You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
You should have Flash Player
installed on your computer

Останні оголошення

ВСЕ ДЛЯ ХОЛОДИЛЬНОГО ОБОРУДОВАНИЯ

Категорія: Будівельно-монтажні роботи

Мы импортируем : - фреон 134, ...»»

2021-02-28 01:53:13

OakShop

Категорія: Меблі і предмети інтер’єру

“OakShop” магазин ...»»

2021-02-24 14:57:51

Монтаж блискавкозахисту

Категорія: Заземлення, блискавкозахист

Блискавкозахист являє собою ря ...»»

2021-02-24 12:58:52
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Твердопаливний котел ВітаКлімат (Оттава) Львів

FirmCommodityImage_1_20077.JPG
  • Ціна: 25000 грн

Пропонуємо Вам котел довготривалого горіння ВітаКлімат (ВітаКлімат (Оттава))який вразить Вас своїми можливостями.

При купівлі твердопаливного котла ми першочергово звертаємо увагу його вартість. Проте, якщо розібрати все в деталях і зважити всі нюанси, то ми зможемо побачити реальну картину.

Почнемо з самого основного. Звичайний твердопаливний котел має форму крадрата або прямокутника . Принцип горіння в ньому завантаженого палива простий. Воно горить все одночасно, а отже нам доведеться бігати по 2-3 рази на добу і докидати паливо, щоб не замерзнути. А якщо зважити на те, що така ситуація станеться в нічну пору, то думаю не дуже буде приємно вставати посеред ночі і  йти завантажувати дрова. Ще один великий недолік таких котлів є те, що при нагріванні стінки котла розширюється, а при охолодженні звужуються. Це не помітно з першого погляду, але з часом шви на стиках стінок тріскають і це призводить до розгерметизації котла. Така ситуація не може статись в котлі довготривалого горіння «Кандле(Candle)» оскільки він є циліндричної форми і не має прямих кутів, тому розширення стінок в ньому, тільки лінійне, що збільшує термін його експлуатації в декілька разів.

Також звичайний твердопаливний котел потребує для себе додаткової буферної ємності, яка коштує не дешево.

Отже купуючи звичайний котел ми отримуємо: більшу витрату палива, додаткові витрати на допоміжне обладнання і не зручночності постійного ходіння до котла.

 

Котел ‘’Віта Клімат’’ – це котли довготривалого горіння yкраїнського виробництва. Перший котел ‘’Віта Клімат’’ був вироблений в 2007 році і за весь свій час виробництва постійно удосконалювався.
Наша фірма «Віта Клімат» перша в Україну завезла котли верхнього горіння прибалтійського виробництва і ми перші мали досвід встановлення та експлуатації котлів такого типу. А отже досвід у нас найбільший. І ми перші стикались з проблемами та нюансами в експлуатації. І наша фірма «Віта Клімат» є не лише виробником, але і консультантом та гарантом якісного та надійного котла. Ми підтримуємо своїх клієнтів від початку до самого кінця експлуатації котла «Віта Клімат».
Котел довготривалого горіння «Віта Клімат» -це втілення всіх побажань клієнтів, які купили котли такого типу. Тобто це удосконалена модель з дотриманням всіх технічних та конструкційних характеристик. На удосконаленні даного котла довготривалого горіння нас наштовхнули наші ж клієнти.
Отже. Поговоримо про удосконалення. Ну, насамперед, розказати про унікальність даного котла та про принцип його горіння. Завантаження дров в котел відбувається зверху, а сама висота котла «Віта Клімат» 2,05. Отже у нас получається велика топка загружена дровами. При розпалюванні, ми підпалюємо верхні дрова і опускаємо на нього розпридільник повітря. І котел починає горіти зверху вниз. Як свічка. А отже вам не потрібно буде бігати до нього що 5-7 годин (як до котлів звичайного, піролізного чи напів піролізного типу. Ще великий плюс такого горіння, що котлу «Віта Клімат» для ефективної роботи не потрібна буферна ємність, яка рекомендова для котлів такого типу горіння, як піролізні та напівпіролізні. Котел довготривалого горіння «Віта Клімат» завдяки вехньому горінню сам регулює скільки потрібно йому спалити дров і скільки потрібно кВт на обігрів або підтримання тепла в будинку. (Орієнтовна вартість буферної ємності (теплового акумулятора) об’ємом 1000л коливається від грн). Ще важливий фактор в тому, що в котлі «Віта Клімат» можна спалювати і мокрі дрова і з тирсою. (чого ви не зробите в котлах піролізних та напівпіролізних).
Тепер про відмінності та переваги над котлами такого ж типу горіння. Чим ж кращий котел довготривалого горіння «Віта Клімат»? Самим основним є те, що ми котлами довготривалого горіння займаємося вже близько 10 років. А досвід-це саме основне. Інші виробники подібних котлів, які почали свою діяльність зовсім недавно, не зможуть вас належно проконсультувати та допомогти в питаннях, які виникнуть при експлуатації. А купити недешевий котел …і пробувати розібратись в ньому самим…не дуже приємна справа.
Друга відмінність-це те, що наш котел «Віта Клімат» є повністю енергонезалежним. І ніяких електричних контролерів, піддував, надувів немає. Що робить котел повністю незалежним від електрики (а з нашим енергопостачанням-це важлива деталь).
Третя перевага, що забір повітря в котел «Віта Клімат» відбувається збоку, а не зверху, як в аналогів. Це запатентований винахід і ним користується лише наша компанія. В цьому винаході є маса переваг:
1. При заборі збоку, повітря, яке подається в котел для спалювання палива, додатково догрівається і відбувається краща рекуперація.
2. Якщо котельня знаходиться в підвальному приміщенні або там де нема достатнього притоку повітря, в котлі «Віта Клімат» є можливість прикріпити рукав і зробити забір повітря з вулиці.
3. Забір повітря збоку, також служить, як додатковий бар»єр для диму, який не дасть диму потрапити в котельню через клапан забору повітря. (для порівняння в аналогах подача повітря відбувається зверху, що дозволяє димохідним газам, при неправильній роботі котла, виходити назовні в приміщення.
4. Також, як додаткова функція, є можливість доставити електричний піддув. Але це вже, як додаткова функція. По потребі.

Четверта відмінність котла довготривалого горіння «Віта Клімат» від аналогів, в ньому є дно. Деякі виробники роблять котли без дна аргументуючи це тим, що при нагріванні, дно розширюється, а при охолодженні звужується і стає недоцільно його робити. В нашому котлі «Віта Клімат», дно є і зроблене воно з бетону та обшамотки і самий основний нюанс, для резонансу, коли котел охолоджується та нагрівається, ми відступили від крайньої стінки котла 1,5 см що дає можливість дну «рухатись».
П»ята перевага котел довготривалого горіння «Віта Клімат» виготовлений з котлової сталі товщиною 4 мм. Тому і він є важчим від аналогів.
Шоста перевага. Гарантію на котел ми даємо 7 років. Чому тільки 7? Тому, що ми не беремо прикладу з виробників, які обіцяють вам гарантію 10-20 років, при тому, що котли вони почали виробляти рік назад. Ми відштовхуємось від того, що перший наш котел горить вже 7 рік. Тому з кожним роком ваша гарантія буде продовжуватись.
Сьома перевага. Котел довготривалого горіння "Віта Клімат" має можливість змінювати сторону закривання дверок з правої сторони на ліву і навпаки.

 

І для порівняння давайте розглянемо звичайну ситуацію з будинком який має 300м²  При опаленні газом такого будинку ми витричатимемо в рік приблизно 8000 м³ газу. Ціна на газ на даний момент складає 2,25 грн за м³. Отже на рік ми витрачаємо близько 18000 грн. А ціна на дрова коливається від 900 до 1500 грн. за машину дров. На сезон вам достаньо буде 2-4 машини дров: ... економія очевидна.!!!!

 

Якщо співставити ці всі нюанси то ми побачимо таке:

Звичайний твердопаливний котел + буферна ємність + додаткове устанкування =

Затрати на паливо, постійне «чергування» біля котла.

 

Твердопаливний котел «Кандле» довготривалого горіння = завантаження котла 1 раз на добу і ніяких проблем + тепла оселя + зекономлені кошти.

 

Не перетворюйтесь на кочегарів. Купуйте котел довготривалого горіння!!!


Зауважимо, що твердопаливний котел «Віта Клімат» має власний паспорт, порядковий номер та гарантію 6 років. Придбавши котел у нас, Ви матимете можливість отримати фахову консультацію щодо його використання та гарантійне обслуговування.

 

Тепер поговоримо про те, які переваги має твердопаливний котел «Віта Клімат» над своїми аналогами, та чому варто зупинити свій вибір саме на ньому?

 

По-перше, для обігріву приміщення, в якості палива, Ви можете використовувати не лише дрова, але й тирсові,торф'яні брикети, дрова з тирсою. Варто також додати, що час горіння палива в котлі може сягати від 12 годин до декількох діб.

 

По-друге, якщо котельня розміщена в підвалі, там де немає потоку повітря, до котла «Віта Клімат» є можливість прикріпити спеціальний рукав, що дозволить використовувати повітря з вулиці.

 

По-третє, до котла завжди можна доставити електричний піддув. Четверта і основна відмінність такого котла від аналогів — це довготривалість горіння. Завдяки верхньому горінню, котел сам регулює кількість дров, яку потрібно спалити для повноцінного обігріву приміщення. Завантаживши дрова в котел лише раз, Ви зможете довго насолоджуватися теплом та затишком у власному домі.

 

Інформація про фірму - Віта-клімат ПП

Львiвська область
Населений пункт Львів
Адреса вул.Стрийська. 202
Контактний телефон 097 505 12 00, 096 617 86 60, (093) 229-0317
Електронна адреса vita-klimat@ukr.net
Тип фірми Магазин   Гуртівня  

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_17510.jpg

Котел твердотопливный SAS ECO 78 kW

Котел твердотопливный SAS ECO 78 kW
ESPOhttp://espo.com.ua/ua
FirmCommodityImage_1_14205.JPG

Котли чавунні газові з пьезорозпалюванням "Ведмідь" 20 PLO - 11,9/17 кВт

Котли чавунні газові з пьезорозпалюванням "Ведмідь" 20 PLO - 11,9/17 кВт
http://opalennya.lviv.ua/vid 620 Euro
FirmCommodityImage_1_17725.JPG

Твердотопливный котел ATMOS DC 50 GSX (35-49kW)

Твердотопливный котел ATMOS DC 50 GSX (35-49kW)
ESPOвід 2218 EUR
FirmCommodityImage_1_9301.jpg

Конденсаційні газові котли Thermona THERM 28 KDZ

Конденсаційні газові котли Thermona THERM 28 KDZ
Богеміядоговірна
FirmCommodityImage_1_7783.jpg

Терморегулюючий вентиль

Терморегулюючий вентиль
Богеміядоговірна
No logo

Настенные газовые котлы Biasi

Котлы Solar завода BIASI (Италия) предназначены для обустройства современных систем отопления и подачи горячей воды производится на заводе Biasi, который был основан в 30-х годах в Италии.
Світ Інсталяцій ТзОВдоговірна
FirmCommodityImage_1_5838.jpg

Котел-піч водогрійний стальний 10-25 кВт

Модель:TEMY S Стальний водогрійний котел-піч 10-25 кВт
ESPOhttp://espo.com.ua/ua
FirmCommodityImage_1_19478.jpg

Газовые настенные котлы TEPLOWEST АГД-18-В-М, АГД-24-В-М, АГД-30-В-М

Газовые настенные котлы TEPLOWEST АГД-18-В-М, АГД-24-В-М, АГД-30-В-М
Sanpid.comвід 4317 грн.
FirmCommodityImage_1_13619.jpg

Котел твердопаливний Viadrus U24 (37-46квт) 7секции

Котел твердопаливний Viadrus U24 (37-46квт) 7секции
http://opalennya.lviv.ua/від 1370Є
FirmCommodityImage_1_17711.JPG

Твердотопливный котел ATMOS DC 100 (50-99kW)

Твердотопливный котел ATMOS DC 100 котлы DREVOPLYN с газификацией древесины, напорным вентилятором и контуром охлаждения
ESPOвід 4170 EUR
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer