You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
Stalbudmontag
Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

полістиролбетон (блоки полістиролбетонні) -

FirmCommodityImage_1_18846.jpg
  • Ціна: за домовленістю

ТзОВ «ДРАЙБУД» (Львівська область Городоцький район село Керниця вул.. Миру 2) виготовляє та реалізує для юридичних і фізичних осіб блоки з пінополістирол бетону(полістирол бетону) розміром 200х300х600 мм.                                                                                                      Пінополістирол бетон - це різновид легких бетонів, що мають однорідну комірчасту структуру і що володіє найнижчою щільністю (300-600 кг/м3 ). 
Стійкий інтерес до цього будівельного матеріалу викликаний підвищенням вимог до опору теплопровідності. Пінополістірол бетон по своїх унікальних властивостях кращим чином відповідає цим вимогам.
Пінополістірол бетон став серйозною альтернативою пінобетону і газобетону, із-за ширшої сфери застосування, простоти виготовлення і значно кращих теплотехнічних характеристик матеріалу.
На відміну від легких бетонів з мінеральними заповнювачами, пінобетонів, газобетонів, у випадку пінополістирол бетону є можливість виробництва легкого бетону з об'ємною масою порядка 300 кг/м3, і відповідно хорошими теплоізоляційними характеристиками.
Вартість будівництва з пінополістиролбетону: 
За вартістю 1 кв.м зовнішніх стін "в справі" пінополістирол бетонні стіни в 1,5-2,0 разу дешевші за стіни з комірчастого бетону, цегляних стін з утеплювачем і навісних панелей. При цьому досягається економія на 12-12.5% кошторисної вартості будівництва  за рахунок додаткової площі, що досягається завдяки зменшенню товщини  пінополістирол бетонних стінах.
Швидкість будівництва з пінополістиролбетону: 
Швидкість зведення споруд при використанні блоків з пінополістирол бетону зростає в 10 разів в порівнянні з цегляним муруванням стін з керамічної цегли.
Один поверх будинку бригада 2-3 робітників зводять за 3-4 зміни. Зведення стін методом монолітного бетонування дозволяє досягнути висоти стіни по периметру 70-100 см за зміну, при цьому пінополістирол бетон не дає усадки і набирає необхідну міцність протягом 28 днів. 
Зниження матеріалоємності в 5 разів!
Відсутність необхідності використання цементно-піщаного розчину.
Один блок замінює 17 штук цегли, а важить не більше 22 кг.
Блоки з пінополістирол бетону можуть мати будь-яку форму. Великорозмірні блоки спрощують монтаж стін.
Проста схема мурування, зручна для проектування і дозволяє, швидко і якісно збудувати будинок.
Мурування  проводиться на клейових рощинах які використовуються  для мурування стін пінобетонів, що дозволяє отримати міжблочний шов не більше 3-4 мм і уникнути утворення містків холоду. Таким чином, теплотехнічні властивості стін покращуються, оскільки виключається утворення містків холоду із-за цементно-піщаного шва.
Виключення важкої вантажопідйомної техніки при будівництві споруд.
Зниження витрат на доставку будівельних матеріалів в 4 рази.
Можливість здійснення загальнобудівельних робіт зусиллями забудовника!
Надійність пінополістиролбетону.
Важкогорючі, при обштукатурюванні або облицюванні цеглою можуть застосовуватися при будівництві будівель I категорії вогнестійкості і класу пожежостійкості З, тобто до 25 поверхів включно .                                                                         Незвичайне різке збільшення в 2-3 рази межі міцності на розтягування, а крім того, при випробуванні зразків пінополістирол бетону і полістирол бетону виявлено і ще нова якість: ці види матеріалів виявилися пружними, прагнуть відновити первинну форму, при втраті здатності, що несе, на 20-30%, при знятті граничних руйнівних навантажень. Довговічність більше 50 років. Висока морозостійкість.
Пінополістирол бетон не є живильним середовищем для мікроорганізмів і грибків, не схильний до гниття.
У виробництві використовується лише харчовий полістирол.
Екологічно безпечний.
Теплозберігаюча здатність пінополістирол бетону.
Висока теплозберігаюча здатність стін будинку. Ви відразу отримуєте теплий будинок, що не вимагає додаткового утеплення. Влітку тут створюється ефект приємної прохолоди, а взимку - зберігається тепло, що дозволяє економити на обігріві. Крім того, малі температурні перепади в будинку створюють високий тепловий комфорт.
Витрати на опалювання можуть бути в 2-3,5 разу нижче, ніж для цегельного будинку, тому зменшується не лише оплата енергоносія, але і вартість самого котельного устаткування.
Прекрасна звукова ізоляція.
Цей матеріал також володіє високими шумопоглинаючими властивостями, що робить його незамінним в побудові міжкімнатних перегородок.
Відмінна гідроізоляція пінопополістирол бетону при збереженні паропроникності
Волога не впливає на теплоізолюючі властивості цього матеріалу і не викликає поселення в ньому бактерій і цвілі, при зміні вологості не деформується. 
Високі показники збереження тепла дозволяють досягати економічного ефекту не лише при будівництві (зниження собівартості квадратного метра площі, що будується, за рахунок зменшення товщини стін), але і при подальшій експлуатації будов за рахунок економії енергії при опалюванні приміщення.
Матеріалу можна додавати складний профіль, що забезпечує герметичність стиків навіть без вживання ущільнюючих матеріалів; крім того, в нім не утворюється тріщин.
Пінополістирол бетонні блоки, поєднують в собі переваги таких відомих матеріалів, як бетон (міцність), дерево (легкість обробки) і пінополістирол (високі тепло- і звукозахисні властивості).
Пінополістирол бетон дихає
Стіни з пінополістирол бетона не перешкоджають повітрообміну, тобто, здатні "дихати", а завдяки високій паропроникності - регулювати вологість повітря. В результаті у внутрішніх приміщеннях встановлюється сприятливий мікроклімат, близький до мікроклімату дерев'яних будинків.

Інформація про фірму - ТзОВ "ДРАЙБУД"

Львiвська область
Населений пункт -
Адреса
Контактний телефон в адміністрації порталу
Електронна адреса drybud@ukr.net
Тип фірми   

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_29748.jpg

Фельцева покрівля

ФАЛЬЦЕВА ПОКРІВЛЯ - виготовляється з листової і рулонної оцинкованої сталі (як з полімерним покриттям, так і без нього), а також з кольорових металів, в яких з'єднання окремих елементів покриття (картинок) виконані за допомогою фальців. Дизайнерськими перевагами цього рішення є низька висота швів (25 мм завтовшки 5 мм),  можливість виготовленя не тільки прямих, а й радіальних, конусних та інші елементів. Це дозволяє використовувати фальцеву покрівлю для будь-яких архітектурних форм проектів.
Покрівлі, яким ви можете довірятидоговірна
No logo

Синтетична емаль Martele

Мартель (Молотковая) - Синтетична блискуча емаль з металізованим молотковим ефектом, виготовлена ​​на основі модифікованих алкідних смол, для внутрішніх та зовнішніх робіт
Інтер`єр-стильдоговірна
FirmCommodityImage_1_12679.jpg

Оренда опалубки перекриття

Одна з послуг, що надаються нашою компанією – це оренда опалубки перекриття.
Меркурій-центр ТзОВ ВТФдоговірна
FirmCommodityImage_1_18850.jpg

фібра поліпропіленова

ТзОВ «ДРАЙБУД»(Львівська область Городоцький район село Керниця вул..Миру,2) реалізує фізичним і юридичним особам фібру поліпропіленову в необмеженій кількості. Фібра-це поліпропіленове волокно довжиною 8,12 і 18 мм.В бетонах,рощинах вона створює мікроармування що запобігає від утворення «усадочних» тріщин.
ТзОВ "ДРАЙБУД"55 грн.за кг.
FirmCommodityImage_1_2866.jpg

Ламінована фанера для опалубки.

Ламінована поверхня плити перешкоджає проникненню вологи, має високу стійкість до стирання, хімікатів, ураження грибками.
Транс Лок, ТОВ НВПдоговірна
FirmCommodityImage_1_29312.jpg

Влаштування фундаментних подушок

Різновидом суцільних фундаментів є так звані ребристі і коробчаті конструкції . За технологією зведення фундаменти розділяються на монолітні та збірні; за величиною заглиблення ― на фундаменти мілкого закладення (менше 2 м) і глибокого (більше З м). Глибина закладення фундаментів призначається в залежності від об'ємно-планувального і конструктивного вирішення будинку, величини і характеру навантажень, геологічних характеристик грунту, гідрогеологічних та кліматичних умов. Глибина закладення фундаментів під зовнішні стіни і колони опалювальних будинків при непучиністих грунтах не залежить від глибини промерзання. У тому випадку, якщо підстава фундаменту складається з здимаються, глибину закладення фундаментів стін і колон призначають залежно від нормативної глибини сезонного промерзання грунту. Значення глибини промерзання грунту приймається відповідно до даних СНиП 2.02.01-83, Найбільш поширеним типом стрічкового фундаменту для багатоповерхових будівель є збірна конструкція із залізобетонних блоків-подушок трапецієподібного профілю і прямокутних бетонних фундаментних (стінових) блоків, які утворюють конструкцію, що захищає стін підвалу ( у разі влаштування підвального приміщення в будівлях). Номінальні розміри блоків-подушок і стінових блоків призначають відповідно до Загальносоюзним каталогом індустріальних виробів для багатоповерхових будівель. Розміри блоків-подушок по ширині приймаються від 1 до 3 м; по довжині ― від 1,2 до 3,0 м; по висоті ― 0,3 і 0,5 м. Стінові фундаментні блоки при різній ширині від 0,3 до 0,6 м, довжині від 0,8 до 2,4 м мають однакову висоту 0,6 м. Панельні стрічкові фундаменти зводять із залізобетонних блоків-подушок і бетонних панелей стін підвалу, що мають суцільний переріз . У таких панелях можуть передбачатися прорізи, Наша компанія виконає усі роботи повязані з будівництвом від проектування до здачі обєкта під ключ
Архітектура і Будівництвовід 70,0 грн.
FirmCommodityImage_1_13118.jpg

Термо-Лайт ТЛ–П400 (TL-F400)теплошумоізоляційний

Теплошумоизоляция полов, чердачных перекрытий и плоских крыш
Інтер`єр-стильдоговірна
FirmCommodityImage_1_22659.jpg

Роботи з підсилення конструкцій

Роботи з підсилення конструкцій
Будформат ППдоговірна
No logo

З-вач 2-х рівневий 60/60

З-вач 2-х рівневий 60/60
ДОБРОТА-АВТО ДП1,50 грн/шт.
FirmCommodityImage_1_26440.jpg

Гумове покриття для спортивних майданчиків

М'яке і безпечне гумове покриття Eco Standart спеціально створено для того, щоб перетворити звичайну дитячу площадку в зону безпеки і комфорту, вберегти малюків від травм. Покриття виконано у вигляді різнобарвної гумової плитки розміром 500х500мм, яка має рівну лицьову поверхню і рельєфну внутрішню,завдяки чому підвищується поглинання вологи поверхнею і створюється амортизуючий ефект.
ВеличБуд420грн
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer