You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
You should have Flash Player
installed on your computer

Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Статичний тепловий накопичувач Elnur ADS 168 -

FirmCommodityImage_1_18275.jpg
  • Ціна: акція 3885 грн

Використання теплових накопичувачів для системи електроопалення

Тепловий накопичувач – це електропалювальний пристрій для прогріву повітря, який акумулює тепло під час дії нічного низького тарифу на електроенергію. Під час дії низького тарифу з 23.00 до 07.00 години тепловий система електроопалення на теплових накопичувачах автоматично підключається до електромережі і починає накопичувати тепло. За цей період в системі електроопалення накопичується достатня кількість енергії для того щоб опалювати приміщення без витрат електроенергії протягом дня. Автоматичне керування тепловими накопичувачами дозволяє точно і швидко регулювати температуру повітря в приміщенні. При зміні погодніх умов тепловий накопичувач автоматично змінює час накопичення теплової енергії, підтримуючи комфортну температуру в приміщенні і додатково не використовуючи електроенергію.
Тепловий накопичувач – один з самих економних і надійних способів електроопалення. Економія витрат на опалення тепловими накопичувачами досягається за рахунок різниці тарифів вартості електричної енергії вдень та вночі. Нічній тариф дешевший за денний на 60%.
Купуючи теплові накопичувачі, Ви витрачаєте не набагато більшу суму, чим за придбання звичайних электроконвекторів, але, за рахунок економії на оплаті за використану електроенергію, дане устаткування окуповується за 2-5 років (залежно від типу споживача і площ приміщення). Теплові накопичувачі використовуються в системі електроопалення тільки при багатарифному обліку електроенергії, оскільки вночі тариф дешевший на 30 або 60 %.
Економія при такому електроопаленні приміщення складає понад 60%, оскільки Ви опалюєте будинок цілодобово, використовуючи «дешеву» електроенергію всього лише 7 годин на добу!
Суть роботи полягає в тому, що усередині теплових накопичувачів розміщується магнезитові блоки великої теплоємності, які вночі за "дешевим" тарифом нагріваються тенами до 750 градусів. Але не потрібно лякатися цієї температури, адже завдяки термоізоляції, яка знаходиться під кожухом теплового накопичувача, усередині теплових накопичувачів зберігається висока температура, а зовнішні стінки нагріваються до 60-70 градусів, що є безпечним у використанні.
Після того, як закінчується час "нічного" тарифу – теплові накопичувачі припиняють використання електроенергії для накопичення тепла, автоматично відкриваються заслонки і в приміщення подається тепле повітря природньою або ж примусовою конвекцією. Другий варіант системи - електроопалення здійснюється за допомогою вбудованих вентиляторів, потужністю 15 Вт. У приміщенні встановлюється терморегулятор, на якому Ви виставляєте необхідну температуру системи електроопалення. Цей прилад автоматично регулює подачу теплого повітря.
Потужність теплового накопичувача розраховується 1 кВт\10-12 м.кв площі приміщення зі стелею 2.80-3 метри (з тепловтратами 50 Вт\ м.кв). Якщо це офісне приміщення, то в системі електроопалення можна поставити і меншу потужність, оскільки в офісі працівники знаходяться лише з 9 до 18.00 години.
У вихідні дні або ж коли Ви виїжджаєте у відпустку на декілька днів, можна встановити в системі електроопалення мінімальний нагрів кімнат, наприклад до 15 градусів; адже навіщо комфортно опалювати приміщення, в яких нікого немає.
Ви можете запрограмуровати реле часу на автоматичне включення системи електроопалення в певний день. Або ж існує другий варіант: Ви приїжджаєте додому і вручну включаєте тепловий накопичувач на обігрів приміщення при настанні годин нічного тарифу.

Загальний принцип дії:
Всередині теплового накопичувача встановлені магнезитові блоки в яких накопичується тепло вночі. Тепло зберігається майже без втрат і повільно, дозовано віддається в приміщення завдяки високоефективній теплоізоляції корпусу теплового накопичувача.
Встановлення системи теплових накопичувачів займає мінімум часу та додаткових витрат, а також не вимагає спеціального обслуговування.

Економія системи електроопалення

Електрична енергія – один з найдорожчих ресурсів. І тому, використовувати електроопалення будинку часто буває витратним для споживача.
Але..! Не всі знають про існування багатозонного обліку на електроенергію, коли вночі тариф електроенергії на 30 – 60 % менший від звичайного. Для прикладу давайте розглянемо різницю тарифів в лютому 2012 року.
Очевидно, що по такому тарифу вночі електроенергія майже "дармова". І якщо Ви використовуєте систему електроопалення, то заощадити можна значну суму. Головне, обмежити споживання енергії для системи електроопалення в піковий період споживання енергії.
Використовуючи «дешевий» тариф на електроенергію можна обігрівати приміщення акумуляторами тепла – тепловими накопичувачами.
Теплові накопичувачі - це електричні повітронагрівальні прилади, які накопичують тепло під час дії низького (нічного) тарифу на електроенергію і що віддають його в приміщення під час дії високого (денного) тарифу природною або примусовою (за допомогою вбудованого вентилятора) конвекцією, без використання електроенергії.
Система електроопалення розрахована так, щоб теплоємність теплового акумулятора могла повністю задовольнити потреби споживачів в теплі протягом цілого дня аж до настання годин нового дешевого тарифу (як правило це 23.00). В системі електроопалення в середині теплових накопичувачів розміщується магнезитові блоки високої теплоємності. Під час «нічного тарифу» вони розігріваються тенами до 750 С. Навколо блоків розміщена термоізоляція, яка зберігає тепло усередині Теплового накопичувача. Поверхня теплового накопичувача нагрівається максимум до 60-70 С., що є безпечним. В системі електроопалення існує єдине обмеження - не можна накривати Теплові накопичувачі зверху, наприклад, сушити на них одяг.
Коли закінчується період «нічного тарифу», з Теплового накопичувача автоматично подається в приміщення тепле повітря без використання електроенергії (окрім динамічного теплового накопичувача, де присутній вентилятор потужністю всього лише 15 Вт). Система електроопалення на основі Теплових накопичувачів споживає електроенергії тільки 7 годин на добу, а обігріває приміщення решту 17 годин.
Потужність системи електроопалення на Теплового накопичувачах розраховується (з урахуванням тепловтрат 50-60 Вт\ м.кв) 1 кВт на 10 м.кв.


1. Особливості роботи енергозберігаючих теплових накопичувачів в системах елетропалення (динамічних та статичних).

1) Теплові накопичувачі накопичують велику кількість тепла під час дії пільгового нічного тарифу і віддають його протягом доби;
2) Теплові накопичувачі дозволяють істотно знизити витрати на електроопалення завдяки використанню пільгового нічного тарифу;
3) мобільна конструкція Теплових накопичувачів дає змогу при потребі використовувати Теплові накопичувачі для обігріву інших приміщень;
4) в системі електроопалення відсутня загроза отруєння продуктами горіння;
5) Теплові накопичувачі безпечні і прості в експлуатації;
6) Теплові накопичувачіне вимагають спеціального обслуговування і додаткових монтажних робіт при установці;
7) Теплові накопичувачі екологічно чисті, не забруднюють навколишнє середовище;
8) Теплові накопичувачі не потребують додаткового приміщення та вимог для нього для установки;
9) система електроопалення має високу надійність і довговічність;
10) Теплові накопичувачі мають регулювання накопичення тепла;
11) Теплові накопичувачі працюють майже безшумно;
12) максимальна температура поверхні Теплових накопичувачів 60 C˚;
13) строк експлуатації Теплових накопичувачів – 30 років.


2. Теплові накопичувачі в системі елетропалення: ADL (динамічні)

Опис накопичувача

Динамічні Теплові накопичувачі ADL використовують нічну електроенергію за пільговим тарифом для накопичення теплової енергії, якої вистачить для обігріву приміщень протягом решти 17 годин.
В даній системі електроопалення на основі теплових накопичувачів застосовується високоякісна теплоізоляція, завдяки якій надовго зберігається накопичене тепло. Віддача тепла в динамічних Теплового накопичувачах відбувається за допомогою безшумного вентилятора, і саме тоді, коли необхідно нагріти приміщення. Системи електроопалення Тепловими накопичувачами прості в управлінні, і використовуються для опалення будинків, комерційних установ, офісів та ін.

Динамічні теплові накопичувачі мають наступні характеристики:
-Безшумний вентилятор теплового накопичувача
-Безпечна температура вихідного повітря
-Термостат заряду з датчиком
-Датчик безпеки з ручним скиданням
-Екологічна теплоізоляція
-Передній і бічний повітряні канали
-Зовнішній температурний датчик (аксесуар).
-Терморегулятор для регулювання температури в приміщенні (аксесуар)

3.Теплові накопичувачі в системі елетропалення: ADS (статичні)

Опис накопичувача:

У статичних теплових накопичувачах застосовується вдосконалена автоматична система накопичення тепла, яка забезпечує необхідний рівень заряду без втручання користувача. Серцем даної системи є запатентований термостат DUAL SENSOR.
Статичні теплові накопичувачі мають наступні характеристики:
-Решітка пофарбована термостійкою фарбою
-Автоматичне керування заслінкою
-Датчик безпеки з ручним скиданням
-Терморегулятор. У моделі ADS-84 дане управління автоматичне, регулятор вихідного повітря відсутній
-Датчик заряду DUAL SENSOR
-Екологічно чиста теплоізоляція
-Передній, задній і бічний повітряні канали
-Магнезитові блоки великої теплоємності товщиною всього 16,5 см.
-Теплові накопичувачі оснащені деталями з твердого пластика.
-Регулятори заряду та розряду


2. Система Dual Sensor (тільки для статичних теплових накопичувачів).

Єдиним способом реально контролювати тепло, що виходить в статичному тепловому накопичувачі - контролювати тепловий заряд. Статичні теплові накопичувачі ELNUR ADS містять автоматичний контролер заряду, який дозволяє оптимізувати рівень заряду тепло накопичувачів в залежності від нічної температури. Ця система управляє рівнем заряду в залежності від двох температур: температури в приміщенні і температури Теплового накопичувача під час заряду. Таким чином досягаються найбільш комфортні умови і зменшується споживання енергії в системі електроопалення.


3. Ізоляція

У результаті одного з тестувань статичного теплові накопичувачі ADS 1600 Вт, було отримано термографічне зображення, на якому показана висока ефективність ізоляції, встановленої на Теплові накопичувачі. Таким чином система електропалення на теплових накопичувачах ADS демонструє високу ефективність теплоізоляції. Необхідне тепле повітря виходить через верхню решітку, а решта тепла зберігається.


4. Біметалічний регулятор заряду.

Даний регулятор дозволяє закривати заслінку в нічний час за допомогою акселераційного опору.

5. Оптимізація споживання (витрат).

Оптимізація витрат електроенергії можлива лише завдяки здатності теплового накопичувача утримувати тепло всередині себе. Тепло з системи електроопалення віддається тільки тоді, коли це необхідно користувачу.

6. Незмінна продуктивність вкінці дня.

Теплова енергія більшість часу перебуває в обігрівачі, тому її вистачає до кінця дня, а залишки система електроопалення враховує скорочуючи час нагріву Теплових накопичувачів під час наступного періоду нічного тарифу електроенергії.

7. Слім-дизайн.

8. Конструкція з міцного металу.

4. Комбінований автоматичний статичний тепловий накопичувач – новинка електроопалення!


Комбінований статичний тепловий накопичувач - це значний поступ серед існуючих вирішень систем електроопалення з високою ефективністю і економним споживанням електроенергії. Його інтелектуальне управління енергоспоживанням дозволяє тепловому накопичувачу бути ідеальним рішенням для забезпечення ефективної керованої віддачі тепла в приміщення саме в той момент, коли це необхідно. Своїй ефективності тепловий накопичувач завдячує більш точному регулюванню процесу електроопалення адже підтримання температури в більш вузькому діапазоні є більш нергоощадним.
В системі електроопалення накопичення тепла і подача гарячого повітря в приміщення автоматично регулюється, і тим самим, оптимізує і зменшує споживання електроенергії.
У дорогі часи «Пік» і «Напівпік» автоматичний тепловий накопичувач не споживає електроенергію, а використовує накопичене тепло (під час дії дешевого «нічного тарифу», який на 60% менше за звичайний тариф) на ефективне електроопалення.
У комбінований статичний тепловий накопичувач вбудований програматор, на якому Ви виставляєте необхідну в приміщенні температуру. Для електроопалення даний прилад автоматично регулює заслонку, яка перекриває віддачу гарячого повітря в приміщення.
Більш того, наприклад, виїжджаючи у відпустку, Ви можете виставити на програматорі необхідну температуру на весь тиждень, тим самим понизити споживання енергії на електроопалення.
Як працює система електроопалення на основі комбінованого статичного теплового накопичувача:
Коли досягається бажана температура в приміщенні, автоматично закривається заслінка і припиняється подача теплого повітря. У разі пониження загальної температури в кімнаті, спрацьовує термодатчик і в приміщення знову починає поступати гаряче повітря.


Особливості:
• Безшумність роботи системи електроопалення
• Датчик температури
• Захист від перегріву теплового накопичувача
• Захисний термостат з ручним скиданням
• Елементи теплового накопичувача зроблені з неіржавіючої сталі
• Якісна теплоізоляція з екологічно чистих матеріалів
• Передня, бічна і задня повітряні камери теплового накопичувача
• Щоденні і щотижневі програми
• Робота теплового накопичувача на дешевій енергії


Переваги:
• Швидка окупність системи електроопалення
• Можливість установки електроопалення в будь-яких будівлях без необхідності ремонту
• Безпечність роботи системи електроопалення
• Не потрібне окреме приміщення для їх установки (наприклад, як для газового котла) або жорсткі вимоги до приміщення
• Простота установки системи електроопалення
• Екологічність електроопалення: не виділяють диму і інших шкідливих речовин
• Теплові накопичувачі практично не вимагають обслуговування.
• Економія електроопалення до 80 %


5. Аксесуари для системи електроопалення тепловими накопичувачами

Кімнатний терморегулятор
Електронний цифровий програмований термостат (денний і тижневий), який надає можливість програмувати 3 різні температурні режими для максимального комфорту та енергозбереження в системі електроопалення
Характеристики:
• рідкокристалічний дисплей
• вибір температури, комфортний режим (10-30 ° С)
• вибір температури, економний режим (10-30 ° С)
• вибір температури, режим анти-фрост (5-15 ° С)
• ізоляція класу 2
• захист IP30
• батарея з терміном служби більше 2-х років при нормальній
експлуатації
• аналіз даних відбувається кожні 15 хвилин
Характеристика:
регулювання температури від 5 ° С до 30 ° С, вимикач, індикатор стану

6. Типові міні-проекти опалення приміщень теплового накопичувачами.

1. Типовий проект опалення тепловими накопичувачами об’єкту з загальною площею 100м2 по нічному тарифу для юридичної особи (тариф – 100,27 коп/кВт*год)
Загальна площа приміщення – 100 м2
Установлена потужність Теплових накопичувачів – 10,4 кВт
Вартість необхідного обладнання – 17 300 грн
Витрати на опалення приміщення – 547 грн/ місяць
(10,4 кВт*5 год*1,0027 грн/кВт * 0,35* 30 днів) = 547 грн\місяць
Всі ціни вказані з ПДВ окрім вартості обладнання.
Тепловтрати приміщення 50-60 Вт\м2

2. Типовий проект опалення тепловими накопичувачами об’єкту з загальною площею 200м2 по нічному тарифу для населення (тариф – 36,48 коп/кВт*год)
Загальна площа приміщення – 200 м2
Установлена потужність Теплових накопичувачів – 21,2 кВт
Вартість необхідного обладнання – 34 155 грн
Витрати на опалення приміщення – 464 грн/ місяць
(21,2 кВт*5 год*0,3648 грн/кВт * 0,4* 30 днів) = 464 грн\місяць
Всі ціни вказані з ПДВ окрім вартості обладнання.
Тепловтрати приміщення 50-60 Вт\м2

 

 

 


Інформація про фірму - Електроопалення

Львiвська область
Населений пункт -
Адреса
Контактний телефон (67) 308-47-33 / (99) 500-74-15
Електронна адреса mxef@i.ua
Тип фірми   

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_4186.jpeg

електроконвектори термія

електроконвектори термія
Категорія: Конвектори
ESPOhttp://espo.com.ua/ua
FirmCommodityImage_1_29858.jpg

Тепла підлога для храмів, електроопалення

Тепла підлога для храмів, електроопалення
Категорія: Конвектори
Електроопаленняакція
FirmCommodityImage_1_19527.jpg

Конвектор электрический BONJOUR 500 Вт, 1000 Вт, 1500 Вт, 2000 Вт, 2500 Вт

Конвектор электрический BONJOUR 500 Вт, 1000 Вт, 1500 Вт, 2000 Вт, 2500 Вт
Категорія: Конвектори
Sanpid.comвід 382 грн.
FirmCommodityImage_1_14121.jpg

Ніжки для конвектора

Ніжки для конвектора, BETA-аксесуари
Категорія: Конвектори
АВАНС-ПЛЮС ТзОВ9
FirmCommodityImage_1_19526.jpg

Электрические конвекторы Atlantic 500 Вт, 1000 Вт

Электрические конвекторы Atlantic 500 Вт, 1000 Вт
Категорія: Конвектори
Sanpid.comвід 621 грн.
FirmCommodityImage_1_29253.jpg

Обігрівач керамічний 500Вт

Обігрівач керамічний на інфрачервоному елементі 500Вт. Електроопалення.
Категорія: Конвектори
Електроопаленняакція 1590 грн
FirmCommodityImage_1_3548.JPG

Конвектор стальний, димохідний Karma

Конвектор стальний, димохідний Найменування Потужність Gama 25 2.5
Категорія: Конвектори
Естрагон ППдоговірна
FirmCommodityImage_1_10918.jpg

Конвектор DEMRAD NGS FE 20 вент.+ ел. 2 кВт. без дим.

Конвектор DEMRAD NGS FE 20 вент.+ ел. 2 кВт. без дим.
Категорія: Конвектори
ESPOhttp://espo.com.ua/ua
FirmCommodityImage_1_17972.jpg

Керамічний обігрівач. Електроопалення.

Керамічний обігрівач. Електроопалення на інфрачервоному принципі перетворення електроенергії. Конвекція + інфрачервоне випромінювання. Дуже економні.
Категорія: Конвектори
Електроопаленняакція 1190 грн
FirmCommodityImage_1_17018.jpg

Газовый конвектор DEMRAD 20

Газовый конвектор DEMRAD 20
Категорія: Конвектори
ESPOhttp://espo.com.ua/ua
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer