You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Stalbudmontag
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Улаштування перемичок Городок

FirmCommodityImage_1_29319.jpg
  • Ціна: від 100,0 грн

Частина стіни, що перекриває віконний або дверний проріз, називається перемичкою. Якщо навантаження від перекриттів передається на стіну безпосередньо над отвором, застосовують несучі збірні залізобетонні перемички. За відсутності такого навантаження для перекриття отворів шириною менше 2 м застосовують залізобетонні ненесучі або рядові цегляні перемички у вигляді кладки на розчинах підвищеної міцності з арматурними стержнями для підтримки цеглин нижнього ряду. Замість рядових іноді роблять клинчасті перемички, які служать в той же час архітектурними деталями фасаду.
З цією ж метою при прольотах до З ,5-4 м часто зводять арочні перемички. Кладку арочного типу використовують також для влаштування перекриттів у будівлях; такі перекриття називають склепінчастими склепіннями. При кладці перемичок все поздовжні і поперечні шви обов"язково цілком заповнюють розчином, так як така кладка працює не тільки на стиск, але і на вигин. При слабкому заповненні розчином вертикальних швів під впливом навантажень спочатку відбувається зрушення окремих цеглин, а потім руйнування кладки.

Рядові перемички 
Рядові перемички викладають з добірного цілої цегли з дотриманням горизонтальності рядів і правил перев"язки звичайної кладки. Висота рядової перемички 4-б рядів кладки, а довжина ― на 50 см більше ширини отвору. Для кладки перемичок застосовують розчин марки не нижче 25. Під нижній ряд цегли в перемичці в шарі розчину товщиною 2-З см укладають не менше трьох стрижнів арматури з круглої сталі діаметром не менше б мм, зазвичай з розрахунку по одному стрижню перетином 0,2 см на кожні півцеглини товщини стіни, якщо по проекту не потрібно більш сильного армування. Арматура сприймає розтягуючі зусилля, що виникають в кладці. Кінці круглих стрижнів пропускають за межі прорізу на 25 см і загинають навколо цегли рис. 4б.

Рядові перемички роблять із застосуванням тимчасової опалубки з дощок товщиною 40-50 мм. По ній розстилають розчин, в який потім втапливают арматурні стержні. Кінці опалубки спирають на цеглини, випущені з кладки; після зняття опалубки їх зрубують.

Клинчаті і лучкові перемички 

Клинчаті і лучкові перемички викладають з звичайного керамічної цегли шляхом утворення клиноподібних швів, товщина яких внизу перемички не менше 5 мм, вгорі не більше 25 мм. Кладку ведуть поперечними рядами з опалубки, утримуваної кружалами. До початку кладки перемички зводять стіну до рівня перемички, викладаючи одночасно опорну її частина п"яту з підтесаного цеглини шаблоном визначають напрямок опорної площини, тобто кут її відхилення від вертикалі. Потім на опалубці розмічають ряди кладки з таким розрахунком, щоб число їх було непарним, враховуючи при цьому товщину шва. Ряди кладки в даному випадку вважають не по вертикалі, а по горизонталі.

Центральний непарний ряд цегли називають замковим. Він повинен знаходитися в центрі перемички у вертикальному положенні. Кладку клінчатих і лучкових перемичок ведуть рівномірно з двох сторін від п"яти до замка таким чином, щоб у замку вона заклинює центральним непарних цеглою. Правильність напрямку швів перевіряють шнуром, укріпленим в точці перетину сполучаються ліній опорних частин п"ят. При прольотах більше 2 м кладка клінчатих перемичок не допускається.

Арочні перемички і склепіння 
Арочні перемички, а також арки і склепіння викладають в такій же послідовності, як і клинчасті перемички. Шви між рядами повинні бути перпендикулярні до кривої лінії, що утворює нижню поверхню арки, і зовнішньої поверхні кладки. Швах кладки надають клінчатую форму з розширенням нагорі і звуженням внизу. Таке розташування рядів кладки і розділяють їх ліжок відповідає першому правилу розрізання кладки, так як в арках і склепіннях зусилля від навантаження змінює свій напрямок, діючи по дотичній до кривої арці. Ліжку рядів виявляються перпендикулярними до напрямку тисків

Кладку арочних перемичок ведуть з опалубки відповідної форми в такій же послідовності, як і кладку клінчатих перемичок. Напрямок радіальних швів і правильність укладання кожного ряду перевіряють по шнуру, закріпленому в центрі арки. Шнуром і шаблоном-косинцем, одна зі сторін якого має обрис, відповідне кривизні арки, визначають і перевіряють положення кожного ряду кладки.
Конструкція опалубки для кладки склепінь і арок повинна бути такою, щоб вона могла забезпечити рівномірне опускання її при распалубліваніі. Для цього під кружалами ставлять клини, при поступовому ослабленні яких опалубка опускається. Терміни витримування арочних і клінчатих перемичок на опалубці в залежності від температури зовнішнього повітря в літніх умовах і марки розчину можуть бути від 5 до 20 діб, а перемичок рядових ― від 5 до 24 діб.

Наша компанія виконає усі будівельні роботи від проектування до здачі будинків під ключ.

Інформація про фірму - Архітектура і Будівництво

Львiвська область
Населений пункт Городок
Адреса вул. Львівська 134
Контактний телефон 097 935 95 00; 067 353 36 11; 032 313 24 88 - факс
Електронна адреса arhbud777@ukr.net
Тип фірми Магазин   Гуртівня  

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_24838.jpg

Екопанельне будівництво

Екопанельне будівництво за канадською технологією
ЕкоОселявід 250 у.о. за м. кв.
FirmCommodityImage_1_12676.jpg

Оренда будівельного модульного риштування

Оренда - найкращий спосіб не витрачати зайвих грошей.
Меркурій-центр ТзОВ ВТФдоговірна
FirmCommodityImage_1_13183.jpg

Грунт Il Primer

Іл Праймер - грунт водорозчинні на основі акрилових смол з підвищеною матовістю, білий. Використовується для внутрішньої обробки стін з бетону, цегельної кладки, цементної і гіпсової штукатурки, інших поверхонь на мінеральній основі
Інтер`єр-стильдоговірна
FirmCommodityImage_1_2856.jpg

Фанера ФСФ березова (4 - 40мм)

Фанера ФСФ березова підвищеної водостійкості.
Транс Лок, ТОВ НВПдоговірна
No logo

Вантажні перевезення

Вантажний автомобіль Рено Мастер об'ємом 10м.куб. і вантажопідємністю 2т
БУДеМ16 грн/км
FirmCommodityImage_1_17813.jpg

Штукатурні роботи Львів

Штукатурні роботи Львів
ПП "Буд"договірна
FirmCommodityImage_1_13294.jpg

Уся продукція ТМ"Ельф"

Компания ООО «МВА» на сегодняшний день является лидером по продажам высококачественных строительных и отделочных материалов, производимых ведущими компаниями Франции, Польши, Германии, Испании. Также налажено собственное производство отделочных материалов под торговой маркой «Эльф», качество которых не уступает, а в некоторых аспектах даже превосходит уровень продукции ведущих зарубежных фирм.
Інтер`єр-стильдоговірна
FirmCommodityImage_1_3839.jpg

Безкоштовна доставка

Наявність парку власних транспортних засобів дозволяє здійснювати безкоштовну доставку товарів нашим покупцям по місту та області
Укрпромсвіт ТзОВ, гуртовня господарських товарівбезкоштовно
No logo

Профіль UW-50 3м

Профіль UW-50 3м
ДОБРОТА-АВТО ДП18,00 грн/шт.
No logo

Паркани бетонні

Паркани бетонні
Яворівський завод залізобетонних конструкцій ВАТв прайсі
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer