You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
You should have Flash Player
installed on your computer

Останні оголошення

Емкости для транспортировки жидкостей Коблево Кривое Озеро

Категорія: Різне

Предлагаем емкости для перевоз ...»»

2021-01-17 21:14:33

Емкости для транспортировки воды Доманевка Еланец

Категорія: Різне

Полиэтиленовая емкость для тра ...»»

2021-01-17 21:13:39

Резервуары для кас пластиковые Бугское Арбузинка

Категорія: Різне

Емкость для транспортировки во ...»»

2021-01-17 21:12:43
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Труби Golan AQVAPEX Львів Зимна Вода

FirmCommodityImage_1_12633.jpg
  • Ціна: договірна www.truby.lviv.ua

Системи холодного і гарячого водопостачання Golan-Aqua-Pex

Golan-Aqua-Pex

«Голан Пластик Продактс» - промислове об'єднання, розташоване на півночі Ізраїлю і належить кібуци Шаар-а-Голан.

Протягом 30-ти років з дня заснування, «Голан» є одним з найбільших виробників труб РЕХ із зшитого поліетилену, впевнено займаючи місце в десятці провідних європейських фірм.

«Голан Пластик Продактс» - підприємство з сучасною, яка постійно оновлюється технологією, на основі якої проводиться трубна продукція під брендами GOLAN-AQUA-PEX, MULTYGOL і FLEXIGOL. Труби, вироблені з використанням сучасних пластикових матеріалів на основі поліетилену, перевершують за своїми властивостями більшість металевих і мідних труб.

Розраховані на роботу при температурах до 95 ° С і високому тиску, будучи гнучкими і стійкими до корозії, а також гарантують швидкий і нетрудомісткий монтаж, труби виробництва «Голан Пластик Продактс» знайшли широке застосування в системах центрального водопостачання, опалення та внутрішньої розводки, а також у промисловості як трубопроводів, стійких до агресивних хімічних і абразивним сумішей.

«Голан Пластик Продактс» виробляє різноманітну трубну продукцію діаметром від 12 до 500 мм і виконує системні поставки, що включають з'єднувальні елементи і необхідні інструменти.

«Голан» експортує продукцію в більш ніж 40 країн Європи, Африки, Південної та Північної Америки.

Виробництво та продукція регулярно перевіряються представниками провідних європейських сертифікаційних центрів на відповідність численним стандартам, включаючи ISО 9001.

Труби «GOLAN-AQUA-PEX» пластичні, мають високу міцність і антикорозійними властивостями, дозволяють здійснювати швидкий монтаж систем. Ці якості роблять труби «GOLAN-AQUA-PEX» кращими в порівнянні з трубами, зробленими за іншими технологіями з використанням металу, міді і поліетиленів різної конфігурації.

Одне з найважливіших переваг труб «GOLAN-AQUA-PEX» - стійкість до високих температур. Жоден вид поліетилену не зможе витримати розрахунковий тиск до 24 атмосфер в тому ж температурному режимі. При порівняльному випробуванні після годинного прогрівання до 160 ° С труб з різного виду поліетилену, тільки труби «GOLAN-AQUA-PEX» зберегли свою форму і фізичні властивості.

У рамках роботи відділу по гарантії і контролю якості готової продукції труби «GOLAN-AQUA-PEX» проходять 100%-у перевірку на відповідність розмірів, фізичних і хімічних властивостей труби. Проводяться стендові випробування для визначення максимального терміну експлуатації труби в умовах, наближених до реальних. Тільки після отримання всіх позитивних результатів, трубі присвоюється знак якості.

Властивості труб «GOLAN-AQUA-PEX» та висока культура виробництва підтверджені знаками якості ряду Європейських інститутів Стандартизації. Використання труб «GOLAN-AQUA-PEX» для внутрішньої розводки систем водопостачання та опалення зробило революцію на будівельному ринку.
«GOLAN-AQUA-PEX»

Матеріал, що використовується для виробництва труб «GOLAN-AQUA-PEX» володіє низьким коефіцієнтом гідравлічного опору, виключає накопичення відкладень на внутрішній поверхні, характеризується низьким коефіцієнтом теплопровідності.

Труби «GOLAN-AQUA-PEX» для холодної та гарячої води поставляються в бухтах довжиною до 100м, вже вставленими в захисну гофровану трубу. Двоколірні захисні труби мають спеціально-розробленими властивостями, такими, як термостійкість, гнучкість і міцність на розрив. Немає необхідності використання теплоізоляційних матеріалів при проводці труб «GOLAN-AQUA-PEX» у поєднанні із захисною гофрованою трубою.

Система дозволяє зробити легку і швидку заміну, тому що вся сполучна арматура розташована в легко доступних місцях. Монтаж виконується паралельним методом, при якому від центрального водорозбірного вузла розходяться труби для кожного споживача в системі. Подібне проектне рішення гарантує подачу необхідного обсягу води кожному споживачу. Простота і технологічність системи дозволяє скоротити час встановлення більш, ніж в 2 рази в порівнянні з іншими системами, а також знизити витрати на монтаж та подальшу експлуатацію.
Універсальна металопластикова труба

Найважливішим елементом металопластикових труб є багатошарова труба із середнім алюмінієвим шаром. Шар алюмінію, сполучається фронтально лазерним методом, зовні і зсередини покритий шаром структірованного поліетилену. Сполуки алюмінію встик, а не в нахлестки, забезпечує точне прилягання сполучних деталей. Алюміній і пластик з'єднуються один з одним спеціальним сполучною шаром, який не дозволяє трубі розшаровуватися.

Багатошарова труба PEX / AL / PEX виготовляється з двох різних матеріалів і тим самим об'єднує в собі переваги як труби з пластмаси, так і металевої труби.

До найважливіших особливостей цих труб можна віднести:

повну герметичність від проникнення кисню в робоче середовище, що рятує від необхідності застосування антидифузійним покриттів;
легкість додання трубі необхідної монтажної спрямованості та форми;
відсутність «пам'яті» форми, тобто самовільного віку труби до первісної складської або транспортної рулонної формі, завдяки чому труба під час укладання зберігає необхідну спрямованість і монтажну форму, не проявляючи тенденцій до скручування;
малий коефіцієнт лінійного подовження, величина якого приблизно в п'ять разів менше, ніж у труб, виконаних цілком з пластмаси - це властивість дозволяє передбачати набагато менші розміри компенсаційних вузлів при монтажі трубних систем;
мала шорсткість і, відповідно, малий коефіцієнт гідравлічного опору
абсолютна стійкість до корозії;
прекрасні робочі параметри - максимальна температура + 95 ° С, максимальний тиск 10 бар.

Труби в залежності від діаметра, випускаються і поставляються в 50 -, 100 -, 200-метрових рулонах, а також у 5-ти метрових прямих відрізках. Зручний для використання широкий діапазон вироблених діаметрів труб - від 14x2 до 32x3 мм, що дозволяє монтувати як малі, так і великі по протяжності трубні ділянки, системи чи мережі. Дану трубу можна використовувати не тільки для обв'язки систем радіаторного централізованого і підпільного опалення, але і в системах гарячого і холодного водопостачання.

Висока якість багатошарових труб підтверджено сертифікатом DIN EN ISO 9002. Виріб відзначено німецькими сертифікатами DVGW, SKZ.

Багаторічний експлуатаційних досвід, а також високу якість всіх елементів є основою 10-ти річної гарантії за умови застосування та монтажу повнокомплектною системи.

Інформація про фірму - Леосантехтерм ТзОВ

Львiвська область
Населений пункт Львів Зимна Вода
Адреса вул. Городоцька 68
Контактний телефон Ярослав: 067 311 60 08; 050 100 23 22; 063 447 40 08;097 047 55 15
Електронна адреса J.Shalay64@gmail.com
Тип фірми   Гуртівня  

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_6119.JPG

Хрестовина

Хрестовина
Західбудсервіс ТзОВ НВПдоговірна
No logo

EKOPLASTIK Заглушка

SZA016 діаметр 16 уп. 50 шт.
Бурак Ігор Романович СПД ФО0,12 EUR /шт.м
FirmCommodityImage_1_2524.jpg

Муфта насувна

Муфта насувна ПП,ПВХ:110-50-75 (Внутрішня каналізація)
Труби, каналізація, водопостачання, опаленнядив. прайс-лист
FirmCommodityImage_1_16687.JPG

Виготовлення опорних конструкцій для димових труб

Виготовлення опорних конструкцій для димових труб
Добротвірмонтажрембуд ППдоговірна
FirmCommodityImage_1_2512.jpg

Трійник Wavin, Інтерпласт

Трійник прямий 90
Труби, каналізація, водопостачання, опаленнядив. прайс-лист
No logo

EKOPLASTIK Труба PN 16

STR032P16 діаметр 32х4.5 уп.40 шт.
Бурак Ігор Романович СПД ФО1,42 EUR /шт.м
FirmCommodityImage_1_15361.jpg

Пластиковые трубы SDR 11 (PN-10) диаметр 63

Трубы Fusiotherm SDR 11 - применяются для холодного водоснабжения (с температурой воды до +20С) и рабочим давлением до 10 bar, с наружным диаметром от 20 мм до 250 мм. Трубы поставляются в штангах по 4 м и имеют сертификат соответствия стандартам Украины. Внимание:Данную трубу и фитинги к ней можно заказать как в зеленом цвете так и в белом цвете (для диаметров от 16мм до 50мм) Арт.№.......................................10218 Размер......................................63х5,8 мм Цена в ГРН С НДС за 1 п/метр.................................158,88 Количество метров в упаковке...........................100
Акватерм-Львів158,88
No logo

Труба товстостінна SCH 40

Труба товстостінна SCH 40
ТЕХНОПЛАСТ-сантехнікадоговірна
FirmCommodityImage_1_13435.JPG

Трійник SOBIME розмір - 3/4"

Трійник SOBIME розмір - 3/4"
ТЕХНОПЛАСТ-сантехнікадоговірна
FirmCommodityImage_1_18726.jpg

Труби ПВХ

Труби ПВХ
Захід Імпекс Групдоговірна
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer