You should have Flash Player
installed on your computer

Навігатор
Пошук по сайту
Google пошук по сайту
Пошук по сайту
You should have Flash Player
installed on your computer

Останні оголошення
You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer

Металопластикові вікна з профілю KBE Львів

FirmCommodityImage_1_12480.jpg
  • Ціна: Договірна

Переваги наших вікон.

Кожне з пластикових вікон, представлених на вітчизняному ринку складається з наступних основних компонентів:
1) профіль
2) склопакет
3) фурнітура
4) виробник (стандарти проектування, виготовлення та контролю якості)
Якщо у всіх цих компонентах дотримано відповідних стандартів та правил – вікно служить довго та надійно.

Що стосується незаперечних переваг металопластикових вікон Львів , що ми пропонуємо, у порівнянні з виробами з більш дешевого сегменту, то можна відзначити наступні особливості на нашу користь:

Профіль.
1. Не містить свинцю, натомість тут використаний вапняно-цинковий стабілізатор, що є екологічно безпечним у подальшому використанні виробу.
2. Відсутня вторинна сировина у складі готового вікна і, як наслідок, відсутні залишки хімічних реактивів, які використовувались для їх переробки. Отже вікно не випаровує в квартиру ні свинцю, ні інших шкідливих хімічних речовин, воно «не фонить», тобто немає випарів, які можуть спричинити в подальшому до хвороби мешканців.
3. У представлених нами вікнах провідних виробників, дотримана технологія виробництва, профіль не є здешевлений додаванням крейди, а збережена правильна місткість ПВХ-смоли, що надає виробу пластичності та міцності і дозволяє служити десятки років.
4. Якісний сталевий підсилювач зроблений з найкращого металу. Він є міцним та стійким до корозії.
5. Усі гумові прокладки вироблені з високоякісного каучуку, що запобігає втраті його властивостей і дозволяє йому залишатись еластичним та зберігати заданий об`єм. Ущільнюючі характеристики зберігаються впродовж усього терміну користування вікном.

Склопакет.
1. У виробництві склопакету застосовується тільки найкраще «К»-скло (клас скла за європейською системою стандартів), що характеризується однорідністю, високими коефіцієнтами прозорості та щільності. Явища «сонячних розводів», «переливів», «веселок», тощо відсутні.
2. Склопакет є першим і найбільшим шляхом теплообміну приміщення із зовнішнім середовищем. Тому набуває виключного змісту питання газонаповнення склопакету інертним газом, у даному випадку аргоном. За допомогою цього зменшується конвекційний перенос тепла від зовнішнього до внутрішнього скла внаслідок поганого перемішування молекул інертного газу, а тому передача тепла є значно меншою, в чому легко переконатись за допомогою теплового тесту. А отже в холодну пору року тепло не буде виводитись із приміщення, а у гарячу пору потрапляти всередину. Витік інертного газу зі склопакету є неможливим через більший об`єм молекул газу у порівнянні з молекулами повітря,а також висока щільність скла, про що йшлося вище.
3. Висока якість ущільнювачів та допоміжних складових склопакету запобігає цвітінню та запотіванню вікна, що спостерігається у дешевших виробах.

Фурнітура.
1. У всіх виробах використана тільки високоякісна фурнітура провідних європейських виробників. В жодному випадку не використовується «ліцензована», «полегшена», «експериментальна» фурнітура, яку можна часто зустріти на ринку.
2. Фурнітура є багатофункціональною з протизламними властивостями, виконана з надякісних матеріалів, що забезпечує їй міцність та надійність, а також надає можливість виготовляти продукцію зі стулками більшими ніж це може дозволити дешева фурнітура.
3. Багатоступеневе відкривання, защіпки, стопори надає додаткові зручності у експлуатації кінцевого виробу.
4. Мікровентиляція вікна дає змогу притоку необхідної кількості повітря та виводу конденсату при зачиненому вікні.
5. Точність виконання фурнітури робить непотрібним багаторазове регулювання вікна, яке є необхідним у дешевших виробах із застосуванням фурнітури менш якісної, штучно здешевленої, або просто ненадійної.

Виробник.
1. Усі вироби виготовляються на провідних європейських заводах, орієнтованих на європейського споживача (жорсткі стандарти починаючи на етапі проектування, виготовлення, тестування).
2. Технології виробництва дотримуються згідно усіх правил та стандартів завжди для кожної деталі і кожного вікна.
3. Використовується високоякісне обладнання високої точності.
4. Персонал,який бере участь у виробництві має високу кваліфікацію та чітко дотримується усіх правил та технологій виробництва.

Зважаючи на усі ці чинники вікно європейського виробництва є доцільнішим та дешевшим у подальшому використанні, більш вигідним і економічно обґрунтованим вибором, ніж вікно, виготовлене в обхід санітарних, гігієнічних і технологічних стандартів.

Інформація про фірму - Зразок Сучасної Покрівлі. МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ, все для даху. ПОЛІКАРБОНАТ, теплиці

Львiвська область
Населений пункт Львів
Адреса вул. Липинського, 54 /1
Контактний телефон (032)244-52-56; (097)7201468
Електронна адреса zsp2@ukr.net
Тип фірми   

ЛогоНазва товару фірма Ціна
FirmCommodityImage_1_19654.jpg

Віконні системи з сотового полікарбонату Ужгород Мукачево

Вертикальні прозорі стіни з модульних багатошарових панелей стільникового полікарбонату (УФ захистом зовні), товщиною 20 - 60 мм . Тепловий коефіцієнт передачі К = 2,8 - 0,9 W/m2K. Переваги: Простий і недорогий монтаж Світлопропускання Сонячний фактор тепла Стійкість до УФ променів і граду Теплоізоляція
Полікарбонат Львів ППдоговірна
FirmCommodityImage_1_12482.jpg

Металопластикові вікна з профілю REHAU

Сучасні вікна, вхідні двері, віконниці, рольставні та фасади з профільних систем REHAU відрізняються численними перевагами. Сучасні вимоги, такі як теплоізоляція, захищеність від злому, звукоізоляція враховуються індивідуально і повністю відповідають ситуації на об'єкті. Окрім цього, системи характеризуються довговічністю, сучасним дизайном, легкістю у догляді.
Зразок Сучасної Покрівлі. МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ, все для даху. ПОЛІКАРБОНАТ, теплиціДоговірна
FirmCommodityImage_1_6818.jpg

Віконні системи REHAU-Euro-Design 70

Віконні системи REHAU-Euro-Design 70
ПП Компанія АРКАДА-ПЛЮСдоговірна
FirmCommodityImage_1_12606.jpg

Вікна металопластикові

Двері металопластикові
ІМПЕРІЯ ВІКОН ТОВ ЛЬВІВВІКНАБУДдоговірна
FirmCommodityImage_1_14539.jpg

вікна Львів

вікна
АЛУНІТ Компаніядог
FirmCommodityImage_1_6184.jpg

Rehau 2100:2100

REHAU-EWRO-Design Стандартне рішення з системною глибиною 60 мм для приватного будівництва * Системна глибина: 60 мм / ущільнення притвору * Кількість камер: 3 * Значення коефіцієнта теплопередачі: kr=1,6 Вт/м2К (R=0,62м20С/Вт) * Звукоізоляція: до класу 4 (VDI 2719) * Повітре- та водонепроникність: до групи навантажень «С»
ВІКНА & ДВЕРІВід1722 грн
FirmCommodityImage_1_10118.JPG

Встановлення металопластикових вікон

3 Встановлення металопластикових вікон
ЕкоВінд ТОВдоговірна
FirmCommodityImage_1_14572.jpg

Пластикові вікна Rehau

Пластикові вікна Rehau
Металопластикові вікна - Матківська Л.Б.договірна
FirmCommodityImage_1_8240.JPG

5-КАМЕРНА СИСТЕМА Brokelman

5-КАМЕРНА СИСТЕМА Brokelman
Металопластикові вікнадоговірна
FirmCommodityImage_1_24676.jpg

ВІКНА з профільної системи REHAU

ВІКНА з профільної системи REHAU Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15° вікна з профільної системи Rehau Euro Design 60 прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримуютьповітряний потік, а також доступ пилу та вологи ззовні та створюють приємний клімат у помешканні. Профільна система Rehau Euro Design 60 виготовляється як трикамерна профільна система та має конструктивну глибину 60 мм і пропонує віконні рішення, де якість та економічність є пріоритетними. Профільна система Rehau Euro Design 60 відповідає всім вимогам нових норм по теплозбереженню! Переваги: • Гладенька поверхня, що легко очищується • Зкошений фальц рами і стулки забезпечує водовідведення • Ширина камери армування 35 мм робить можливим застосування армування з високими статичними характеристиками • Однакове армування профілів коробки і стулки • Система профілів екологічна, підлягає вторинній переробці • Можливість встановлення протизламної фурнітури Максимальна товщина склопакету 33 мм Заміри, виготовлення, доставка, монтаж! ПП Чабан, Оля Львів, вул. Шевченка, 120 А (032) 242 20 67, (067) 67 67 616 Дмитро (067) 67 67 898 Марія ppchaban.d@gmail.com http://ppchaban.uacompany.org/
ЧАБАН ГРУПдоговірна
Cтатті

Дизайн кухні в стилі кантрі

13 Липня 2017

Будь-яка господиня будинку із задоволенням буде пр ...»»

Послідовність проведення капітального ремонту

12 Липня 2017

Любий господар, рано чи пізно, починає замислювати ...»»

Особливості дачного ландшафтного дизайну

11 Липня 2017

Для додання вашій дачній ділянці особливої &#8 ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

Новини будівництва

Мешканці Шевченківсього району нині будуть без води

13 Липня 2017

Сьогодні, 13 липня, буде припинено подачу води у Ш ...»»

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

12 Липня 2017

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до ...»»

Дев'ять вулиць Львова знеструмлені через пошкодження кабелю

11 Липня 2017

Після грозових дощів 11 липня на Львівщині 36 насе ...»»


You should have Flash Player
installed on your computer

You should have Flash Player
installed on your computer