих перемичок не допускається.

Арочні перемички і склепіння 
Арочні перемички, а також арки і склепіння викладають в такій же послідовності, як і клинчасті перемички. Шви між рядами повинні бути перпендикулярні до кривої лінії, що утворює нижню поверхню арки, і зовнішньої поверхні кладки. Швах кладки надають клінчатую форму з розширенням нагорі і звуженням внизу. Таке розташування рядів кладки і розділяють їх ліжок відповідає першому правилу розрізання кладки, так як в арках і склепіннях зусилля від навантаження змінює свій напрямок, діючи по дотичній до кривої арці. Ліжку рядів виявляються перпендикулярними до напрямку тисків

Кладку арочних перемичок ведуть з опалубки відповідної форми в такій же послідовності, як і кладку клінчатих перемичок. Напрямок радіальних швів і правильність укладання кожного ряду перевіряють по шнуру, закріпленому в центрі арки. Шнуром і шаблоном-косинцем, одна зі сторін якого має обрис, відповідне кривизні арки, визначають і перевіряють положення кожного ряду кладки.
Конструкція опалубки для кладки склепінь і арок повинна бути такою, щоб вона могла забезпечити рівномірне опускання її при распалубліваніі. Для цього під кружалами ставлять клини, при поступовому ослабленні яких опалубка опускається. Терміни витримування арочних і клінчатих перемичок на опалубці в залежності від температури зовнішнього повітря в літніх умовах і марки розчину можуть бути від 5 до 20 діб, а перемичок рядових ― від 5 до 24 діб.

Наша компанія виконає усі будівельні роботи від проектування до здачі будинків під ключ.

Інформація про фірму - Архітектура і Будівництво

Львiвська область
Населений пункт Городок
Адреса вул. Львівська 134
Контактний телефон 097 935 95 00; 067 353 36 11; 032 313 24 88 - факс
Електронна адреса arhbud777@ukr.net
Тип фірми Магазин   Гуртівня  

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_18849.jpg

гранули пінопласту (полістиролбетон)

ООО «ДРАЙБУД» (Львовская обдасть Городоцкий район село Керница улица Мира 2) предлагает физическим и юридическим лицам обработанные гранулы пинопласта для изготовления полистиролбетона (пенополистиролбетона).
ТзОВ "ДРАЙБУД"380 грн.за куб.м.
No logo

Будівництво та ремонт під ключ

Будівництво та ремонт під ключ
БУДРІЄС ТзОВдоговірна
FirmCommodityImage_1_4647.jpeg

Плити дорожні

Плити дорожні
Яворівський завод залізобетонних конструкцій ВАТв прайсі
FirmCommodityImage_1_26309.JPG

Монтаж воріт

Наша компанія надає повний спектр послуг, а саме: - Замір. Представник компанії здійснює виїзд на Ваш об'єкт для проведення точного заміру, огляду готовності пройому для встановлення воріт, ролет. - Послуги з монтажу, ремонту та налаштування. - Сервісне обслуговування гарантійне та після гарантійне. - Інформаційна підтримка. Звернувшись до нас Ви завжди зможете отримати детальну інформації та консультації щодо продукції, яка Вас цікавить. Детальніша інформація на сайті: mc-ukraine.lviv.ua
МС Україна - Гаражні воротаДоговірна
FirmCommodityImage_1_13122.jpg

декоративне покритя Африка

Декоративное покрытие AFRICA отвечает последним мировым тенденциям декорирования интерьеров в модном этническом стиле. Благодаря особому составу и использованию специальных инструментов можно создать многопрофильные покрытия - имитация кожи крокодила, змеи, слона, панциря черепахи и т. д. Это уникальная возможность создания собственного неповторимого интерьера с различными декоративными решениями. Применение метализированных восков Special Wax (ТМ «Эльф Decor») позволит покрытию великолепно смотреться в любых интерьерах.Расход - 1-1,1 кг/м2
Інтер`єр-стильдоговірна
No logo

З-вач 1рівн. "Краб"

З-вач 1рівн. "Краб"
ДОБРОТА-АВТО ДП2,58 грн
No logo

Будівельно-монтажні роботи

Будівельно-монтажні роботи
договірна
FirmCommodityImage_1_19235.jpg

стяжка підлоги

ТзОВ «ДРАЙБУД» (Львівська область Городоцький район село Керниця вул..Миру,2) пропонує послуги на теренах України з виконання стяжок для підлоги і покрівлі з полістирол бетону (пінополістирол бетону). Полістирол бетон з успіхом використовується в котеджному будівництві, а також при надбудові будівель, для монолітної теплоізоляції стін, підлог, горищ, покрівель, утеплення фасадів, закладення стиків зовнішніх панелей і навіть для створення малих архітектурних форм.
ТзОВ "ДРАЙБУД"згідно розрахунку
FirmCommodityImage_1_4636.JPG

будівельно-монтажні роботи

будівельно-монтажні роботи
Яворівський завод залізобетонних конструкцій ВАТв прайсі
No logo

Стержень 0,25, D4

Стержень 0,25, D4
ДОБРОТА-АВТО ДП0,75 грн/шт.
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer